Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой нож бихте препоръчали за нарязване на зеле?
Какви са някои предложения за рецепти за хранене по НВ-ВМХ?
Какви са някои предложения за преодоляване на платото при загуба на тегло?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой нож бихте препоръчали за нарязване на зеле?
-
Какви са някои предложения за рецепти за хранене по НВ-ВМХ?
Форумът споделя различни идеи за хранене по НВ-ВМХ, като например консумация на зеленчуци като зеле, броколи, карфиол, зелен фасул, тиквички и патладжани. Освен това се предпочита кисело пълномаслено мляко, пиле със зелен боб и орехи. Яйцата и месото с високо съдържание на мазнини също са препоръчителни.
-
Какви са някои предложения за преодоляване на платото при загуба на тегло?
Форумът предлага различни стратегии за преодоляване на платото при загуба на тегло, като въглехидратно зареждане, намаляване на месото, трениране с тежести и търпение. Предложенията включват също експериментиране с различни хранителни съставки, като протеини и мазнини, за да се намери оптималното съотношение за загуба на тегло.
-
Какви са някои от предложените стратегии за оптимизиране на хранителния режим?
-
Какви са препоръчителните съставки за пица с карфиол?

Имам и още други много положителни примени , но се сетих за пулса, като те прочетох и реших да се включа. Не съм чела сериозно ли спазваш режима, не знам килца гониш ли да сваляш, нито за здравословни проблеми , но си мисля, че ако много сериозно подходиш, може би това с пулса ще се оправи...
просто исках да споделя....


Притесних се за здравето си, и така започнах, и аз не знам как стана...Вече съм по добре, 61,600 тази сутрин, талията 78 см, ханша 102, беше 107. Дори не ми се иска да хапвам сладко и тестено....Имам да свалям още, имам да се стягам, но като за начало е добре. Всички дрешки са ми широки ,лекичко де....сгъвам се спокойно ,разни болежки отшумяха. Хапвам много стабилно, но каквото трябва. Ето сега готвя, но знам, че не е за мен, не всичко де.. Много е лесно, според мен , най важното е, да си приготвяш храната предварително, и да знаеш,че няма как да се издъниш, винаги да има какво да хапнеш ,ако ти пригладнее.. Планирай всичко в началото предварително, Аз послушах Шоки и в началото бях на повече калории, и не съм била гладна нито ден ! И мазничко.. аз дори попрекалявах , но ми свърши чудесна работа ...Ще се справиш, не се отчайвай, ако ти няма нищо, не си търси болести !
Вкъщи винаги има режимна храна...ям, но после идва глада за сладко... Аз си обичам режима, но си ям и млечни, най вече сметана, сирене и по малко кашкавал. Хайде от утре...