Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 360
Питайте мен на Нова година коя ще е, аз тогава много познавам  Laughing . Нова година 2009 срещу 2010 една много близка наша приятелка беше току що разбрала, че е бременна и аз по телефона, леко подпийнала, й казвам, че тя ще роди здраво бебе, след нея аз едно и след мен сестра ми едно. Тя роди август 2010, аз - април 2011, Фракеза - декември, 2011. Смятайте през колко месеца и дали съм познала, че ще са едно след друго горе-долу  Grinning . Тази Нова година пък видях една позната, която не бях виждала от много време и която ме разпитва за Симон Мартин и каза че, и на нея й се искало вече дете. Аз, пак подпийнала  Grinning , й казах, че тази година ще стане работата. Днес разбрах, че е бременна.

Аз много искам втора лентичка, но повече самостоятелни експерименти не си правя.  Laughing


п.п. Поправям си горе обърканата година Simple Smile
Виж целия пост
# 361
...
Ааааааааааааа.....ама и дамите с 1-2 деца.....Чакам втора - трета лентичка да видя, вземете пример от Ла вида лока.........

 smile3501

Маме, с този аватар се трепач! Отивам да те сложа в архива...
Виж целия пост
# 362
Аз пък Ройс ти пожелавам един стабилен мъж, та да си направите едно прекрасно бебнце и да си го гледате в любов! Другата година това Wink
Виж целия пост
# 363
Ройс, кажи тогава кога и при мен ще ставе бебо?  newsm78
Виж целия пост
# 364
Лаленце, страхотна новина!:hug: Лека и безпроблемна бременност ти желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Шоколадче, не се притеснявай, ще стане, щом си вече сред нас Hug Нали виждаш в тази тема не оставаме без бременни, даже по две Peace
Виж целия пост
# 366
 Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 367
Лаленце, страхотна новина!  Hug Лека и безпроблемна бременност!   bouquet
Пожелавам още такива хубави новини да се съобщават тук.  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 368
Лаленце, честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност Hug
Виж целия пост
# 369
ей страхотни новинииии  Party
Лаленце много се радвам за теб!  Hug
Лека бременност и едно здраво и пухкаво бебче на финал  Heart Eyes
Ройс много ми хареса историйката ти  Heart Eyes ,много се разчуствам  като стане дума за бебенца ...
Хайде една по една да се изредим желаещите и дано в скоро време се похвалим и току виж станем аватарки-бременилки  Joy
Виж целия пост
# 370
Хайде една по една да се изредим желаещите и дано в скоро време се похвалим и току виж станем аватарки-бременилки  Joy

Аз съм ЗА! Аз съм и ЗА нещо друго.....Нямам нищо против по Нова година да разходя аватар, който да е в подкрепа на всички, които искат да имат деца! Обаче без Богородици и други подобни светии.... Ако искате тогава всички дружно да бъдем с подобни аватари за известно време......

Не е тук мястото, но се чувствам съпричастна...най-малкото защото близо 4 години си го чакахме №1, лежала съм в Майчин дом, в отделението по стерилитет, №1 и №2 са дошли на този свят след прием на лекарства.......Та така.....Знам какво е.......И съм съпричастна към всички и дано скоро има усмивки за тях и добри новини!!!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 371
Лаленце, честито. Лека и безпроблемна бременност и да ни зарадваш с едно здраво бебче.
Мамче аз съм съгласна, да подкрепим момичетата които искат бебе с аватар и подпис и 2014 да се напълни с бебоци в темата.
Виж целия пост
# 372
Честито,Лаленце!
Много лека и спокойна бременност ти желая!  Hug
Виж целия пост
# 373
Благодаря и на вас, момичета! Hug
От сърце пожелавам същото щастие на всички, които чакат с нетърпение! Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
Лаленце, страхотна изненада! Лека бременност! Глези се и си угаждай.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия