Нашето е днес.
Аз се вълнувам повече от него
Аз се вълнувам повече от него
Именно те са в състояние да нарушат цялата организация.
. Но аз се вълнувам... Надявам се много да му хареса и да се чувства добре.
Ще има навсякъде, но като наближи Коледа. А в нашата ясла ги искат сега
и ми го направи
)


незнам защо ги пускат на градина като са болни.
На 1 месец е и се казва рам, ей го - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201802239116034&l=5e16ce0588 , ако се вижда, че фб ми играе номера напоследък.
Много си смела да заведеш там малката
Но пък е от списъка в писмото за добрия старец, ще е доволен 
С три деца и куче- пълна къща сте, супер!
Чакам да ми дойде музата,че с таткото разработваме едни курсови работи... 
Напълниха ми душата сладурите! 


Моля извинене ме, но винаги от вас идват най-полезните съвети и ви имам доверие.

Remington,Braun както и Rowenta (само това бих си купила)си имат модели и модели.Има и по-евтини ,и по-скъпи,като аз лично бих заложила на нещо една идея по-скъпо,но по-качествено.Мисля,че в Технополис за около 40-50 лв ще намериш нещо сносно и с термостат 



Препоръчани теми