Коледни идеи и декорация

  • 255 961
  • 1 999
# 615
180 градуса, както пише в статийката, не е ли силничко за сушене на плодове? То си е направо готвене.
Сега се разрових из нета, и в друга бгмамска тема пише  - печене на 100 градуса, даже има вариант и със 70, но се сушат 12 часа...
Виж целия пост
# 616
Аз ги нарязах и ще ги пъхна във фурната за час, пък да видим  Thinking ако не става, ще ги сложа върху радиатора в една чинийка. Инак, много скъпо излизат, егати и сушенето 12 часа...  Laughing
Виж целия пост
# 617
Прекрасни неща сте показали момичета!  Hug

Giada, на мен топката ми се вижда много голяма за венеца - тежи и приковава погледа към себе си и се губят платнените цветя. Предполагам ще сложиш някаква зеленина, нали? Аз бих направила по-малки цветчета с различни големини в същият стил (може би бели) и залепила около големите.

На мен не ми е много до Коледа в момента, но заради децата се опитвам да поддържам коледният дух. Днес  е така наречената Първа адвентна неделя - т.е. 4 седмици до Коледа! Тук се отразява с запалване на първата свещ в адвентния венец. Време за размисъл, благотворителност, коледни концерти и празнични литургии. Време за изчистване на къщата от стари и ненужни неща, приготвяне на вкусни сладки и сладкиши, които ще издържат до Коледа, украсяване и радостно очакване (за мен не толкова).

Ето моят венец:

Adventni venec by natalyna, on Flickr
Виж целия пост
# 618
Коледният календар, завършен снощи по нощите hahaha
Скрит текст:
Намери го тази сутрин, заедно с писмо от джуджетата, в което му обясняват, че Дядо Коледа не е много доволен от държанието му през годината, но му дава шанс, да се поправи до Коледа. Затова и календарът не е, както досегашните - с изненади, а е със задачки, които трябва да изпълнява (написани са от задната страна на зелените лентички) Simple Smile Ако ги изпълни, сестричката му ще получи малка изненадка, А Дядо Коледа ще види, че той всъщност е послушно дете,но много се влияе от приятелчетата си Simple Smile Затова, да изпълнява ежедневните си задачки съвестно, а на Коледа, ще получи желания подарък Simple Smile

Идеята се прие много добре и с ентузиазъм, а днешната задачка е да изпрати писмото до Дядо Коледа  Mr. Green
Виж целия пост
# 619
natalyna, абсолютно до същия извод стигнах и аз. Но с тази техника с балоните и навитите конци не успявам да направя по-малка топка. Може да опитам с топки за тенис на маса, и около тях да увия прежда. За цветята също съм съгласна, и от начало това ми беше идеята, просто още не съм успяла да направя нито едно ново... Също така добавих още малко клонки към венеца, който е с голям диаметър, а е някак постен... По-нататък ще се опитам да го дооформя, и пак ще пусна снимка, ако стане  Simple Smile Накрая може да купя поредния изкуствен от магазина  ooooh!

Мъниче, направо не знам как ти остава време за всички тези изненади. Възхищавам ти се! Аз със сигурност ще купя готов календар, нямам сили да го направя аз.
Виж целия пост
# 620
Здравейте работливи джуджета  People Santa

ето нещо и от мен, днес имах госи, та си направих свещника коледен Heart Eyes


Виж целия пост
# 621
Страхотна маса!  Shocked
Изключително много ми харесаха табелките с имената! Къде мога да ги намеря?   bouquet
Виж целия пост
# 622
danchika чудесна маса и толкова идейна  Simple Smile Поздравления!
Виж целия пост
# 623
табелките с имената са от Росман
Виж целия пост
# 624
Страхотни неща сте показали.Ето нещо и от мен.

Виж целия пост
# 625
denima  много ми харесват звездите, страхотни са Heart Eyes
една семпла маса

 не обичам празни маси, та всеки ден измислям по нещо
Виж целия пост
# 626
danchika много хубава маса Simple Smile.Много изчистена и стилна.Страшно много ми хареса Simple Smile

denima много са хубави нещата които показваш.Ти ги направи.Останаха ми очите в тях Simple Smile  Crazy
Виж целия пост
# 627
Благодаря!Да,аз ги правих.Ето още звезди.

и един снежко

Имам и други неща,но още не са завършени.
Виж целия пост
# 628
denima, великолепни звезди  Hug
С какво ги облече?
Салфетки или декупажна хартия?
И аз ги правя тези, но досега съм ги покривала само с алуминиево фолио.
Виж целия пост
# 629
Със салфетки са звездите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия