Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 405
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 406
Малеей, не мога да ви изчета...но доколкото успах да разбера да честитя една нова бремнност  Hug Лека и успешна.
Да кажа, че аз моята мишка съм я чакала 8 години и после 8 месеца на легло, за да го задържа..та и аз ще сложа премяна в подкрепа на всички чакащи.
Пък накрая ако не е много нахално.. и аз така  Embarassed


Аз много искам втора лентичка, но повече самостоятелни експерименти не си правя.  Laughing

Виж целия пост
# 407
Добро утро! Много интересни истории прочетох.  Heart Eyes

Скрит текст:
Аз и с двамата забременях бързо, но преди каката имах доста проблеми. Имах един спонтанен аборт. После правих лапароскопия, лекувах ендометриоза. Четири месеца си слагах едни инжекции, които спират цикъла - бях в изкуствена критическа възраст. Като свършиха инжекциите се почна едно дълго чакане да ми се възстанови цикъла. Ходих на доктор, изписа ми хапчета за предизвикване и пак няма и няма. А мен като ме подгонил един вълчи глад ... света ще изям. И в един момент ми светна лампата да си направя тест, който естествено беше положителен. После всичко се разви нормално нищо, че не ми се беше възстановил цикъла след лечението. Това даже беше повод за майтапи по консултациите - че съм като мургавите девойки, дето не си знаят датата на последния МЦ.  Joy
Виж целия пост
# 408
На мен вече ми е коледно, даже 2 подаръка на дребното съм купила. Идеята за обща премяна или стил на премяна ми харесва !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Ей, маймунки  Mr. Green  Hug
Каква тема сте отворили само  Heart Eyes Прекрасни истории, и нашата Деница е чакано бебче, цяла една година сме се трудили  Crazy
Фустичке, голяма борба, мила, важен е резултатът  Hug
И Лаленце, адашче, честита радостна вест! Лека бременност ти желая  Hug
Ъ ъ, кой повлече крак, а  Mr. Green След мен една по една се затръшкахте  Laughing Хайде и Шоко да ни зарадва, пък после, който иска  Hug
Виж целия пост
# 410
Аз пък да се оплача ,че зациклих нещо по зададената ни задачка  Confused
искаше ми се нещо  със зодията везни да си спретна и не мога да си открия картинки  Tired
Виж целия пост
# 411
Artemis, изпревари ме с този аватар. Grinning
Виж целия пост
# 412
На мен пък хем ми се играе с някоя козичка, хем не ми се сменя балерината, и съм пред дилема Joy.
Виж целия пост
# 413
Artemis, изпревари ме с този аватар. Grinning

e поне не си го носила,този път аз съм първа  Party
Виж целия пост
# 414
Artemis, изпревари ме с този аватар. Grinning

e поне не си го носила,този път аз съм първа  Party

 Grinning Hug


Джой, балерината ти е прелест! Heart Eyes Покрай тези номинации забравих да те похваля. Grinning
Виж целия пост
# 415
Akаша ,а пък ти сега си много хубава  Heart Eyes,много ми харесват тоновете на картинките ,ама може ли да споделя нещо  Blush
(мисля ,че ще е по-хубаво първата катринка да дойде по средата ,че така малко изглежда отсечен крака на мацката и картинката след нея като капаче на крака-само си казвам Blush)
Виж целия пост
# 416
Хахха, вярно, не бях обърнала внимание. Laughing Я да видим ако ги разменя.

Едит: Да, така е по-добре. Peace
Виж целия пост
# 417
Благодаря, Акаша, и ти си прекрасна днес Hug. Изключително много обичам аватари, показващи крачета, обути в нещо готино. Любими досега ми бяха на Деситка червените ботуши и на Самсара чорапките, сега и твоят влиза в списъка Heart Eyes.
Виж целия пост
# 418
Мерси, Джой! Hug
Виж целия пост
# 419
Хахха, вярно, не бях обърнала внимание. Laughing Я да видим ако ги разменя.

Едит: Да, така е по-добре. Peace

 Hug и аз така мисля отивам да те цитирам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия