Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 450
Благодаря! И аз не ги познавам, но за играта ми се стори подходящо..  Hug
Виж целия пост
# 451
Bell@, Стейси, благодаря ви! Hug Hug

Аз си намерих премяна и по-късно ще се преоблека. Този път не съм така нетърпелива като преди и си мисля, че може би това ще ми е последната игра като участник. Ще се присъединя и аз към публиката. Heart Eyes Това ще ми е 10-то участие (хахаха юбилейно и бенефисно), та добър повод да си дам малко почивчица. Hug
Виж целия пост
# 452
Има ли някой на линия за съвет
Виж целия пост
# 453
Тук. Grinning
Виж целия пост
# 454
И аз съм тук  Peace
Виж целия пост
# 455
И аз. Hug
Виж целия пост
# 456
И аз съм тук Peace
Виж целия пост
# 457
Момичета, добро утро Hug
Аз свърших хиляда работи от сутринта и сега чакам мъжете, за да ходим на разходка Simple Smile

А, прочетох ви историите и ми бяха забавни/покрай забременяването/
И искам да вдъхна кураж на всички, които искат и правят опити, защото както не веднъж съм казвала моя син е след близо 8 годишни опити Wink
Съвета ми е да не го мислите, да не правите всички онези неща Crazy, луди работи, на които всички чакащи се поддаваме/температури, овулации и тн.т. знаете ги/ Wink Защото, ако нямате физически и ли хормонален проблем това означава, че бебе ще има. Трябва само спокойствие и щастие!
Аз, в момента в който реших, че ще си гледам живота и кефа и че бебе няма да видя, точно на другия месец теста ми беше положителен/че,чак три пъти го направих Laughing/ Успех на всички!

За играта още се чудя, но ще се опитам да се приготвя този път Hug
Виж целия пост
# 458
Готова съм!  Mr. Green Излишно е да казвам, че и линка в подписа е част от комбинацията.  Grinning
Виж целия пост
# 459
И аз съм готова. Благодаря на съветничките  Hug
Виж целия пост
# 460
Сосче, с нашия часовник си ти Heart Eyes
А Шоколадчето къртииии Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 461
Аз съм готова за играта Laughing Joy и съм зодия - .......................котка Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Ето ме.Зодия Близнаци.
Виж целия пост
# 463
Готова съм и аз с една набързо скалъпена комбинация. Представям се с моята си зодия - Дева.
Виж целия пост
# 464
Лале, честита радост  Party и лека бременност   Hug

хах, Шоколадче и аз бях като теб, само аватарът беше с бабето с ябълките Laughing

Готова съм със зодията ми-  везни, а другите са свързани по някакъв начин с мен...скорпи, лъв, дева и водолей Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия