Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 958
  • 737
# 135
Аз имам една кутия,която не можах да ползвам,понеже имам проблеми с щитовидната.Ако си от София и ги искаш, ми пиши Peace
Виж целия пост
# 136
Здравейте и от мен в новата темичка, тя вече остаря, аз докато се включа...

При нас няма нищо ново, малката си ритка все повече, вчера особено- то не бяха ритничета, то не бяха подбутвания, то не беше едно въртене, в един момент корема започна да ми подскача  Joy
Моята дилема с количката може скоро да реши, мисля че си харесах една на Peg-Perego, ето това е модела http://moedete.com/product/774/book-plus-modular-2013.html и мисля, че отговаря на  най-важните изисквания, какво ще кажете? Ще се радвам, ако някоя мама сподели впечатления от марката като цяло или от модела, благодаря предварително Simple Smile

Martina Stankova на мен в аптеката, където ме познават ми казаха за Огестана, че имат отказ за него, нямат го на склад, явно има някакъв проблем с доставката, но можеш да провериш в няколко аптеки може още да им е останал в наличност някъде Simple Smile
Виж целия пост
# 137
 evenceto_, много хубава е количката ..., ама и цената е Simple Smile Да си я ползваш със здраве, когато си я купиш  Hug Отзиви за този модел ... достоверни ... май няма да намериш, защото реално се продава в БГ от март-април т.е. още не е минало много време, за да се изкажат ползващите я Simple Smile Но за Прегото като марка мненията са много положителни.

Уф, че мА шашнахте с тоЗ Огестан. Аз не знаех, че има проблеми с доставката, а имам само 2 хапчета ... Преди седмица с една аптекарка обсъждахме витамините за бременни - извади 6-7 вида; четохме, сравнявахме ... и тя стигна до извода, че по съотношение цена-качество (с много витамини, минерали и Омега 3 е Огестана) - > това е най-доброто на пазара Simple Smile Е, има и много по-изчистени и на реномирани фирми, но са 2-но по-скъпи.
Виж целия пост
# 138
Аз не пия никакви витамини.Последният път питах доки и тя ми каза,че най-добре е да ям на макс плодове и зеленчуции че от витамините се качват килограми. Пак казвам,ако някой иска моята кутия огестан,нека пише
Виж целия пост
# 139
Мами,кажете ми къде точно в настройките трябва да вляза,за да спрат известията в пощата ми за всяко известие.Уж всичко отказах и пак получавам,откачам  #2gunfire
Виж целия пост
# 140
 ina_princess
 горе в лентата имаш известия - като влезнеш ще видиш към какво си се вързала и можеш да го спреш.
Виж целия пост
# 141
Благодаря ви май и аз съм имала контракции няколко пъти, от скоро ми се случи да имам изведнъж тежест и втвърдяване на корема ...

А за витамините и аз имам ама не ги пия редовно, някак си не изпитвам нужда а и гледам да ям здравословно - само пълнозърнест хляб, сега повече ябълки и пресен сок .... дано е достатъчно
Виж целия пост
# 142
magyg ,Благодаря ,но не съм от София ,а и за сега ми изписаха някакви други ...И аз още нищо не съм купувала за нашата госпожица,само се заглежда по чуждите колички ,а избора с кошарите е толкова обран,да не казвам ,че се свежда до 3 4 вида,който на мен лично не ми допадат ,мисля да почакам още малко ,да се надяваме покрай Нова година отпуснат някой промоция намаление Simple Smile
Виж целия пост
# 143
ina_princess
 горе в лентата имаш известия - като влезнеш ще видиш към какво си се вързала и можеш да го спреш.
Всичко възможно спрях,а пак получавам писма  newsm78
Виж целия пост
# 144
здравейте сладури, само минавам да ви се похваля, че днес ми беше първия работен ден. и искам да ви пожелая само усмивки и никакви ядове. целувки и прегръдки на всички от мен. ще пиша когато има нещо ново около мен...
Виж целия пост
# 145
здравейте сладури, само минавам да ви се похваля, че днес ми беше първия работен ден. и искам да ви пожелая само усмивки и никакви ядове. целувки и прегръдки на всички от мен. ще пиша когато има нещо ново около мен...
Hug Лека работа и лсно приспособяване към работния режим

Аз от поне 10 дни не бях получавала от втвърдяването на топка на корема, но преди малко се сви. Явно ядовете ми идват в повече тия дни
Виж целия пост
# 146
Красе, какво се случва с теб, всичко наред ли е? Момичета, влизаме вече в последния триместър, не искам да чувам вече лоши неща от никого  Naughty  Heart Eyes

Аз също като magyg взех решение още от самото начало да не пия витамини, консултирах се с лекаря ми и се оказа, че е на същото мнение като мен. Да чукам на дърво, май добро решение взех. Разбира се, ям всеки ден плодове и зеленчуци, за да съм сигурна, че приемам разнообразна храна и достатъчно витамини.
Виж целия пост
# 147
И аз пиех Огестан, но имат проблем с вноса, от 2 седмици ги няма, дано пак ги пуснат. Взех си Пренатал, но още първото хапче го повърнах, явно на моя стомах не влияят добре Simple Smile Дано пуснат Огестана.
Виж целия пост
# 148
Аз съм на пренатал и съм доволна,сега обаче се замислям,дали не напълнях точно от тях?
Оправих си известията:-)
Дуденка,лека работа и чакаме новини ,прегръщам те силно
Виж целия пост
# 149
Ина, и аз си го мислех това нещо за мен..... Ти колко кг стартира и колко наддаде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия