Аватарнa Tема 42 - Еднакъв аватар, различни подписи

  • 21 522
  • 749
# 630
Ах, момичета, докато ви изчета и устата ми се разтегли
максимално от широооока усмивка! Страхотни новини,
почвам подред!

Лаленце и Шоколадче, лека бременност ви желая,
увенчана със здрави и красиви бебенца!  Heart Eyes
На всички други, желаещи деца, от сърце им пожелавам
бързо сбъдване на мечтата им!   bouquet

Белла, честит имен ден! Бъди много здрава!  Hug

green yes, честит имен ден на сина ти!
За расте здрав и щастлив!  Hug

Merelenda, добре дошла! Забавлявай се с нас!  Hug

Кря-кря-кря  newsm57, Erin, може ли да ме изчакаш още малко,
ще участвам в играта?  Hug 
Виж целия пост
# 631
Аууу, с тези глупости на биг брадър изпускам толкова  важни новини.
Шоколадче, шоколадче дано всичко до края е както в началото  Praynig Толкова се радвам за теб и представа си нямаш. Хайде дано аватарката провлякла крак да е разпръснала прашеца и над другите момичета. Нека всяка жена, която иска да стане майка да бъде благословена да се радва на това щастие  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Бела белисима честит празник.
Честито и на останалите празнуващи.

,Точно да не се чувствам като последния новак в темата.......

Абе да не донесе  ти тая фертилност в темата  Joy или Лока  Grinning
Дано, дано да има повече пълни с детски свях къщи.
Ох, не мога да стърпя вълнението си.

Сега ке хвърля и едно око на гласуването, но честно казано в Клюкарника освен заяждане на друго не съм попадала.
Виж целия пост
# 632
Готова съм за играта, любима тема ми е това,
не исках да пропускам.  Simple Smile

Представям ви зодиите през погледа на
румънската художничка Dorina Cosras.
На аватара е моята зодия - най-хубавата -
първо стреля, после чертае мишената или
просто Стрелец.  Laughing
Виж целия пост
# 633
Merelenda, добре дошла и от мен, забавлявай се заедно с нас  Hug .

Софи, ей сега ще те запаметя  Simple Smile , тази вечер ще пусна поста Peace .

Виж целия пост
# 634
 newsm44 много се радвам ,че ще мога да се полюбувам но общия пост още тази вечер
Мереленда добре дошла   bouquet и аз съм новичка,но мога да ти кажа ,че със сигурност е много уютно и красиво тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и питай каквото ти е интересно,ще се научиш бързо  Peace винаги има кой да помогне!
Виж целия пост
# 635
Момичета, привет!
Напоследък съм ужасно заета, или п оскоро неорганизирана и не мога да се добера да вас , а ми е много приятно тук! Май има доста хуваби новини - да е честито на всички с прекрасните вести! Ако има болни да оздравяват!
За играта ще участвам така.Ако се дублирам с някой - моля, не ме бройте, нямам друг вариант Simple Smile Аз съм скорпион и реших да си участвам с него!

Скрит текст:
Брееее, в този клюкарник много злоба се събрала. Егати!!! Чак се изненадах!
Виж целия пост
# 636
Благодаря ви  Hug

Ами искам и аз да се науча да си правя такива красиви аватари и подписи. Откъде да започна?
Друга тема с насоки някакви има ли или е само тази?
Гледам, че ще се гласува скоро и има задача. Ще чакам да видя участниците с всички аватари с подпис и ще гласувам.
Виж целия пост
# 637
Merelenda , и аз съм сравнително нова тук... В общи линии - всеки вторник в 00 часа / или по изключение сутринта / се пуска общ пост със всички "премени" по зададена тема от предишния победител.Гласуваме до 00 часа -сряда и се обявява победител.Който е такъв избира новата тема. В понеделник се преобличаме , или най-рано в неделя.
Картинките аз ги търся из интернет и сглобявам със PhotoScape. Не е сложна програмата.
Виж целия пост
# 638
Изчерпателно и ясно. Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 639
Така да ни върви. Само хубави новини.  На Лаленце и Шоколадче лека и безпроблемна
Бела, честит имен ден  bouquet! Честит именник на Зеленоочка  bouquet! Да са здрави и късметлии именниците!
И за Стейси, Hug Hug Hug ,всичко ще мине добре, вярвай!
Пламче, я си гледай кефа и не се връзвай. Не знам какво е станало, отивам да се просветя
Merelenda, добре дошла. Забавлявай се Hug
Виж целия пост
# 640
Здравейте патенца Mr. Green newsm57 newsm57
Честит имен ден на всички именници!  Hug Heart Eyes
Аз съм от новите ама мога да кажа те тук е много приятна обстановката и да си гледат работата тея дето не ни харесват  smile3534
Гласувах още вчера за нашата банда  Heart Eyes
Merelenda, добре дошла.  Hug

Едно голямо гуш за Сливка Hug благодаря ти за милите думи които си написала, радвам се че ти харесват комбинациите ми Heart Eyes

Лаленце и Шоколадче, лека бременност ви желая! Hug
Виж целия пост
# 641

Край, катерицата е изместена от трона.


Виж целия пост
# 642
Merelenda, добре дошла! Hug

Боже, не вярвам на очите си! Тази госпожа по-назад дето се е изказала не е в кондиция нещо. ooooh!

Нещо много сме им бръкнали в гъзеца на някои хора. Twisted Evil
Виж целия пост
# 643


Боже, не вярвам на очите си! Тази госпожа по-назад дето се е изказала не е в кондиция нещо. ooooh!

Шшшш-т да не ти оскубят перушината в Златното огледало  tooth
Виж целия пост
# 644
Добър вечер и от мен

Стейси Hug

Шоколадче,тихичко честито...Нека до края всичко да е наред Praynig

Бела,честит имен ден...Да ти е живо и здраво името,ти и семейството ти и чакаме добра новина и от теб Hug

И аз се отчетох с глас за аватарките Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия