2880лв накуп за майки-студентки - 12

  • 51 281
  • 799
# 450
Все едно във вашият джоб бъркат, като дават Еднократната помощ, и то не на кой да е а на майка с дете  Confused В нашата държава не се дава много за майките, така че нека се възползваме от каквото можем, все пак не е незаконно нали?
Виж целия пост
# 451
Е, а в чий джоб бъркат, ако не в нашия?  hahaha
Виж целия пост
# 452
Да в джоба на данъкоплатеца  се бърка, но по косвен начин, при който тези пари ако не се дадат на майка с дете,  не е сигурно, че ще отидат за добри дела или по скоро ще се потулят из бюджета...
Виж целия пост
# 453
radostd14, не си хаби нервите да им обясняваш. Повярвай ми няма да има смисъл. Сещаш ли се поговорката "не е важно аз да съм добре, важното е вуте да е зле".
Виж целия пост
# 454
Ох, пак ли ти, във всяка тема никнеш.  Laughing
Виж целия пост
# 455
Все едно във вашият джоб бъркат, като дават Еднократната помощ, и то не на кой да е а на майка с дете  Confused В нашата държава не се дава много за майките, така че нека се възползваме от каквото можем, все пак не е незаконно нали?

Не е незаконно и да, нека да има повече за децата и майките, обаче като ще взимате помощи, спазете и вашият ангажимент в случая и ходете на лекции и си завършете образованието, защото накрая заради такива, които разсъждават като теб няма да има за нито една майка и за нито едно дете и само ние или по-скоро ти и другите като теб ще са виновни за това....защото все гледаме да се изтарикатим, нещо "келипир" да има както казва Бай Ганьо - " аз ще взема помощта и после няма да ходя на лекции" - не ще ходиш, защото това е твоят ангажимент и твоята част от договорката, за да се получат нещата...все си мислех, че англичаните преувеличават ама явно имат право хората - ние собствената си държава се чудим как неправомерно да изцоцаме, а какво остава когато Бай Ганьо отиде в Европата  Tired

И пак казвам - нека всеки се възползва, но да го прави като хората, а не да съzдава предпоставки за ограничаване и спиране на помощта!!!

Виж целия пост
# 456
Здравейте!

И аз обмислям да се запиша за магистратура януари месец.Предстои ми раждане февруари месец.Ще видим до къде ще докарам нещата и дали изобщо ще успея да се справя с бебе и учене. Сега се връщам да ви чета,за да не задавам глупави въпроси,на които вече е отговорено. Между другото и мен ме притеснява това да не се получи като с майчинските
Виж целия пост
# 457
Сайта на МОН най-накрая е обновен !  Grinning
Виж целия пост
# 458
Сайта на МОН най-накрая е обновен !  Grinning
Joy хаха да навреме...нямам думи то този семестър вече е към края си Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Здравейте...аз имам може би малко глупав въпрос,но понеже съм студентка първа година още не съм наясно с нещата както трябва...Април месец ми е термина,а февруари когато започва втория семестър аз няма да успея да си ходя на лекции...та въпроса ми е ако сега декември и януари не си изкарам изпитите и остана на поправка,мога ли да си замразя правата все пак и след това да кандидатсвам за помоща? Или трябва първо да си изкарам изпитите,че може би няма вече да се водя редовна студентка??? оххх незнам  ooooh!
Виж целия пост
# 460
Здравейте на всички майки-студентки. Много живо ме вълнува какво решиха за тази помощ през 2014 г. Чета разни статии, че мислят да я ограничат тази помощ. Имате ли информация какво се случва по въпроса?
Виж целия пост
# 461
Ох, пак ли ти, във всяка тема никнеш.  Laughing

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Извинявам се за спама, ама Алекс, разсмя ме!   bouquet
Виж целия пост
# 462
Здравейте...аз имам може би малко глупав въпрос,но понеже съм студентка първа година още не съм наясно с нещата както трябва...Април месец ми е термина,а февруари когато започва втория семестър аз няма да успея да си ходя на лекции...та въпроса ми е ако сега декември и януари не си изкарам изпитите и остана на поправка,мога ли да си замразя правата все пак и след това да кандидатсвам за помоща? Или трябва първо да си изкарам изпитите,че може би няма вече да се водя редовна студентка??? оххх незнам  ooooh!
По пътя на логиката мисля, че трябва да си действащ студент тоест да си си взела изпитите за да с вземеш уверение за втория семестър  newsm78 няма как иначе
Виж целия пост
# 463
Все едно във вашият джоб бъркат, като дават Еднократната помощ, и то не на кой да е а на майка с дете  Confused В нашата държава не се дава много за майките, така че нека се възползваме от каквото можем, все пак не е незаконно нали?

Не е незаконно и да, нека да има повече за децата и майките, обаче като ще взимате помощи, спазете и вашият ангажимент в случая и ходете на лекции и си завършете образованието, защото накрая заради такива, които разсъждават като теб няма да има за нито една майка и за нито едно дете и само ние или по-скоро ти и другите като теб ще са виновни за това....защото все гледаме да се изтарикатим, нещо "келипир" да има както казва Бай Ганьо - " аз ще взема помощта и после няма да ходя на лекции" - не ще ходиш, защото това е твоят ангажимент и твоята част от договорката, за да се получат нещата...все си мислех, че англичаните преувеличават ама явно имат право хората - ние собствената си държава се чудим как неправомерно да изцоцаме, а какво остава когато Бай Ганьо отиде в Европата  Tired

И пак казвам - нека всеки се възползва, но да го прави като хората, а не да съzдава предпоставки за ограничаване и спиране на помощта!!!

 Peace
Напълно съм съгласна!

Сайта на МОН най-накрая е обновен !  Grinning

Проверих се и, разбира се, пак проблем - записана съм с бащината ми фамилия, а от 2008 г. съм със сменена такава  ooooh! . Пробвах да изпратя сигнал до МОМН и университета чрез бланката от сайта, ама пък познайте дали работи  #Cussing out ... Сега трябва да звъня по телефона в университета да го оправят възможно най-бързо, защото от Социалните сигурно ще се заядат ако има несъответствие, а раждането предстои след седмица - седмица и нещо  Mr. Green.
Виж целия пост
# 464
С първата бременност не можах да се възползвам от помощта. Прекъснах преди да родя. Сега съм решена да продължа ученето, само дано не ми се окажат криви сметките с малко бебе на лекции  Confused, дано новото бебе е по-кротко от първото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия