Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 675
silveto_,  Hug-ки
Не влизай в темата за гласуване ... Не се дразни ... и така ... Аз там не съм писала ... Прочетох една страничка ... и "дим да ме няма" Simple Smile. Не навиждам да чета ... глЮпости  Wink Ние ... поне виртуално, нали си се знаем  Hug Горе главата и - не знам на кого е тази мисъл, но е много подходяща в случая: "Мъдростта е наблюдателна и спокойна - тя умее да владее чувствата, да застане над истериката и прибързаността." - > Бъдете мъдри, момичета  Hug
Виж целия пост
# 676
Наистина труден избор, но все пак съм готова:
1. Shokoladche- 5т.
2. Rois - 4т.
3. Loca - 3т.
4. Sophia L - 2т.
5. Моli 88 - 1т.

Най-добра интерпретация - Бела и Мими
Най-нестандартни - Стейси грей и Хриси

Гласувах за темата, даже се и разписах, но не съм се зачитала много, много, и явно по-добре. Sunglasses
На мен си ми харесва тук и това е важното. Гледам си красотите и се зареждам с емоция. В началото исках и аз да се пробвам, но не винаги имам време, а като започна знам че ще се "зарибя" и затова за сега реших само да ви аплодирам.   bouquet

Добре дошла на Merelenda!  Hug
Виж целия пост
# 677
Добър ден! Да питам - защо на мен не ми излизат никовете в общия пост за гласуване? Ни субективно, ни обективно мога така да гласувам.......Пак ще ходя да гледам, дано се появят!

Явно е бил допълван поста, появиха се.....
Виж целия пост
# 678
Гласувам:

5т. - Артемис
4т. - Сисето
3т. - Лока
2т. - Лале в дъжда, Софи
и Яни
1т. - Шоколадче


Най-добра интерпретация - Сисето, Мимии и Артемис
Най-нестандартна комбинация - Кати, Туон и Хъшпъпи

Фракеза не се ли включи в тази игра, или само на мен така ми се стори?  Crazy


п.п. Аууу, ужас, гледам и спя, не съм видяла последните три участнички в общия пост, ще редактирам набързо.
Виж целия пост
# 679
Акаша, лек път и приятно изкарване! Hug

За номинациите какво да кажа... Години наред бях редовен потребител, а по едно време и модератор в един друг форум и там имаше подобна класация. Е, същата работа беше всяка година. Разправии, злоба, интриги и какво ли още не. Та може би съм свикнала вече, че подобен род теми водят до такива изблици. Даже си мисля, че щях да съм много изненадана, ако всичко беше мирно, тихо и положително. hahaha

Ройс, последната комбинация е на Фракеза.  bouquet
Виж целия пост
# 680
....

Днес не съм в час, извинете.  Crazy
Виж целия пост
# 681
Merelenda, добре дошла!

Софи - 5т./абсолютният ми фаворит/ Heart Eyes
Кати-4т.
Стейси-3т.
Шоколадче-2т.
Фустето и Ерин-1т.

Не мога да определя някой за най-добра интерпретация.

Най-нестандартни са ми Туон и Артемис.

  bouquet

Акаша, хубаво изкарване Simple Smile

Виж целия пост
# 682
5т. - Кати
4т. - Ерин
3т. - Силвето
2т. - Фустичка
1т. - Артемис

Най-добра - Мими
Най-нестандартна - Стейси и Джой

Акаша, лек път и хубави емоции! Изкарай си добре и не обръщай внимание на лошото време! Чакаме те да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 683
Забравих  Flutter

Акаша, приятно пътуване и много, много положителни емоции.  Hug

Hrisy
Скрит текст:
много е хубава сегашната ти премяна
  bouquet
Виж целия пост
# 684
Да гласувам и аз.....

5т. - Хриси
4т. - Хъшпъпи
3т. - Сосче
2т. - Джой
1т. - Лока

Най - добра - Мимми
Най - нестандартна - Роис


Акаша, весело!!!
Виж целия пост
# 685
B_NADI, благодаря bowuu
Виж целия пост
# 686
Акаша, лек път и приятно изкарване, и от мен.  Peace

Момчичета, да ви кажа, нова тема ще правя като се обяви победителя и той реши нова задачка каква ще е , то ест най-рано утре вечер, надявам се да не ни направят проблем, ако минем 50 стр. с 1-2 странички.  Thinking
Виж целия пост
# 687
Акаша, къде ще си почиваш?   newsm78
Виж целия пост
# 688
В Берлин. Grinning
Виж целия пост
# 689
Супер. Да си изкараш хубаво и да направиш много хубави снимки.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия