Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 465
Направо ви изпуснах тези дни ooooh!

Лаленце честито и от мен, лека бременност  Hug

Аз се включвам в играта с нещо намерено набързо  Blush Няма да успея и да гласувам сигурно, но пък ще си почивам активно из югоизточната част на България  Mr. Green

Хубава неделя от мен аз се заемам с багажа, че мен чака  Crossing Arms
Виж целия пост
# 466
Лаленце, честито и лека бременност  bouquet
И късмет на всички, които искат бебе Hug

Мен тези дни никаква ме няма, добре, че влязох сега да се подсетя, че трябва да търся нещо за играта Crazy
Ето я моята зодия Mr. Green, сядам да мисля нещо зодиакално.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 467
Селенче, бива си я зодията ти!  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Ау, искам и аз такава зодия Wink
Виж целия пост
# 469
какъв странен тен.  Laughing Laughing

Аз съм преоблечена вече.

Гифчето е безкрайно голямо като размер, обаче пък в подписа не изглежда зле.


Честито на Лаленцето. Лека бременност.   bouquet
Виж целия пост
# 470
И аз съм готова с една интерпретация на Везни  Flutter
Виж целия пост
# 471
Благодаря ви, милички! Hug

Аз съм готова за играта. Crazy
Представям се с моята зодия - Риби и зодията на бъдещия татко - Рак. Живот и здраве, детенцето ни също ще е малко раче. А единият бъдещ дядо (баща ми) и едната бъдеща баба ("свекървата") също са раци. Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 472
И аз съм готова за играта.  Hug
Виж целия пост
# 473
Добър ден Laughing

Аз съм на гости,но влязох да ви прочета и да понаваксам малко,че снощи нямах нет ooooh!
Виждам,че loca ми е краднала едната идея,но пък тъкмо ме улеснява в избора.....Уж снощи щях да се съветвам,но нямах връзка с интернет и това го приемам като знак да участвам с това,което съм си наумила и ми харесва най-много Peace
Виж целия пост
# 474
Селенче, ама много хубав тоз батко, пък и е моята зодия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 475
Ерин,можеш да ме запаметиш.....преоблякох се,да съм спокойна,че съм свършила тая работа....

Представям се с няколко зодии на любими хора-овен,близнаци,риби,везни и стрелец Peace
Виж целия пост
# 476
моля да не бъда запаметявана.

Ще го пипна малко и ще опитам да смаля гифчето, че така е доста неприятно.
Виж целия пост
# 477
Аз съм готова за играта Laughing Joy и съм зодия - .......................котка Mr. Green
Mr. Green
Ради, и моята идея е такава.  EmbarassedДруго не ми хрумва и не ми се търси, та дано нямаш против! Hug
Зодията ми е някъде на снимките. Mr. Green

Скрит текст:
Аз пак съм в джаза откъм зъб.проблеми. Преди малко се прибрах от спешен кабинет. SadПробиха ми венеца, за да ме облекчат. Онзи ден ми изтръпна венеца и снощи като поглеждам навътре-той надут.Странното е, че не ме боли, а имам инфекция. В стоматологичния подфорум няма с кого два лафа да си кажеш, та затова тук.
Виж целия пост
# 478
Стейси,чак сега чета за  денталната ти грижа.Ще се оправи,но трябва ходене редовно при чичко зъболекар.
Скрит текст:
Кое зъбче е по ред?Горе-долуляво -дясно,първи,трети,пети?Интересно ,че не е имало болка,май снимка трябва.
Виж целия пост
# 479
Привет, отначало темата не ме заинтригува, но след известно търсене попаднах на доста интересни неща и сега моята дилема е какво да ви представя. Това, което на мен ми херисва или това, което на вас би ви харесало  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия