Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 600
Бъдете благословени майчета!
Hug Hug Hug
Аз вече определено се чувствам такава. Blush
Виж целия пост
# 601
Аз за новата игра се чудя.....обективно ли да гласувам или субективно newsm78......
Виж целия пост
# 602
А,сега се чудиш-ми субективно то е ясно Heart Eyes Joy
Виж целия пост
# 603
Никакъв Субетивизъм  Naughty Joy
Виж целия пост
# 604
Ма,как така не може? Само субектив-но!!!!
Виж целия пост
# 605
Хайде да се преоблека и аз  Laughing .
Виж целия пост
# 606
Темата ми донесе една голяма щастлива усмивка!  Laughing
Шоколадче, честито и на теб!  Hug
Да се готви Плами.    

Бела, честит празник!   bouquet

Зеленоочке, честит ти именник!   bouquet

В името на повече бебета ще сложа и аватар, и подпис заедно с групата!  Hug
На всички тръпнещи в очакване пожелавам скорошна блага вест!  Heart Eyes

ПП Всички сте много хубави.
Виж целия пост
# 607
Леле,колко много сте изписали и все с хубави неща.
Шоколадче,браво мила!Честита бременност!Лека и безпроблемна и едно прекрасно здраво бебенце на финала.
Зеленоочка,честит ти именник!Със здраве да носи името си и само радост да ви носи.
На всички останали момичета,които чакат и мечтаят да станат мами пожелавам успех и стискам палци да стане с мерак и любов. Hug
Стейси
Скрит текст:
Кофти.Дано се оправи бързо този гранулом.За парите,ужас.Те и без това никак не достигат,така че те разбирам.Дано попаднеш на добри специалисти.
Виж целия пост
# 608
Спрях да агитирам за нашата тема,много ми дойде от неделя,ще ме извините,включих се на 37 гласа,сега са 69,смятам,че малка,част е благодарение на мен...


Не ми се пише вече в този форум честно  Cry
Виж целия пост
# 609
Плами Hug ,аз пък продължавам Peace
Виж целия пост
# 610
Спрях да агитирам за нашата тема,много ми дойде от неделя,ще ме извините,включих се на 37 гласа,сега са 69,смятам,че малка,част е благодарение на мен...


Не ми се пише вече в този форум честно  Cry

Плами, я не се връзвай!  Hug
Не победата е най-сладка, а компанията!  Heart Eyes

Набързо си направих нещо по темата - това съм аз и моето семейство!
Виж целия пост
# 611
Не ми се пише вече в този форум честно  Cry

а дано , ама надали ,

патки на годината - аватарките , то бива да нямате усет , ама чак толкова ...
Виж целия пост
# 612
Не ми се пише вече в този форум честно  Cry

а дано , ама надали ,

патки на годината - аватарките , то бива да нямате усет , ама чак толкова ...
еаи,защо ми звучиш грубо?
Виж целия пост
# 613
Плами, я не се връзвай!  Hug
Не победата е най-сладка, а компанията!  Heart Eyes
Абсолютно съм съгласна! Peace
Плами, горе главата, не се връзвай на провокации. Hug
eau, какво целИш?! newsm78
Виж целия пост
# 614
 Crazy

обиди от човек, който аз не съм засичала активен точно в нашата тема

Нещо не ми се рови да чета за източника на разпрата, ама е грозно. Нямате си друга работа и се дърлите за глупости, ебати  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия