2880лв накуп за майки-студентки - 12

  • 51 284
  • 799
# 405
По постоянен адрес.
Виж целия пост
# 406
Благодаря
Виж целия пост
# 407
Със сигурност е така, защото помощта се изплаща от социалните, а не от университета.
Виж целия пост
# 408
Когато взимам уверението си от университета какво да пиша в графата "Да послужи пред ..." - имат ли някакво специално изискване от социалните?
Виж целия пост
# 409
... пред Агенция за Социално подпомагане Whistling
Виж целия пост
# 410
Здравейте Simple Smile

Ходих да питам в социалните за тази помощ, т.к. съм редовна студентка и ми казаха, че за родени декември се подават документи януари. На някой друг да са му казали такова нещо?

Друго, което се носи като слух е, че от януари 2014 вече нямало да има такава помощ, някой нещо такова чул ли е или са само слухове?
Виж целия пост
# 411
Здравейте Simple Smile

Ходих да питам в социалните за тази помощ, т.к. съм редовна студентка и ми казаха, че за родени декември се подават документи януари. На някой друг да са му казали такова нещо?

Друго, което се носи като слух е, че от януари 2014 вече нямало да има такава помощ, някой нещо такова чул ли е или са само слухове?

най-вероятно са ти казали така, защото декември си приключват годината. А за другото засега е само слух.

Аз да се похваля на 3-ти ми се обадиха да ми кажат, че съм одобрена  newsm36 Казаха, че до 20-ти най-късно ще има превод.
Виж целия пост
# 412
Аз да се похваля на 3-ти ми се обадиха да ми кажат, че съм одобрена  newsm36 Казаха, че до 20-ти най-късно ще има превод.
Peace честито!!!
А кога си подала документи?
Виж целия пост
# 413
ами началото на миналия месец. От университета бързичко отговориха
Виж целия пост
# 414
Здравейте!
Аз подадох документите на 14.11 и вчера се обадих да проверя в СП и ми казаха, че съм одобрена и на 20-ти този месец ще получа парите. Университета е ИУ Варна.
Късмет на всички!  Wink
Виж целия пост
# 415
Иха, значи и аз имам шанс някакъв... подадох на 22.11. и ако ме зачислят и мене след 20.12. да ми пратят Дядо Коледа ще е супер!
Виж целия пост
# 416
А получаваш ли помощт за редовен студент , ако в периода си била назначена на трудов договор?
Виж целия пост
# 417
А получаваш ли помощт за редовен студент , ако в периода си била назначена на трудов договор?
Да.
Виж целия пост
# 418
Алексче благодаря за бързичките отговори    bouquet
Виж целия пост
# 419
ТДИ нещо те е метнала-може да подадеш,когато поискаш.за детски надбавки се подават месеца след,като е родено детенцето.
И аз съм одобрена.Подадох на 19,11,2013 и ми казаха да чакам с детските надбавки на баткото и помоща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия