Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 660
Ходенето по други теми с призиви за гласове не е най-блестящият ход, да. Но пък и Плами го прави, защото ни обича и иска да ни зарадва с корона- аз не мога да се сърдя, и смятам за грозно това, което и се изсипа.
Аз затова сега за гласове си агитирам с подписа- честно и почтено Laughing. А и толкова е ясно, че короната няма да отиде в КиТ, аватарна си е и без агитациите. На мен ми е приятно, че направихме кино-темата малко по-популярна, понеже е най-полезното за мен кътче във форума.
Хъсът за победа обичайно изглежда жалък отстрани....
Виж целия пост
# 661
Аз между другото да побързам да уточня, че не Плами е потребителката, от която съм се разочаровала, може би така прозвуча, но не става въпроса за нея, а за една от изсъскалите злобен коментар, мислих я за много по-позитивна. Не се сърдя на Плами, то си е нейна работа кой и къде ще агитира. Но се дразня и да се смята, че щом един прави нещо, всички го правят.
Виж целия пост
# 662
А, не, не, Ройсче, разбрах, че не иде за Плами реч Hug.
Аз генерално за цирка си разсъждавах- голяма работа, че помолила за глас в трета тема. Правила го е преди две години и за британките, и тогава не беше проблем. Същите британки сега пишат в Ужасната, знаем се все пак.

Лаковете бяха съвсем друга класа обаче- там се правеха регистрации специално за гласуването, и набраха към 300 гласа Joy
Виж целия пост
# 663
Може ли малко разяснение, за какво са точките след като накрая пишете кой аватар ви харесва и кой е най-нестандартен?
Виж целия пост
# 664
5т Shokoladche
4т lof You
3т loca
2т Sophia L
1т Стейси Грей
Приз за
Интерпретация Sause baus!
Нестандартна violetka
Виж целия пост
# 665
Добро утро!

Моята класация:

1. Шоколадче - 5т. /честито  Wink /
2. Сисето - 4т.
3. Хриси - 3т
4. Яни - 2т.
5. Артемис - 1т.



Най-добра интерпретация - Мими
Най-нестандартна - Фракиеза, Ройс, Кати, Сосчето, Лока
Виж целия пост
# 666
Merelenda , добре дошла!  Hug

Може ли малко разяснение, за какво са точките след като накрая пишете кой аватар ви харесва и кой е най-нестандартен?


На този който ти харесва най-много можеш да дадеш или 5 точки(от тях идва победителя), или да му дадеш приз(когато има такъв, защото победителя определя начина на гласуване и призовете).


Сега погледах общият пост и видях много хубавици...трудно ми е да си избера. Ще ги поразгледам още.  Laughing  





Виж целия пост
# 667
Merelenda, победителя се определя от гласуването с точките, останалото са призове, които си раздаваме, но нямат отношение към класирането. Като всеки пъ призовете може да са различни и се определят от задалия темата, примерно Най-сполучлива комбинация, най-нестандартна, най-романтична, най-лъчезарна и т.н. Задалия темата има правото да променя и до колко места ще се гласува в играта, стандартното е 5 места, на първия се дават 5 точки, на втория - 4, и т.н.
Виж целия пост
# 668
Много трудно това гласуване.  ooooh! Всички сте толкова хубави!  Hug Hug Hug

5 - Селен
4 - Хриси
3 - Акаша
2 - Арнемис
1 - Ерин - Ники

Най-добра интерпретация - Яни и Лале в дъжда
Най-нестандартна - Фракеза и Лока
Виж целия пост
# 669
5т.Кати
4т.Джой
3т.Плами
2т.Hushpuppy
1т.Лока
Най-добра интерпретация - Sise-to,erin и Шоколадче
Най-нестандартна комбинация - скрита фуста

Провокираме темата да си проверя асцендентта BlushТа се оказаследното :зодия лъв,асцендент - лъв,луна в рак. Crazy

 BlushЗа какво точно се гласува?Не за нашата игра Flutter
Виж целия пост
# 670
Добро утро  Hug
Хайде и аз да гласувам, че ще има да сменям иначе през целия ден  Wink Прекрасни сте всички  Hug
5т. Фустето
4т. Стейси
3т. Ерин
2т. Артемис
1т. Плами
Най-добра интерпретация - Хъшпъпи
Най-нестандартна комбинация - Ройс

P.P. Да ви покажа още една вълшебница КУЗЪ  Joy
Виж целия пост
# 671
5т.Сисето
4т.Ройс
3.Шоко
2т.Хриси
1т.Лока
 най-нестандартна:Фустичка
 най- добра комбинация :Сисето и Фустичка

Акаша,приятно пътуване!Желая ти приятни мигове,щастливи емоции и спорен шопинг.... Laughing.

Виж целия пост
# 672
Благодаря ви! Hug

5т. Мимии
4т. iani87
3т. Rois
2т. sise_to
1т. Баба Яка

Най-добра интерпретация Мимии
Най-нестандартна Rois  Simple Smile

Следващия път ще се пробвам и аз. Сигурно ще бъде смешно началото, но ще се науча. Embarassed
Виж целия пост
# 673
Момичета, не знам за вас, но на мен нещата, покрай тези номинации , ми се струват супер грозни тази година. Това е само едно форумно забавление и развлечение, баси! Сами си го правим така. Темата не е това, което беше в началото. Не ми се сърдете, но това чувствам.
Но никак не приемам да влизат и да ни обиждат!

Ще гласувам после.
Виж целия пост
# 674
Момичета, благодаря за пожеланията за приятно изкарване! Hug Сега ще си оправям багажа и заминаваме. Party

За номинациите 300 пъти съжалих, че избързах да ги пусна. Беше ми скучно и викам да се позабавляваме, ама тя Джой правилно ми каза, че се съмнява, че ще мине само със закачки. ooooh!
Плами, въобще недей да взимаш навътре тези глупости. Повечето агитират, някои обаче са съобразили по-скришно да го правят. Crazy Ето и в Огледалото се разбра, че една претендентка е ходила в друга тема, но засега случаят се подминава. Grinning Дано не я емнат и нея, де. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия