Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой нож бихте препоръчали за нарязване на зеле?
Какви са някои предложения за рецепти за хранене по НВ-ВМХ?
Какви са някои предложения за преодоляване на платото при загуба на тегло?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой нож бихте препоръчали за нарязване на зеле?
-
Какви са някои предложения за рецепти за хранене по НВ-ВМХ?
Форумът споделя различни идеи за хранене по НВ-ВМХ, като например консумация на зеленчуци като зеле, броколи, карфиол, зелен фасул, тиквички и патладжани. Освен това се предпочита кисело пълномаслено мляко, пиле със зелен боб и орехи. Яйцата и месото с високо съдържание на мазнини също са препоръчителни.
-
Какви са някои предложения за преодоляване на платото при загуба на тегло?
Форумът предлага различни стратегии за преодоляване на платото при загуба на тегло, като въглехидратно зареждане, намаляване на месото, трениране с тежести и търпение. Предложенията включват също експериментиране с различни хранителни съставки, като протеини и мазнини, за да се намери оптималното съотношение за загуба на тегло.
-
Какви са някои от предложените стратегии за оптимизиране на хранителния режим?
-
Какви са препоръчителните съставки за пица с карфиол?
Целта ми са изчистен, оформен корем и готино, изпъкнало и стегнато дупЕ като прасковка. Краката си ги харесвам - от малка те са ми най-стегнатата част на тялото. Нямам намерения на този етап да ограничавам съзнателно количеството храна, за да не започна да асоциирам ВМ-НВХ с рестриктивна диета. Искам да ми стане начин на живот, а попринцип съм непостоянна и като всички около мен са сигурни, че след известно време ще зарежа "поредната диета", това ме мотивира допълнително да им се изфукам живот и здраве след година с перфектна фигура и цветущо здраве, постигнати със същия този режим. Малко се разписах, дано не ви отегчавам.
Развесели ме от сутринта.
освен сутрешните ми яйца, а то и в него има яйца....и месото си е без хляб вътре.... аз така и кюфтетата си правя, не слагам вътре хляб. Млечните също не съм ограничила...
...

Само дето медът имал антисептични свойства (което не знам по какъв начин е полезно, когато го слагаш на чай или кафе