Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 435
И аз съм тук Grinning
Виж целия пост
# 436
И аз съм тъдява Party
Виж целия пост
# 437
Искам да отправя един приятелски поздрав към Акаша - сетих се от раз за нея, когато я видях....
Скрит текст:

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 438
благодаря ви момичета  Hug
този път стана лесно  Peace всички бяхте единодушни   Party
Виж целия пост
# 439
Лаленце, честито и лека! Hug
Скрит текст:
Бройте ме и мен към бебеискащите. Още няколко години имам шанс. Само дето пустия вторичен стерилитет не отстъпва, вече няколко години. Twisted Evil
Виж целия пост
# 440
Добро утро.  Mr. Green
Виж целия пост
# 441

И аз съм вече готова - КУЗЪ С РОГ  Joy
Виж целия пост
# 442
Shokoladche независимо, че съм ги гледала във фейса, отново се нахилих като те видях..... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 443
Shokoladche е не е честно. Изпревари ме с бабичките. Аватара ми беше същия, подписа не точно с тези. Отивам да търся нова идея.
Виж целия пост
# 444
Аз още не съм търсила за играта.  ooooh!
Виж целия пост
# 445
И аз съм готова..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 446
 Embarassed
Виж целия пост
# 447

Аз като пълен лаик в тази област .... Кати, с коя зодия си?  Embarassed

Добро утро, де!  Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Ами, намерих си една жена наподобяваща небето и съзвездие. Да кажем, че са някакви зодии..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 449
Ясно. Съзвездията и аз ги видях, ма като не ги различавам....  Embarassed Много си хубава така!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия