ВМ-НВХ, част 67

  • 36 158
  • 732
# 420
gug40, ами аз обикновено месо ям ведньж дневно. Другото ми ядене най-често е от яйца. Затова писах 200-300 грама. Е, има и дни в които ям и повече месо, има и такива, в които изобщо не ям. Но за едно ядене 200-300 грама месо ми стига обикновено.
Виж целия пост
# 421
200 - 300 гр сурово или приготвено?
Виж целия пост
# 422
Ох, и аз май прекалявам с протеините...Тази вечер имах повече време за четене и какво ли не изчетох...няма съмнение, аз си хапвам доста.. Embarassed Вярно е, много се движа, живота ми е динамичен, и въпреки това трябва да се  контролирам повече с храната...до този извод стигнах.

Къде четеш?
Виж целия пост
# 423
150-170 гр месо на едно ядене би трябвало да е достатъчно.Сготвено.
Виж целия пост
# 424
Присъединявам се към групата на повечко хапващите момичета.  Laughing 52 килограма съм в момента, ям веднъж дневно на вечеря (понякога ако лягам късно, хапвам още нещо преди лягане), но храната ми като количество е като за мъж. Яйце, 2 пържоли, бучка сирене и зеленчук, всичко обилно гарнирано с масло. За десерт напоследък хапвам 100-150 грама бадеми, което знам, че не е много добре, но бадемите са от вилата на баба и дядо, сурови и адски вкусни. Нямат нищо общо с пакетираните. Като калории съм сигурно над 2000 само от вечерното хранене. През деня мазните ми кафета са сигурно още 500. Чувствам се добре, енергична (особено след "bulletproof" кафето). Тренирам 2 пъти седмично в Спайдърспорт. Започвам да оформям мускулчета и това адски много ми харесва.  Crazy Целта ми са изчистен, оформен корем и готино, изпъкнало и стегнато дупЕ като прасковка. Краката си ги харесвам - от малка те са ми най-стегнатата част на тялото. Нямам намерения на този етап да ограничавам съзнателно количеството храна, за да не започна да асоциирам ВМ-НВХ с рестриктивна диета. Искам да ми стане начин на живот, а попринцип съм непостоянна и като всички около мен са сигурни, че след известно време ще зарежа "поредната диета", това ме мотивира допълнително да им се изфукам живот и здраве след година с перфектна фигура и цветущо здраве, постигнати със същия този режим. Малко се разписах, дано не ви отегчавам.   bouquet
Виж целия пост
# 425
Joy Развесели ме от сутринта.

За хапването, добре си хапваш. Вероятно като спортуваща имаш нужда и от повече калории.
Относно ядките и аз преди прекалявах, но не ми се отразяват добре на стомаха, особено бадемите.
И едно отклонение ( всеки път като видя, че си писала и огладнявам като прочета: последно мнение от Баничка  Mr. Green)

Гледам за месо си говорите. За мен пържола 200 г ( тегло сурова) е напълно достатъчна за вечеря. Плюс някакви зеленчуци за гарнитура. Ако ще ям само месо без нищо странично, мога да изям и 300 грамова пържолка.
Ако правя някакво ястие месо+сос или зеленчуци, около 100-150 г ми е достатъчно.
Виж целия пост
# 426
Моли, 4етох на Инес сайта, тук по форума, в темата с тренировките, калориите... Или народа не се храни достатъчно, или аз май попрекалявам... И аз ям всеки ден по 2 яйца, месо хапвам по 250-300 грама , но не приключвам с това....  ако стоя до късно , пак си хапвам, защото вече е минало много време от последното ми хранене.. Сега едно Руло Стефани правих...стана страхотно...колко пъти през деня си рязах.... ooooh! освен сутрешните ми яйца, а то и в него има яйца....и месото си е без хляб вътре.... аз така и кюфтетата си правя, не слагам вътре хляб. Млечните също не съм ограничила...
На Руми четох диетите , и там са премерини нещата, ама аз нали не съм на диета ...аз така си се храня..Не оставяй с грешно впечатление, не прекалявам всеки ден.. но сега заради МЦ ли, де да знам, оправдания може всеки да си намери. Гледах и на Инес в сайта, снимала е някакви нейни гозби, много вкусно изглеждат,  ама салатките едни ню-ню, а моите бая- бая.. Joy  Утре ще си заредя хапването във фитдей,  малко да се ориентирам. Naughty

  А мойта тиква, как да стане прасковка?  newsm78 Embarassed Rolling Eyes Cry... Joy
Виж целия пост
# 427
  bouquet


трябва да се разчета повече и аз. Попрегледах темата с рецептите и си набелязах някои вегетариански неща.


Днес за първи път си направих от прословутото кафе с масло  Grinning
но сложих малко медче.. Да ви питам, ама вие съвсем ли мед/захар/подсладител не слагате?
Виж целия пост
# 428
И аз съм от ящните Wink

Моли, от години пия и кафе, и чай без захар. Много бързо се свиква, ако си го поставиш за цел. А имай предвид, че преди това много години пиех всичко с много захар. Киселото мляко пък не можех да го ям без една супена лъжица захар на половин кофичка Embarassed Сега си ям кисело мляко без захар и не ми липсва захарта. Но и млякото, което ям, е хубаво - биволско или овче Wink

А вкусът на меда винаги ми е бил неприятен. През един период бях заменила захарта в кафето и чая с мед, защото така по-малко се усеща специфичният (неприятен за мен) вкус на мед - това беше от съображения за здравословност Crazy Но винаги съм предпочитала вкуса на захарта. А двете са еднакво вредни, няма разлика по отношение на вредност Peace Само дето медът имал антисептични свойства (което не знам по какъв начин е полезно, когато го слагаш на чай или кафе newsm78), но трябва да е истински, разбира се.
Виж целия пост
# 429
За лошия дъх съм чела, но не съм пробвала, че помага дъвкане на магданоз или 2-3 зърна кафе.

Баничка* , извинявам се ако си писала и аз съм пропуснала, но би ли споделила за "bulletproof" кафето, как точно го приготвяш. Яйцето отделно ли го разбиваш или всичко заедно, само жълтък или цялото яйце?

И още нещо да допълня, не се ли пресича суровото яйце от топлото кафе?

Аз също съм от тези, които си хапват доста и може би най-добър би бил за мен режим от типа на Фаст-5. Когато го правих се чувствах добре. Само, че да не хапвам нищо през деня ми е доста трудно в момента, а само кафе с масло не ме засища за дълго време. Експеримента на Баничка ми харесва и бих пробвала, ако ми допадне това кафе. По този начин вечер ще мога да си хапвам добре.

Кафе и чай си пия без захар от много години, но слагам малко прясно мляко в кафето, а сега и масло. На кафето с масло мога и прясно мляко да не слагам, перфектно ми е на вкус.
Виж целия пост
# 430
eeeeeeeeeeeeeeeeeee...  Cry
 Mr. Green Mr. Green

Утре ще опитам без мед.
Виж целия пост
# 431
Кафето преди го пиех с едно цяло яйце и малко масло - чуквам яйцето в чаша, разбърквам го добре и после на тънка струйка прибавам кафето, като продължавам да бъркам. Но това не е булетпрууф кафе. Сега което правя е кафе, разбито с 20-тина грама масло и 15 милилитра MCT oil. Разбивам с миксер за фрапе, става като лате и имам адски много енергия след това. Като се прибера ще постна сайта на булетпрууф кафето, там всичко е подробно обяснено. Peace Но каквото и да пия е чисто, т.е. неподсладено.
Виж целия пост
# 432
Благодаря Баничка*    bouquet .
Аз английски не знам и твоите обяснения са ми по-полезни, но съм сигурна че за владеещите английски сайта ще е добре дошъл.
Виж целия пост
# 433
Момичета намерих в мазата кутийка кокосово мляко. Пише, че е годно до май 2014г, но на консистенция не е течно, а като маргарин. Дали е развалено? Не мирише лошо, но не мирише и апетитно (както си представях)  Laughing...
Виж целия пост
# 434
Момичета намерих в мазата кутийка кокосово мляко. Пише, че е годно до май 2014г, но на консистенция не е течно, а като маргарин. Дали е развалено? Не мирише лошо, но не мирише и апетитно (както си представях)  Laughing...

Купувала съм веднъж, горната част беше както я описваш - крем, но като преполових консервата отдолу имаше прозрачна течност. Не си личеше тази течна част - чак като пробиеш с лъжица надолу. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия