Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 690
Акаша,лек път и приятно изкарване Hug

Гласувам:
1,Сисето-5т.
2,Акаша-4т.
3,Хриси-3т.
4,Лока-2т.
5,.Мимми-1т.
Най-добра-Ерин-Ники
Най-оргинална-Сосчето
Скрит текст:
това последното да не се брои,проверка за бдителността ви е Mr. Green

Виж целия пост
# 691
Ето и моите гласове за играта:

Shokoladche - 5
sise_to - 4
erin_niki - 3
Hrisy - 2
Tuon - 1

Приз за най-добра интерпретация - ВСИЧКИ са добри   bouquet
Най-нестандартна - Hushpuppy
Виж целия пост
# 692
Акаша, да си изкараш приятно и забавно Hug

Аз да гласувам, докато ме държи упойката, че после-не знам. Crazy

5 точки-Софѝ
4 точки-Hushpuppy Mr. Green
3 точки-Siseto
2 точки-Шоколадче hahaha
1 точка-Фракеза

Най-добра интерпретация-Siseto
Най-нестандартна-Софѝ, Hushpuppy
Виж целия пост
# 693
Щастливо пътуване на Акаша Hug. И да се похвалиш после със снимки Heart Eyes

И гласуване от мен:
5т.- Шоколадче и Лока (извинявам се, не мога да реша ккоя ми харесва повече Heart Eyes)
3т.- Стейси Грей
2т.- Ради Heart Eyes
1т.-  Сосчето

Най-нестандартна- Туон, Ройс
Най-добра интерпретация- Мимии

Прекрасни сте всички в днешната игра Hug
Виж целия пост
# 694
Много сте хубави всички, много ще е трудно гласуването /първо написах гладуването, ама то това защото стомахът ми говори  Simple Smile /.  Ох, дано успея да се включа до довечера.
Добре дошла на Мереленда, дано се забавлява много с нас.
И на Шоколадчето - честито!
На Акаша - лек път и много да се забавлява в Берлин! И да си купи картички!!!
Виж целия пост
# 695
Лале-5т.
Сисето-4т.
Хриси-3т.
Артемис-2т.
Мимии-1т.
Най-нестандартна ми е Шоколадче
Най-добра интерпретация-Лофче
Виж целия пост
# 696
silveto_,  Hug-ки
Не влизай в темата за гласуване ... Не се дразни ... и така ... Аз там не съм писала ... Прочетох една страничка ... и "дим да ме няма" Simple Smile. Не навиждам да чета ... глЮпости  Wink Ние ... поне виртуално, нали си се знаем  Hug Горе главата и - не знам на кого е тази мисъл, но е много подходяща в случая: "Мъдростта е наблюдателна и спокойна - тя умее да владее чувствата, да застане над истериката и прибързаността." - > Бъдете мъдри, момичета  Hug
Подкрепям напълно !!! Peace
Да гласувам:
1. Софи-5т.
2.Сосчето-4т.
3.Лока-3т.
4.Сисето-2т.
5.Мимии-1т
 Най-добра- Хриси   bouquet
Най-нестандартна- Шоколадче, Кати, Хъшпъпи   bouquet
Виж целия пост
# 697
5 т - Туон
4 т - Ради(Хъшпъпи)
3 т - Лале в дъжда
2 т - Сисето
1 т - Сосчето

Най-добра - Ерин Ники
най-оригинална - Шоколадче



От много време ен ми се беше случвало да ми е толкова трудно да гласувам.
Виж целия пост
# 698
Хриси - 5 точки
Сисето - 4 точки
Яни - 3 точки
Лоса - 2 точки
Кати - 1 точка


Най-добра интерпретация - Мимии
Най-нестандартна комбинация - Хъшпъпи и Стейси
Виж целия пост
# 699
Да гласоподам:

5т. Зеленоочка
4т.- Ройс
3т. Софи
2т. Сосчето
1т. Сисето

Най-добра интерпретация - Хриси
Най-нестандартна - двете зодии Котка   hahaha  - Хъшпъпи и Стейси.
Виж целия пост
# 700
Акаша да си изкарате незабравимо  Hug

ето я и моята класация:

Хриси -5т.
Ерин Ники-4т.
Софи-3т.
Ройс-2т.
Скрита фуста и Сисето-1т.

Най-добра интерпретация -Шоколадче и Лока
Най-нестандартна интерпретация-Акаша и Плами
Виж целия пост
# 701
Да гласувам и аз
5т. - violetka
4т. – скрита фуста
3т. – erin-niki
2т. - Hrisy
1т. – plami89

Най-добра интерпретация - Tuon
Най-нестандартна комбинация - Хъшпъпи
Виж целия пост
# 702
5т. - Ерин
4т. - Ройс
3т. - Фуста
2т. - Зеленоочка
1т. - Артемис

Най-добра интерпретация - Софи
Най-нестандартна - Стейси.
Виж целия пост
# 703
5т. за Хриси
4т. за Лока
3т. за Ройс
2т. за Шоколадче
1т. за Акаша


Най-добра интерпретация - Хриси
Най-нестандартна - Фракеза
Виж целия пост
# 704
Ето и моите точки:

Сисето- 5 точки  Heart Eyes
Хъшпъпи- 4 точки
Артемис- 3 точки
Яни- 2 точки
Скрита фуста- 1 точка

Най- добра- Хриси
Най-нестандартна- Ройс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия