Мнения за ЧОУ "Питагор"

  • 93 325
  • 391
# 390
Аз съм доволна за сега. Началния етап вече е отработен и върви много добре, прогимназията сега я разработват, но според мен ще бъде успешна. Това което ми харесва е, че има място и за деца, които се справят много добре с математиката, но не са състезатели. В никакъв случай не съм усетила някакъв натиск върху детето да ходи на състезания и олимпиади, въпреки че е силно препоръчително. Ако учител забележе пропуски, директно се уговаря с детето за консултации, за да му обясни индивидуално това, което не е разбрало. Компромис с дисциплината не се прави, което също много ми харесва. Може и да има деца, които ходят на курсове, но то ще бъде за затвърждаване и надграждане, а не те първа изграждане. Английския език също е на много високо ниво, при моето дете за 4 години школа /Британика/ се оказа че нищо не знае. За 1 година училище в Питагор, навакса много и има желание да чете книжки на АЕ без да я карам аз.
Виж целия пост
# 391
Не се заблуждавайте, всички топ успешни състезатели ходят на курс по математика, или на курсове. Така е във всички училища, независимо дали частно или държавни. Включително в СМГ, НПМГ. Ако детето няма амбиции да печели състезания, никакви допълнителни курсове не са нужни. Домашните са много, но също имат зелено, бяло и други лагери и училище. Разширява се кръгозорът и общата култура много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия