Коледни идеи и декорация

  • 255 960
  • 1 999
# 600
Да си покажа творението и тук:

Да покажа какво спретнах набързо вчера.
Използвах летвички, които заради мързел, сглобих с горещ силикон  Blush
Мацнах ги с черна боя и омотах с лампички.
Малко декорацийка и готово  Mr. Green

Скрит текст:


Виж целия пост
# 601
Чудесна тема, включвам се с удоволствие.
Виж целия пост
# 602
Част от тазгодишните украшения.Обикновено ги закачим на хладилника или по дръжките на шкафовете

Виж целия пост
# 603
Много хубави неща сте покази всички. Браво за старанието  Simple Smile
Ако ви останат декорации от елхата, ето няколко идеи:


Виж целия пост
# 604
С ново коледно настроение се включвам и аз в темата, много се радвам, че я открих.

Аз почвам проект за коледен венец, и ще се радвам да получа вдъхновение от по-сръчни форумки!

Засега съм стигнала дотук -



Опитвам се да открия подходящ модел, който да следвам, защото в момента хаотично правя разни елементи, които после ще се чудя как да комбинирам   Thinking
Виж целия пост
# 605
Бързо влизам и тук.Тази година ме е завладяло от много рано коледното настроение.Предполагам ,че се дължи на това ,че сме в ново жилище и отделно срещу нас имаме магазин за сувенири.Целия е украсен и светещ.Създава ми огромно настроение и желание да украсявам ли украсявам.За украса тази година ще използвам миналогодишната нали ни е само на една година в златно и червено само се чудя лампичките на елхата да са цветни или в жълта топла светлина  Rolling Eyes .
Кухнята също се чудя цветово на каква украса да заложа , мислех да е сиво със бяло и зелено , но май клоня да си включа и червеното и златното.За мен са си типични коледни цветове и внасят топлина и уют в дома докато сивото - сребърното и бялото красиви са изчистени , но някак си стоят студено .Като цяло мислех елхата тази година е със сребро и лилаво защото елхата ще е в детската стая на децата , но понеже ни е нова украсата и не ми се иска да я махам още защото не сме се нарадвали ще си я сложа отново да е тя.Ще си вземем нови лампички , играчки и други аксесоари за декорация.
И да споделя венеца който направи голямата ми дъщеря с малко помощ от мама разбира се Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 606
от мен едни топки, които направих за бабите м.г., една мини каминка, за базара в ДГ и част от миналогодишни неща, които съм правила.
За тази започваме от събота с децата и се надявам до 6.12 да сме готови със всичко Simple Smile
Скрит текст:












Виж целия пост
# 607
Някой ще сподели ли опит как се сушат портокалови резенчета?
Виж целия пост
# 608
Ами аз ги суша на фурна с вентилатор!
Виж целия пост
# 609
И какво правите с тези портокалови резенчета.Стана ми любопитно доста  newsm78  chef
Виж целия пост
# 610
https://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0 … p;ved=0CAYQ_AUoAQ
Виж целия пост
# 611
Благодаря аз си мислех ,че е нещичко за хапване което да се сложи я в коледен сладкиш  я да се захароса  Joy
Виж целия пост
# 612
В линкът, който е дала Doli, има съвет за сушене на плодове за коледна декорация. http://vkusnosisi.blogspot.com/2013/12/blog-post_24.html
Благодаря, Doli  Peace
Виж целия пост
# 613
Днес така съм се отнесла, чета ви, пия чай и умувам за коледната украса Simple Smile Разглеждам и този сайт, на магазини, от които съм купувала страхотни коледни неща Simple Smile
От портокаловите резенчета се прави и чай, който се поднася с канела Peace
Скрит текст:
Виж целия пост
# 614
Днес така съм се отнесла, чета ви, пия чай и умувам за коледната украса Simple Smile Разглеждам и този сайт, на магазини, от които съм купувала страхотни коледни неща Simple Smile
От портокаловите резенчета се прави и чай, който се поднася с канела Peace
Скрит текст:
Да имат невероятни неща.Днес дори ще тичам да взема от там малко декорацийка ето такива нещица
http://dims-92.com/AnonymousDisplayProductFromVendor?param=45536 … 631343b543d42473b
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия