ВМ-НВХ, част 67

  • 36 158
  • 732
# 330
Моят велоергометър сега го ползвам като много скъпа закачалка... А от него само прасците ми заякнаха, кростренажорът е много по-добър вариянт за кардио уред.  Peace
Виж целия пост
# 331
Аз си мечтая за пътека ...
Защо не я ползваш за бързо ходене Леми? Много тонизира, а и си е една лека тренировка.
Вив, защото в покой пулса ми не пада под 90, а знаеш ли какво става като се разбързам  Sad
Все се каня да отида на кардиолог пак да ме види, и все отлагам. Tired
Виж целия пост
# 332
Леми, преди месец и 10 дни започнах пак  режима, но този път много сериозно. Имам много добри резултати,както с теглото, така и с пулса, който ми беше постоянно 82-86, независимо дали съм пила кафета или не, независимо дали съм спокйна или не... като имах притеснения ми скачаше на 90....СЕга пулса ми е около 70. Имах едно изтръпване на 2 пръста на левият крак, не точно изтръпвания, не знам как да го кажа.. все едно нещо те притеснява там, както от стегната обувка, на самите връхчета .../и аз наистина се бях притеснила/ - сега го няма вече, изобщо не се сещам дори,че съм имала проблем...предполагах,че е нещо по периферната нервна система, но аз нито съм лекар, нито съм ходила... нали знаеш,как сами се диагностицираме понякога... Crazy  Имам и още други много положителни примени , но се сетих за пулса, като те прочетох и реших да се включа. Не съм чела сериозно ли спазваш режима, не знам килца гониш ли да сваляш, нито за здравословни проблеми , но си мисля, че ако много сериозно подходиш, може би това с пулса ще се оправи... Hug просто исках да споделя.... Hug
Виж целия пост
# 333
Pinkito, благодаря ти за думите. Hug
С ВМ-НВХ сме в чудесна хармония, и подхождам много сериозно, свалих доста, че даже и под моите норми и продължавам да свалям, вече съм под 49 кг. При мен проблема с пулса е заради щитовидната жлеза. Но вече от доста време хормоните са ми в ред и ендото казва, че не би трябвало да имам проблем, но ето, имам. Както и да е, ще видим какво ще стане по нататък.
А пък ти се включвай по-често при нас.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Lemy,не казвам че съм права,но според мен отслабването ти  се дължи на консумацията на прясно мляко
Виж целия пост
# 335
Мис Вал, прясно мляко не съм яла с години, не го обичам, а в последните месеци и кисело не ям. Най-добре ми е само на месо, яйца и зеленчуци.
Виж целия пост
# 336
Lemy, би ли споделила какво ти има на щз? Аз също страдам от много висок пулс и обиколих сума ти лекари, а всички казват, че нищо ми няма.  Rolling Eyes Но аз сутрин ставам с пулс 100 примерно... Crazy
Виж целия пост
# 337
Jana Ina, ти къде се изгуби.  Hug
Скрит текст:
Ами след като 5 дена карах със пулс 130, отидох на лекар и от там се почна кардиолог, ендокринолог, хормони, изследвания, диагнозата ми е Базедова болест. Пускали ли са ти Тсх, Фт4 или нещо друго от изследванията за щитовидната?
Виж целия пост
# 338
Момичета трябва ми малко кураж....незнам какво ми става, но ми е адски трудно. Чета ви постоянно....казвам си започвам, но немога...а по принцип съм стриктна, но.....Объркана съм много какво става с мен. Правих си хормонални изследвания, пълна кръвна картина по друг повод(косопад), но всичко е наред. Апетит имам огромен...особенно за сладко. ..абе за всичко. Е качила съм кг...обезформих се...трябва да вляза в пътя...
Виж целия пост
# 339
Леми извини ме, че се намесвам   bouquet
Още преди да съм прочела какво ти е по симптомите разбрах, че е ЩЖ.И аз бях със същите и точно ниско въглехидратен режим ме оправи.При мен беше Дюкан, но след това продължих да се храня почти ВМ-НВХ.Аз тренирам много, но кардио с тичане и много скачане не мога да правя.Още преди много години като ми откриха базеда докторката ми забрани кардио упражненията.Аз бих те посъветвала също да избягваш ядките.Най-вече фъстъци.И най-важното е спокойствие.Колкото повече по-добре.

Пинки  Hug браво на теб  Peace Много сериозна си виждам.Чак заразителна  Laughing

Все се каня да ви пиша по повод кафето с масло.Като бях малка в столовете по лагери и училища в моя край най-масовата закуска беше горещ чай с масло, сирене и хляб разбира се.Аз умирах да си пия чая с маслото и гризвах сиренце.В къщи чаят от липа винаги е бил на почит и правехме същото.
Може би не е лошо да опитате как децата ви ще го харесат.
Виж целия пост
# 340
Защо да се избягват ядките и фъстъците /освен калориите/?
Виж целия пост
# 341
Здравейте! Искам да ви попитам някоя от вас хранила ли се е по този начин по време на кърмене? Този режим се доближава най-много до храненето ми по принцип, а след раждането ще се наложат някои ограничения, затова ме интересува дали мога да се храня така. Благодаря ви  Hug
Аз, но кърмачето ми беше доста голямо и си ядеше предимно друга храна   Blush
Иначе докато беше бебе съм установила, че след една хубава пържола имах повече кърма, отколкото след жито  Peace

Качеството на храната е от първостепенно значение за теб, кърмата ти е идеална за бебето без значение дали ядеш джънк или пържола Simple Smile
Като майка на дете с алергии ще кажа, че не е съвсем така. Но с всичко друго съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 342
Дандулинка, аз бях абсолютно същата, ама 1 към 1.... не можех да се спра с това сладко, нервна, а уж нямаше за какво...Дори си спомням последният път ,като писах тук в темата и УАСП ме  прати да се преглеждам..,че само ообикалях по темите , и все си  хапвах.. може би година и нещо така я карах... ту се стегна и се издъня. Не знам какво беше, не съм ходила на лекар. В един момент взеха много да ми отесняват дрешките и направих едно бабешко тяло..нагънато , едни краваи под бюста, абе грозна работа. Паласки големи...и се качих на кантара , ударих 66,600 и се гипсирах, меря си талията 85 см...а аз съм ниска..  ooooh! Притесних се за здравето си, и така започнах, и аз не знам как стана...Вече съм по добре, 61,600 тази сутрин, талията 78 см, ханша 102, беше 107. Дори не ми се иска да хапвам сладко и тестено....Имам да свалям още, имам да се стягам, но като за начало е добре. Всички дрешки са ми широки ,лекичко де....сгъвам се спокойно ,разни болежки отшумяха. Хапвам много стабилно, но каквото трябва. Ето сега готвя, но знам, че не е за мен, не всичко де.. Много е лесно, според мен , най важното е, да си приготвяш храната предварително, и да знаеш,че няма как да се издъниш, винаги да има какво да хапнеш ,ако ти пригладнее.. Планирай всичко в началото предварително, Аз послушах Шоки и в началото бях на повече калории, и не съм била гладна нито ден ! И мазничко.. аз дори попрекалявах , но ми свърши чудесна работа ...Ще се справиш, не се отчайвай, ако ти няма нищо, не си търси болести !  Hug Прецени какво ще хапваш следващите дни, напазарувай, приготви и започвай ! Hug
Виж целия пост
# 343
Пинки мерси за окуражителните думи....това ми трябва Heart Eyes Вкъщи винаги има режимна храна...ям, но после идва глада за сладко... Аз си обичам режима, но си ям и млечни, най вече сметана, сирене и по малко кашкавал. Хайде от утре...
Виж целия пост
# 344
Браво Pinki, много ти се радвам Hug
Dandulina, хубави съвети са ти дали, вземай се в ръце и ще успееш. То и аз така бях, докато се наканя, все си мислех, че без сладко и тесто не мога да съществувам, но...после става лесно, като започнеш да виждаш ползите.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия