Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 705
Измъчих се с това гласуване Crazy

1. Шоколадче - 5 т.
2. silveto_ - 4 т.
3. Hushpuppy  и Стейси Грей - 3 т.
4. Lof You - 2 т.
5. erin_niki - 1 т.

Най-добра интерпретация - green eyes
Най-нестандартна - Tuon и Sause Baus!

Акаша, лек път и весело изкарване Hug
И да покажеш някоя снимка после Wink
Виж целия пост
# 706


Виж целия пост
# 707
5т. за Джойка
4т. за Радолинчето /Хъшпъпи/
3т. за Фустето
2т. за Силвето
1т. за Ерин Ники


Най-нестандартна-Акаша
Най-добра интерпретация-Джойка

За малко да Ви изпусна  Hug
Виж целия пост
# 708
Е, Плами, много си натъжена. Не се засягай толкова от думите на някакви непознати. Hug
Аз покрай тези нападки към теб разбрах за темата тук. Много красива тема, която ме зарежда много приятно само гледайки аватарите и подписите ви. Като бонус към всичко сте много позитивни и добронамерени.
Виж целия пост
# 709
Плами, какво е станало?  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 710
Пламс  Hug, четох малко.....  Hug

и дадох и моето гласче  Hug Обичам Ви!
Виж целия пост
# 711
Плами,  Hug
От няколко години съм в този форум.....
Винаги има драми покрай номинациите, а уж са за забавление....
Но наистина не е приятно да те нападат..... Признавам си, че не съм чела - малко прегледах, но....
Не си го слагай на сърце.
Благодарение на вашия талант форумът е красив и разнообразен!
Виж целия пост
# 712
5 т. - Шоколадчето
4 т. - Лока
3 т. - Ройс
2 т. - Сосчето
1 т. - Хриси

Най-нестандартна комбинация - Джой, Хъшпъпи и Стейси.

Аз си признавам, че първите две години пишех и четях основно в бебешки теми. И смятах форума за готино място. После обаче открих Клюкарника  Simple Smile а в последно време там нещата и потребителите, които пишат често излизат извън контрол.
Виж целия пост
# 713
erin_niki - 5т.
Шоколадчето - 4т.
Виолетка - 3т.
Lof You - 2т.
Акаша - 1т.

най-добра - erin_niki
най-нестандартна - Стейси Грей

Е най-накрая успях да се докопам до компютъра. За малко да изпусна гласуването.
Виж целия пост
# 714
5т. erin_niki
4т. баба яка
3т. яни 87
2т. Rois
1т. скрита Фуста

най-добра комбинация Яни 87
най-нестандартна - Стейси Грей

Виж целия пост
# 715
Привет, момичета!
Едва реших за кого да дам гласа си...Много трудне, ей!! Всички са прекрасни!
Кати - 5т.
Селен - 4т.
Роис -3т.
Сисето - 2т.
Туон, Шоколадче - 1т.

Приз за нестандартна - Акаша и Роис
Приз за най-добра - Ерин ники и Лоф ю

Моли, страхотна си сега!! Много сладки мацки!
Виж целия пост
# 716











Шоколадче, честито! Честито и на другите класирани и призьорките!  bouquet
Благодаря на всички, които харесаха комбинацията ми! Hug
Виж целия пост
# 717
Закъснях с гласуването днес ooooh!
Шоколадче, честита първа победа Hug Чакам новата тема Mr. Green
Честито и на останалите класирали се  bouquet
Виж целия пост
# 718
Шоколадче, честита първа (и заслужена) победа, беше ми един от фаворитите! Hug Честито и на останалите момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 719
Чвстита победа, Шоколадче  bouquet Честито на класирание и на призьорките  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия