Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 957
  • 737
# 615
Количката е Кенгару- Стефи, синя, много лека и маневренас, лично я изпробвах като количка за пазаруване в магазина. Хареса ми освен, че е супер лека и това, че има само един кош, който се тансформира на летен и зимен. Единственото, което няма в комплекта е чадърче.
А и е с по-големи, единични гуми, което не трябва да се подценява с нашите улици.
Ей я на същата:

http://www.bebe-best.com/cangaroo-kombinirana-kolitchka-stephie- … 2013-p-48372.html

А останалите неща не са кой знае какво - аз имам ощеедно дете, от което имам някаквио запазени неща. Това, което купих вече знам от опит ( Sunglasses Извинете!), че ще ми трябват. Не см купувала скъпотии с изключение на шишето, коетго взех стъкл;ено на Авент - предпочитам стъклото, другогто се сменя мисля на 6 месеца, а такова малко шише за вода трябва доооооста дълго време.
Виж целия пост
# 616
Количката е Кенгару- Стефи, синя, много лека и маневренас, лично я изпробвах като количка за пазаруване в магазина. Хареса ми освен, че е супер лека и това, че има само един кош, който се тансформира на летен и зимен. Единственото, което няма в комплекта е чадърче.
А и е с по-големи, единични гуми, което не трябва да се подценява с нашите улици.
Ей я на същата:

http://www.bebe-best.com/cangaroo-kombinirana-kolitchka-stephie- … 2013-p-48372.html

А останалите неща не са кой знае какво - аз имам ощеедно дете, от което имам някаквио запазени неща. Това, което купих вече знам от опит ( Sunglasses Извинете!), че ще ми трябват. Не см купувала скъпотии с изключение на шишето, коетго взех стъкл;ено на Авент - предпочитам стъклото, другогто се сменя мисля на 6 месеца, а такова малко шише за вода трябва доооооста дълго време.

и аз съм си харесала този модел ,но в розово ...и странното е ,че цената беше 399 лв за 2-та коша и с чанта ... newsm78
Виж целия пост
# 617
Чудесна е количката Снежи аз имам две мами познати с такива колички и те са доволни
Виж целия пост
# 618
Здравейте момичета!!!
mimoza1910, вчера минах през същото притеснение, докато чаках резултатите от теста! Стискам палци!
лисичката много ще се радвам, ако споделиш нормите. Благодаря предварително за което!
smeshkova88 честито за двете юначета и от мен!
Хубав и усмихнат ден!

ОГТТ
плазмена глюкоза на гладно(плазмата се получава от венозна кръв) повече или равно на 5.1 ммол/л
плазмена глюкоза на 1-ви час при ОГТТ повече или равно на 10ммол/л
плазмена глюкоза на 2-ри час при ОГТТ повече или равно на 8.5 ммол/л

Според БДЕ(Българско дружество по ендокринология) препоръки от 2013г. едно от горните три,поставя диагноза гестационен диабет.
Виж целия пост
# 619
Здравейте и от мен,
да се похваля и аз от пазаруването в Хиполенд. Взех си легло- кошара,eто това:http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=15474&cat=106
шишенце на Чико и разни дреболии. Някои неща ги имам от каката, а други ще ми дадат, така че освен дрешки друго не се очертава да купувам. Но от кошарката съм много доволна, надявам се че ще ми върши работа, въпреки че си имам и дървено легло.
Относно имената при нас е голямо чудене, никога не се стига до пълен консенсус. А дано докато се роди бебето го измислим.
Хубава и спокойна вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 620
Здравейте момичета!!!
mimoza1910, вчера минах през същото притеснение, докато чаках резултатите от теста! Стискам палци!
лисичката много ще се радвам, ако споделиш нормите. Благодаря предварително за което!
smeshkova88 честито за двете юначета и от мен!
Хубав и усмихнат ден!

ОГТТ
плазмена глюкоза на гладно(плазмата се получава от венозна кръв) повече или равно на 5.1 ммол/л
плазмена глюкоза на 1-ви час при ОГТТ повече или равно на 10ммол/л
плазмена глюкоза на 2-ри час при ОГТТ повече или равно на 8.5 ммол/л

Според БДЕ(Българско дружество по ендокринология) препоръки от 2013г. едно от горните три,поставя диагноза гестационен диабет.
Здравейте мамчета,честито на всички за новите покупки,аз днес бях да ми вземат повторно кръв,старият ми резултат е: 8,6 след 2 часа.Дадоха ми апаратче да си следя нивото на захарта 4 пъти на ден  до вторник и тогава ще преценят дали има нужда от диета или някакви лекарства.Ами това е за сега,желая ви лека и спокойна вечер и повече ритничета Hug
Виж целия пост
# 621
Здравейте момичета!!!
mimoza1910, вчера минах през същото притеснение, докато чаках резултатите от теста! Стискам палци!
лисичката много ще се радвам, ако споделиш нормите. Благодаря предварително за което!
smeshkova88 честито за двете юначета и от мен!
Хубав и усмихнат ден!




ОГТТ
плазмена глюкоза на гладно(плазмата се получава от венозна кръв) повече или равно на 5.1 ммол/л
плазмена глюкоза на 1-ви час при ОГТТ повече или равно на 10ммол/л
плазмена глюкоза на 2-ри час при ОГТТ повече или равно на 8.5 ммол/л

Според БДЕ(Българско дружество по ендокринология) препоръки от 2013г. едно от горните три,поставя диагноза гестационен диабет.
Здравейте мамчета,честито на всички за новите покупки,аз днес бях да ми вземат повторно кръв,старият ми резултат е: 8,6 след 2 часа.Дадоха ми апаратче да си следя нивото на захарта 4 пъти на ден  до вторник и тогава ще преценят дали има нужда от диета или някакви лекарства.Ами това е за сега,желая ви лека и спокойна вечер и повече ритничета Hug






Дано да минеш само с някаква диета, но дори и да се наложи и хапчета да пиеш всичко ще се нареди  Hug
Виж целия пост
# 622
Здравейте момичета!
Рядко остава време да попиша, но ви чета редовно. Peace Честито на всички за хубавите покупки!  Simple SmileИ аз се сдобих с някои дребни нещица (стерилизатор, кенгуру, спално комплектче, шишета, залъгалки и еднократни гащи и сутиени за кърмене за мен) Sunglasses.

Честно казано, става малко мъчно като чета как сте видели бебчетата си. На мен ми го показаха само веднъж, в петия месец и от тогава само доки си го гледа  Thinking

Видях, че сте обсъдили и имената. Ние сме решили бебо да се казва Алекс, какъвто и пол да се роди. Ще го кръстим така на дядото.

Какво стана с превода на болничните на момичетата, които бяха писали? Моят последният  е от 17.11 и в Понеделник, като гледам (взех си ПИК код), ще ми бъдат преведени. Praynig

Хайде леко бременеене на всички! Не остана!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 623
kazushige Ми моя си болничен първо ще си изтече и така ще ми го преведат. Голямо улеснение е това с ПИК кода. Peace

Честито на всички с нови придобивки. Аз съм си харесала тази количка Baby design и не давам да ме разубеждават въобще. Дори миналата седмица искаха родителите на мъжо да я взимаме, но гледам да е малко преди раждането. Сега съм набелязала спални комплекти, възглавничка, олекотена завивка и козметика. Най-накрая май ще вземем дрешките, макар най-голям мерак да имам за тях.
Виж целия пост
# 624
Навсякъде ли продават стъклени шишета на Авент?
Виж целия пост
# 625
True Blue Почти навсякъде съм виждала стъклените шишета на Авент, но са към 20 лв. малкото шише. Провери и в amazon и ebay. В Хиполенд също ги има - цък и цък На мен специално ми се видяха много тежки и широки, но всички мами са възхитени от продуктите им. Peace
Виж целия пост
# 626
Добро утро мами!
mery_mery,kazushige честито покупки. Peace
Моя болничен от Октомври и малко от началото на Ноември вече го преведоха,аз също си взех такъв ПИК код поне да знам кога да очаквам Simple Smile

Аз днес съм на разкрасяване отивам на педикюр и фризьор  Party

Хубав ден момичета!
Виж целия пост
# 627
Приятен и позитивен ден мамчета .
На учащите приятни лекциии , а на работещите лека и спорна . Да незабравяме и почиващите мами , почивайте ,че не остана и спокойствието ще се наруши ама от сладките бебоци които ще дойдат .
На всички болни бързо да се оправят.
Поздравления на всички за новите предобивки , радвайте им се и със здраве да си ги ползвате .
Мика , леко ти завиждам за процедурите ноооооооооо чистосърдечно . Аз незнам кога ще се наканя , че все време няма пуста работа .
 
Виж целия пост
# 628
Едно момиче от темата имаше Омрон аспиратор за нос , http://www.amazon.co.uk/Omron-C29-CompAir-Pro-Nebuliser/dp/B0021 … s=Omron+Nebuliser такъв ли беше? На това защо пише, че е за астма?  newsm78
Виж целия пост
# 629
Едно момиче от темата имаше Омрон аспиратор за нос , http://www.amazon.co.uk/Omron-C29-CompAir-Pro-Nebuliser/dp/B0021 … s=Omron+Nebuliser такъв ли беше? На това защо пише, че е за астма?  newsm78

Нашият е такъв, но по-стария модел Simple Smile Ами ползва се и за асма ... Ние го ползваме, когато се разболеем - при сополи и кашлица е незаменим Simple Smile Ползвам до и за себе си, и за децата -> с физиологичен разтвор, с лайка за инхалации, с Вентолин, когато ни е изписан от лекар, защото се случва малката да прави ларингитни пристъпи ... Абе, честно казано имам го от 2 години и до сега се е изплатил ... съжалявам, че не го купих по-рано ... С инхалации по 2 пъти на ден се оправяме за 2-3 макс 4 дни, а иначе се влачим с хрема и бухащи поне 10 дни минимум ... Аз си го купих от близката аптека за 120-130 лв. ... там някъде  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия