Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 420
Между другото, вас двечките отдавна съм ви забелязала, че споделяте обща страст към мистични и приказни аватари, и ми се е случвало в тази тема да проверявам по ник чий е постът Hug

А игровия си проблем май го разреших, остава да питам дали може така Grinning.
Ерин, ако играя с настоящата си комбинация, и определя зодията за Дева (зодията на мама Heart Eyes), ще бъде ли проблем, че съм се преоблякла по-рано?
Виж целия пост
# 421
Джой, всеки е свободен да играе както си поиска Peace
Не е проблем и запаметяването, казваш- правя го Laughing
Виж целия пост
# 422
Идеално, запаметявай Hug
За пръв път от много време ще съм с игровия аватар и в деня на гласуването, и след това Party.
Виж целия пост
# 423
Джой, готова си Peace .
Виж целия пост
# 424
Искам да отправя един приятелски поздрав към Акаша - сетих се от раз за нея, когато я видях....
Скрит текст:


Днес бяхме в зоологическата.....ами зодиак - кози рог, лъв, телета(е, бик си бе, ама подробности) - може би идея за някой за облекло......
Виж целия пост
# 425
Хаххахах, Мамеее, разби ме! Joy
Виж целия пост
# 426
 hahaha Joy, страхотно попадение
Виж целия пост
# 427
Момичета, благодаря ви за честитките! Hug

К А Т И, точно след нашата малка форумска среща обяснявах на мъжа как всички сте с деца, че някои и с по две. И той само каза да не се отчайвам и че един ден и ние ще си имаме детенце. Laughing Хаха а то какво излезе - не бил далече този ден. Mr. Green

Мама Цоцоланка hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 428
Мацки,
каква е новата тема? То, време не остана за търсене, ама може да се активизирам посред нощите и да се включа, знае ми човек  Heart Eyes
Темата се напълнила с бебета - какво по-хубаво от това? Иде ми и аз да се "обзаведа"с втора лентичка  Crazy
Мамеее, разсмя ме!
Виж целия пост
# 429
Здравейте момичета, гледам че сте питали за мен, та се появявам веднага. Аз съм тук принципно, чета ви от време на време, но напоследък нещо нито ми се пише много, нито ми се играе. Надявам се скоро да ми се върне настроението.

По въпроса с наследниците и ние вече отдавна го мъчим този въпрос, но нещо се е закучила работата.  Confused Иначе много се радвам за Лаленцето, лека и безпроблемна до края  Hug

Ройсче, ако ме видиш в твоите просветления, казвай да знам кога ще е Hug

Айде ако ми дойде зодиакална идейка ще ви навестя скоро пак  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 430
О, Бела ... добре разписала се  Hug
Виж целия пост
# 431
Някой желаещ за помощ  Praynig
клоня към едната си комб. ,но искам да се посъветвам
Виж целия пост
# 432
пращай, ~Artemis~
Виж целия пост
# 433
Аз съм тук, Артемис. Peace
Виж целия пост
# 434
Артемис, тук съм.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия