Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 345
Сосче, яммми. Heart Eyes Благодаря за почерпката. Аз както съм все гладна, та тамън. Laughing
Много искам да се включа в играта, защото ще е много интересна, но още нищо не съм търсила и не знам кога ще започна. Умът ми е другаде. Blush
Скрит текст:
В сряда си направих тест за бременност и изненадващо за мен излезе категоричен положителен резултат. Вчера резултатът се потвърди и от втория тест, който си купих. Днес бях на гинеколог и видях "точицата" и съм много развълнувана. newsm76 Съвсем неочаквано се е случило и определено е нашето малко чудо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
Лаленце, тихичко честито! Лека и безпроблемна бременност до финал!     bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 347
Ехаа,Лаленце,това е чудесна новина...Честито!

Пууу,че се зарадвах....все едно аз съм видяла положителния тест Mr. Green

Шоколадче,наистина си много хубава така....хващаш око Flutter Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Ау,ето за кого съм парила днес сладко за хапване-Лаленце-да си жива ,здрава и богословена Heart Eyes Hug
За теб специално-сутлиязче с канелка Laughing
Скрит текст:
Все сладичък да ти е пътя Heart Eyes
Виж целия пост
# 349
Благодаря ти, Яни!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 350
Лаленце, честито! Лека и безпроблемна бременност и пухкав финал!  Hug
Виж целия пост
# 351
Чудесна новина,Лаленце! Лека бременност и прекрасно здраво бебенце на края! Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Благодаря ви, милички!!! Heart Eyes Hug
Сосчеее, ще ме угоиш. Laughing Ама какво пък толкова, важното е, че е много вкусно. Че и с канела - ммм, разкош! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 353
Честита радост, Лаленце Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 354
Лаленце, честита радост! Лека да е.  Hug
Виждате ли как се предава щафетата - Поли, Ла вида лока, сега Лаленцето. Да се готви ... Плами например.  hahaha

Сосче, почерпката е чудна. Честит празник!   bouquet
Виж целия пост
# 355
Лаленце, честито! Лека бременност и здраво бебче на финала!   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 356
Лаленце, честита радост! Лека да е.  Hug
Виждате ли как се предава щафетата - Поли, Ла вида лока, сега Лаленцето. Да се готви ... Плами например.  hahaha
Тя както ми е и наборка - тамън! hahaha Hug

Благодаря ви, момичета! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 357
Ама,забелязваш ли че все момички,пардон снахички идват Heart Eyes Laughing ,баш за нашите момци Joy
Виж целия пост
# 358
Ааа,Плами я оставете да си учи има момичето още Crossing Arms Има време за това.
Имаме преди нея, веднага ми изплува Белла Peace
Виж целия пост
# 359
Лелееееее.....Лаленцеееееее........честито миличка!!!!!! Спокойна и безпроблемна бременност, много пухкаф и сладък Финал!

Ааааааааааааа.....ама и дамите с 1-2 деца.....Чакам втора - трета лентичка да видя, вземете пример от Ла вида лока.........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия