Лято наближава, ОКТОМРИйче за море се стяга.

  • 64 319
  • 739
# 240
Mamam-am, във всяко фото ще ти направят каквито искаш календарчета за малко пари.
И аз така си мислех, но като обиколих фотата в града /в Монтана/ се оказа, че във всички предлагат абсолютно едни и същи календари - едно към едно, и при това ужасно грозни /същите като в градината/  Shocked Направо се почувствах като в някакъв абсурден сън. Досега всяка година всяко фото предлагаше различен асортимент. Още не мога да асимилирам как е възможно това  #Crazy

MISHANA в сайта много интересни идеи има. Като го разгледах и след горната констатация, се вдъхноявих тази година да си направя сама стенен календар.  Ще си поръчам снимката, а другото ще си го направя. дано се получи, че ме няма много по тези работи, но пък хубава ми е идеята  Grinning

И нашето тържество в детската е другата седмица - те са всъщност 2 тържества в 2 поредни дни.  Надявам се да оздравее малкия дотогава.
И разгледах снимките за колажа - големи сладури са всичките  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
Ние трета поредна година правим календари за родата от снимките.ви, и сме много доволни, Не знам дали имат мрежа извън София. Тези, които предлагат в детските градини са безбожно скъпи, децата обикновено изглеждат като малтретирани на тях и цифрите са толкова малки, че родата трябва да ги гледа с лупа. Тая година, се прежалих и им поръчах само една снимка на двамата (добре че госпожите на Момо отишли да вземат Мая от нейната група). снимка 13/18, украсена с фото рамка с финтифлюшки струва 4лв.  Shocked добре печелят....
Виж целия пост
# 242
Здрасти,

Mamam-am , не се притеснявай много лесно и бързо става. А и ефекта от ръчната направа е по-голям. Успех в творчеството!
skorpi, благодаря ти! Hug
Arim4е, предпочитам по-отрано да си направя подготовката и да избегна лудницата и суетата по магазините по това време. А и ако имам нещо за творене, мога да му отделя достатъчно време. Peace

По между другото има ли идея за подарък на новодомци?  Rolling Eyes Чудя се....ще ми се нещо по-специално...
Виж целия пост
# 243
Ние трета поредна година правим календари за родата от снимките.ви, и сме много доволни, Не знам дали имат мрежа извън София. Тези, които предлагат в детските градини са безбожно скъпи, децата обикновено изглеждат като малтретирани на тях и цифрите са толкова малки, че родата трябва да ги гледа с лупа. Тая година, се прежалих и им поръчах само една снимка на двамата (добре че госпожите на Момо отишли да вземат Мая от нейната група). снимка 13/18, украсена с фото рамка с финтифлюшки струва 4лв.  Shocked добре печелят....

Още едни ръце за "снимкитеви". Само в София имат магазини (фототехника), но също и доставят.  Peace
Виж целия пост
# 244
Не съм доволна от снимкитеви Peace Много са им странни цветовете, някак мътни сякаш. И двамата са ми ги изкарали с черни очи Shocked Отдавна бях спряла да поръчвам от там, но една приятелка ми каза за техните календари и пак опитах. Трети път едва ли ще има.
Общо взето от 3 или 4 места съм поръчвала снимки онлайн и не съм очарована от нито едно Rolling Eyes Предполагам, че заради ниската цена, няма как да очаквам високо качество, но пък иначе скъпичко ми идва, та няма угодия Crazy
Виж целия пост
# 245
Момичета, толкова ли са кофти тези календари?
Какво им има - цветове, дизайн и пр.ли не стават?

Аз изпратих на бабите и дядо също календари, приятно ме изненадаха,
на фотохартия са страниците, за всеки месец съм сложила по две снимки.

Днес тук е адския студ Wink, но май ще ходим с децата за елха,
че закъсняваме тази година. Подаръци още не съм купила за всички.
На Нико - малък барабан, малки дървени колички и обмислям акордеон и пъзел.
На Мила - една креативна игра с която да си прави колажи...и трябва да търся още.
Аз съм си поръчала на дядо Коледа обектив, да видим дали ще ме огрее.  Wink

Скорпионче, възстановява се, вече е вкъщи. Дано се закрепи... Praynig
Виж целия пост
# 246
Здравейте  Hug

Ние сме си вкъщи, Борис е с разстройство от събота вечерта. Имаше и температура. Давам Хидрасек, имаше ефект в началото, но вече не. Реших да опитаме и бабини методи - дренки ще му сваря довечера, дадох му лъжица нишесте, но той го повърна. Не знам, много ми е трудно да пази диета, много му се ядат домати.  Confused И му даваме по малко, сигурно заради тях не спира разстройството. И пробиотик давам...

От градината календари не съм поръчвала. Мисля да отидем до съседното фото, да видим какви имат там.

Виж целия пост
# 247
Момичета, толкова ли са кофти тези календари?
Какво им има - цветове, дизайн и пр.ли не стават?
Откъдето и да ги погледнеш, не стават. Точно 5 вида са - с Том и Джери, Мечо Пух, Уинкс, Наруто, Спайдърмен. Ужасно са нарисувани - все едно някой абсолютен бездарник ги е прекопирвал, а някои от тях доста трябва да гледаш, че да разбереш какво е изобразено. Съчетаване на цветове, стил някакъв, връзка между отделните изображения - няма такова нещо. А не тези, които са с отделна страница за всеки месец - работни май им казват, месеците са лепнати така, че стоят като някаква кръпка и пак без никаква връзка с останалата част на календара - той е изрисуван с анимационни герои, а на тях една малка снимка на елха - ей така и тя плесната без никаква мисъл  ooooh!
Затова ще правя мой си календар - по-зле не вярвам да се получи  Laughing

Днес направихме изследванията за след скарлатината - всичко си е ОК. Притеснявах се, защото тази нужда от толкова много изследвания някак ми внушава идеята, че има голяма вероятност от усложнения. След 3 месеца пак има.

Оставила съм подаръците за другата седмица, че нещо финансите свършиха и ще чакам новото попълнение  Whistling
Виж целия пост
# 248
Аз съм готова с всички подаръци, много, много съм щастлива!
Но ще разказвам по-натам да не изтече информация Grinning

Мила, радвам се, че татко ти е вкъщи, дано всичко се нареди Hug
Виж целия пост
# 249
Привет,
Да ви разведря следобеда....

облаче,дано се оправите скоро! Но и аз смятам,че доматите му дразнят допълнително коремчето..мисля,че създаваха някаква киселинност,която не влияе добре на подобно състояние.

Ние утре сме на тържествооо...голямо вълнение ми е. Надявам се всичко да мине, както трябва. Заредила съм батериите на фото апарата и съм в очакване  Mr. Green

Виж целия пост
# 250
Milla, и аз като мамам_ам мисля, че масово календарите предлагани по детските градини се правят от от хора, които не само не са дизайнери, но са и абсолютни бездарници! От тях няма никакъв смисъл - огромни картони, чиито краища се огъват като постоят малко. Не вършат работата си на календар, защото буквите и цифрите са с размер 3-4 милиметра. Не вършат работата си и на снимка, защото тя е с размер 9/13 и просто се губи в блъсканицата от цветове. Картинките са хаотични и като разположение и като цвят, нямат нищо общо по между си, няма стил, няма вкус... Sick
Радвам се, че татко ти е по-добре и си е вкъщи.
Облаче, дано се оправи бързо Борко.
Мише, весело тържество!
Нашето тържество с Дядо Коледа ще е във вторник, родители не са допуснати, но не се сърдя.
И последно една изцепка на малката ми племенница (4г.): "мамо, много ми се иска да беше малка като мен и да беше в моята групичка. Щеше да седиш на столчето до мен и щяхме да сме приятелки!"  Laughing Laughing Laughing
Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 251
Не съм доволна от снимкитеви Peace Много са им странни цветовете, някак мътни сякаш. И двамата са ми ги изкарали с черни очи Shocked
Странно, до сега сме взимали все работни календари, то там е само една голяма снимка и отдолу листа с месеците. Няма украси, джвъчки и т.н., не сме имали проблеми с нищо  Peace
Онзи ден гледах, че и Office One имат някакви оферти за подобни календари по 2лв.
Злати, стискам палци за татко ти  Praynig  Hug За градинските календари - днес ги загледах, снимката на детето почти не се вижда от украси, ужас.
Виж целия пост
# 252
Да, градинските календари са ужасни, намерили в интернет някаква шарения, то наистина детето не се вижда. И какво му е хубавото да виси детето наравно със Спайдърмен или Барби, голяма красота, няма що.  ooooh!

Борко е една идея по-добре.  Rolling Eyes Дано подействат дренките най-сетне.
Виж целия пост
# 253
Облаче,  моя позната е мед.сестра в детска градина, каза че сега имало 3 вируса - вашият; друг -с висока Т и трети - с конюктивит. Мисля че Мая тази сутирн имаше признаци на № 3, ама да видим...  Crossing Arms Аз включвам и Лечебна Хумана, много добре им действа  Peace
Виж целия пост
# 254
Добро утро на всички!

Днес правим 1 месец и по този случай метвам една почерпка:
Скрит текст:


Искам да ви споделя за тържеството, че беше просто чудесно! Дечицата се държаха много добре. Бяха концентрирани и слушаха всяка инструкция на госпожата. Peace Момиченцата бяха снежинки, а момченцата помощници на дядо Коледа. Изпяха и няколко песнички,които бяха към пиесата,акомпанирани от маракаси. Нестор много се радваше на този момент.  hahaha
Пускам и няколко снимчици да добиете идея:
http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/mishana13.543200.32177493
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия