2880лв накуп за майки-студентки - 12

  • 51 281
  • 799
# 465
Аз съм с бебе на 3 м. и малко дете на 2 г. Искам даси завърша образованието. Няма да лъжа, че ми е много трудно да съм редовна на лекциите. Ходих в събота и неделя на лабораторните и един два пъти през седмицата по 2 часа на лекции. Взимам от колеги каквото са взели и така. Дано и преподавателите са разбрани, че в ТУ има заверки, които са много важни.
Виж целия пост
# 466
И аз се записвам ! С интерес ще следя темичката !  Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 467
И при нас има заверки, но има и възможност за 50% облекчение от посещаемост на лекциите, това е според правилника на университета, така че може да се разровите и да потърсите дали има някакво облекчение за майки на деца, както е при нас до 6г. възраст  Peace

И аз се проверих в МОН - там съм, всичко е точно  newsm44
Виж целия пост
# 468
Ми-ра ти не си си запазила  правата като студент ли? ами сега наново ли ще се записваш, тъй като казваш,че си прекъснала с първата бременност ....  Simple Smile
Виж целия пост
# 469
И аз току-що проверих и ме има в сайта на Мон, утре отивам да подавам документи, тъкмо на време ме вписаха  Grinning, стискайте палци всичко да е наред  Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Здравейте, имам прекъснати студентски права. От магистратурата, която беше редовно обучение ми остана да взема 1 изпит и държавния. Сега ако си възстановя правата (ако не е прекалено късно вече) знаете ли какъв статус ще ми дадат и дали ще мога да се възползвам от тази помощ?
Виж целия пост
# 471
И аз току-що проверих и ме има в сайта на Мон, утре отивам да подавам документи, тъкмо на време ме вписаха  Grinning, стискайте палци всичко да е наред  Simple Smile

Кажи после как е минал приема на документи, че на мен ми казаха, че за родени декември, се подава януари, но на мен не ми се вярва, според мен нещо служителката се опитваше да ме разкара  Wink

Здравейте, имам прекъснати студентски права. От магистратурата, която беше редовно обучение ми остана да взема 1 изпит и държавния. Сега ако си възстановя правата (ако не е прекалено късно вече) знаете ли какъв статус ще ми дадат и дали ще мога да се възползвам от тази помощ?

След като си възстановиш правата си отново редовна студентка. Не знам да са отказвали на някого възстановяване по което и време на учебната година да е. Моя мъж има само защита да прави, беше прекъснал, тази седмица си плати семестъра и е възстановен Wink
Виж целия пост
# 472
ТДИ, тя Криси е родена ноември.
Виж целия пост
# 473
Вече 1 месец и 2 седмици от както съм подала и все още нищо.Нито еднократната помощ за раждане на дете,нито тези 2880лв.
Виж целия пост
# 474
Вече 1 месец и 2 седмици от както съм подала и все още нищо.Нито еднократната помощ за раждане на дете,нито тези 2880лв.
За еднократната 250 лв. мисля, че и на мен ми се забавиха 1,5 месеца, а за другата аз чакам от 11. 10 Simple Smile така че споко...сега на тези детски около 20.12 се надявам Laughing
Виж целия пост
# 475
Аз да се отчета, че днес подадох документите за тази помощ и за еднократната, казаха еднократната на 20-ти януари някъде, а тази за студенти или тогава или февруари, в зависимост кога отговорят от ВУЗ-а. Стискайте палци да стане януари и всичко да е наред  Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Аз да се отчета, че днес подадох документите за тази помощ и за еднократната, казаха еднократната на 20-ти януари някъде, а тази за студенти или тогава или февруари, в зависимост кога отговорят от ВУЗ-а. Стискайте палци да стане януари и всичко да е наред  Simple Smile

 fingerscrossed  стискаме! Simple Smile

Много ги бавят тези помощи явно  Thinking Навремето еднократната си я взех за отрицателно време, най-много 10/15 дни след като подадох документи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 477
ТДИ, мерси  Grinning, явно ги бавят, може и заради празниците, не знам  Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Оф има някаква вероятност днес да пускат детските и с тях помощта....оф дано дано, че имам някакво лошо предчувствие  Confused
Виж целия пост
# 479
Момичета, днес ми преведоха парите. Само за информация- документите си подадох на 25.10.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия