Лято наближава, ОКТОМРИйче за море се стяга.

  • 64 315
  • 739
# 270
Здравейте!
Не съм сладур голям е новото попълнение в семейството  Hug Завиждам ти /благородно/ за ентусиазма. Аз с едно дете и още не мога да се навия на животно  Laughing

Това скорпиона е страшна работа!  Twisted Evil
Купих подаръците за Коледа, казала съм и на родата какво да вземе - взети са. Тъкмо вече блажено се отдавам на спокойствието от добре свършената работа и Светлозар след като упорито отказваше да каже какви са му желанията към Дядо Коледа и в градината само срещу неговото има не пише нищо в списъка с желания, снощи решава, че вече е избрал подарък - прасе. От всички подаръци, разбира се няма ни едно прасе, защото нищо не подсказваше, че може да има интерес към такова. Та сега и прасе ще търся - не върви след толкова разпитвания какво иска, сега да не му изпълним желанието.

Как вървят коледните тържества по градините?
Нашето е днес, но моето дете нещо не се радва особено, та ще видим как ще мине.
Виж целия пост
# 271
Мамам, много смешно ми стана за прасето.  Crazy Hug

При нас явно е минало добре тържеството вчера, състоеше се от театър и лакомства от дядо Коледа - главно шоколад.  Confused  Това последното не ми хареса, но какво да направя. Борко продължава да не иска да ходи на градина и ни заплашва по своя си начин - че не иска вечерта да си го вземаме вкъщи.  Confused

Не съм, Рам е много чаровен, каква порода е?  Hug
Много се удивлявам на такива хора като теб, които имат енергия и желание за толкова много неща.   bouquet
На мен би е много трудно чисто битовото ниво по гледане на децата, домакинството и работата, така добре бих се чувствала да работя на 4 часа и да имам повече време...

Скрит текст:
За пресата - много благодаря на Хейли и Наде за помощта, поръчах една вече, с керамични приставки, на Сапир. Хубавите марки с приставки са много скъпи, и сега нямам възмоожност да дам толкова. Ако й остане интерес да се прави с пресата, с времето ще следя за намаления и ще й взема по-хубава.
Виж целия пост
# 272
Здравейте,
Mamam-am, прасенце а? И на мен ми стана смешно  hahaha ама няма лошо, плюшките са доста симпатични. Аз си имам в къщи едно прасенце, да ти го пратя ако искаш...  hahaha Joy
Ева оздравя от ангината и днес е на градина.
В нашата градина започна седмицата на коледните тържества. Вчера е била Коледната работилничка - цялата градина е украсена със суровачки и маски  Mr. Green Всеки ден от тази седмица имат нещо тържествено по програма - песни и танци, театър, другите не ги помня. Довечера ще снимам програмата, че не помня всеки ден какво беше. В петък ще дойде дядо им Коледа да им каже да си търсят подаръците в къщи под елхите  hahaha А в събота ще го посрещнем във входа, ще съберем всички деца от блока и прекрасните им мами  Heart Eyes
Аз пък още се подмотвам и съвсем не съм готова с подаръците  Embarassed
Виж целия пост
# 273


Мамам, hahaha Много интересно желание е това с прасенцето.
В градината на Нестор има скарлатина и сега съм в размисъл...дали ще ни ''огрее'' и нас  Rolling Eyes
Иначе днес с малката си спретнахме една разходчица. Времето беше много приятно.
За утре сме си замислили друга програма  Flutter Flutter

Arim, много интензивна програма имат, с толкова много дейности...страхотно! Peace
 
Виж целия пост
# 274
 Здравейте!  Hug
Мамам-ам, много готино желание, подарете му едно в тава  Joy така всички ще се радвате на Коледа!  hahaha

Мишанче, явно има доста скарлатина, тъй като нашата докторка направи тест на Стоян като се разболя.

При нас Стоян е добре и днес за за първи ден е на градина от боледуването, но голям рев му дръпна сутринта, изобщо не искаше да ходи милият, не му харесва, ама това е положението. Ако говореше и имаше достатъчно социални контакти бих си го задържала още в къщи, към момента обаче мисля, че е добре да ходи на градина.

Мирче, вашите верно много заети, браво! На Стоян тържеството е в четвъртък, ама е само за тях си и надали ще разбера как е минало.

Рам е м/у белгийска овчарка и хъски, много е сладък и вече се гонят с децата, а Стоян само го разнася и слага я на масата, я на канапето, я на някое кресло.  Laughing

Уф, аз с подаръците съм почти готова, само чакам календарите ми да пристигнат и още едно-две неща, и да доопаковам и край с това задължение! Искам и аз като децата - само да получавам подаръци, ама нямааа!

Облаче, честита ви преса, дано ѝ хареса на госпожицата! А при нас се случи чудо на чудесата - Георги си поръча и книга за Коледа! Поръчах един "Без дом" на Хектор Мало, невероятна книжка, надявам се да му хареса, ако беше момиче щеше да се сдобие и с "Малката принцеса"  hahaha
Виж целия пост
# 275
Момичета, нещо ви загубих дирите! А то нова тема имало  Embarassed

Виж целия пост
# 276
Вчера беше и нашето тържество.Е голяма радост,Дядо Коледа донесе на Ники така желаната кола с дистанционно,която си върти гумите и пее и свети,направо пощуря от радост.
Естествено вчера всички деца бяха в градината болни,здрави и в резултат от веселбата сега пак сме с кашлица Close.Спрях го от градината и живот и здраве на 3-ти пак тръгва.Но просто вече незнам какво да правя,постоянно сме болни.Пихме и имуностимулатори и пак.Не иска и да яде многои в чудо се виждам.Така ли са и вашите деца 2 дена на градина 5 болни Sad
Дори си мисля вече сериозно да не го пускам.
Имам и още един въпрос,ходят ли вашите деца сами на тоалетна и успяват ли да се бършат като акат?Ники ходи сам,но с бърсането му помагам,а в градината го остават сам и често си идва изцапан.Питах лелката,но тя каза това е защото не се е избърсал,е не трябва ли да им помагат докато свикнат?Цял ден как ще седи така детето
Виж целия пост
# 277
Здравейте!

Бобинка, и на нашите не им помагат с това начинание. Аз вкъщи го мия, но там ги оставят сами да се учат. После пера, понякога мажа дупето, че се зачервява, ама ще се научат.

Нашето тържество е минало в сълзи, Сим е искал да присъствам, но беше без родителите и нямаше как. А него много го е страх от Дядо Коледа. Но си получи колата с дистанционното. Сега не знае, че ще има още подаръци под елхата вкъщи и се надявам да е щастлив. Ще получи и тази книжка http://prikazka-igra.com/book.html , много силно впечатлена съм от книгата и от отношението на автора Heart Eyes .

Аз от утре съм отпуска и умирам от щастие Party Party Party
Виж целия пост
# 278
hailie заинтригува ме книжката. Светлозар още не би я оценил, но ще си я запиша да я купя след време  Simple Smile
Arim страхотен Дадо Коледовси маратон ви се очертава. Супер!

Смейте се вие за прасето, но вчера доста магазини обиколих и нищо не намерих. Днес продължавам - надявам се да открия подходящо. Има само това от Мечо Пух, което за мен не е никакво прасе, а и Зари не гледа това филмче, а едно Пепа прасето", та нещо по като прасе търся  Laughing В краен случей ще вземем печено - всички ще са доволни  Mr. Green
Вчера изпуснах тържеството, защото е било само половин час, но ММ правил снимки и клипче та добих представа. Много хубаво ми се стори. Момичетата са облечени като снежинки, а момчетата като джуджета и зайчета. Моето - зайче. Децата скачат и танцуват, а моето стои по средата без да мърда и позира на баща си, даже се не оглежда да види тези около него какво правят  Mr. Green
Утре ще е същинското тържество с театър и Дядо Коледа - без родители ще е, но ще има диск със запис  Party

В нашата детска не знам дали им помагат с триенето след гърне, но досега не се е връщал с мръсни гащи. Вкъщи понякога изявява желание сам да се трие и добре се справя - използваме мокри кърпи, с тях по-лесно става.
Виж целия пост
# 279
Здравейте, здравейте! Simple Smile

Мамам, успех с прасето! Simple Smile А търсила ли си по сайтовете нещо интересно? Аз тази година от там понапазарувах и малко от Джъмбо.

Красиииии, страхотна е тази книжка! Не се задълбочих много, но най ми хареса "превода" на автора отзад. Идеита са страхотни, така че (с твое позволение) мисля да копирам идеята. Simple Smile  Hug Не съм сигурна дали Николайчото ще се впечатли сега, макар че много му харесват книжки, но предпочитам да я имам сега, вместо да се чудя после къде да я намеря. Simple Smile

Мирка, и на теб да ти препоръчам сайтовете за играчки. Чак се очудих колко бързо, лесно и безболезнено става. Simple Smile (Това, защото преоткрих онлайн пазаруването и минимизирането на пари в кеш. Последните седмици при мен всичко е виртуално. Simple Smile )

За бърсането ха дупета, аз пера гащите на Николай всеки ден, защото всеки ден има едно кафяво петно. Не знам кой го бърше и бърше ли го въпбще. Иначе вкъщи и аз като Краси, го мия. В последно време се случва и да го забърша, че не мога да го вдигам, а имаме вана.

И аз сякаш чакам да приключвам работа и тази седмица е последна и после чак на 6-ти.  Whistling Party

За почивните дни чакам гости и съм планирала малко в последния момент да спретнем с Ники меденки. Имам и торта да правя, а и менюто за Бъдни вечер, та смятам стабилно да се отдам на кулинарстване. Да видим. Simple Smile "Писала" съм на дядо Коледа да ми донесе две книжки за готвене, че се влюбих в тях.  Flutter

Спорна работа, момичета, тази седмица и много хубави празници! Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Ани, купувай я Simple Smile , дори да не ги заинтригува в момента, със сигурност скоро ще им дойде времето.
Аз взех целия комплект и не съжалявам.

Аз също подкрепям он-лайн пазаруването Mr. Green
Виж целия пост
# 281
Бобинкаа , Никола миналата година беше през седмица сополив и с кашлица, давах всички възможни имуностимулатори и нямаше ефект. Тази година е супер откъм болести, пу-пу. Давам чат-пат биозин кидс.
Днес ще има новогодишна работилница в градината за родители Simple Smile Да видим какво ще измайсторим Simple Smile

 
Виж целия пост
# 282
Здравейте,
тази нова визия на бг-мама хич не ми харесва  Tired
Хейли, и аз оцених книжката като отлична  newsm10
Аник, колкото пъти съм пазарувала онлайн, все нещо не съм улучвала. Или не мога да си представя размера и като пристигне стоката ми се струва много малко, или нещо друго недооценявам... Реших да пазарувам "на живо", поне да виждам какво купувам. Обаче ето на - вече един месец не мога да се спретна да стигна до любимият ми Джъмбо. Е, вече имам и зимни гуми на колата, мисля тази неделя да скокна, че не остана време  newsm78
Бобинка, Ева ходи сама и по двете нужди и не разрешава помощ. Не съм виждала изцапани гащички още. Предполагам, че и в градината се обслужва сама.
Илка, тази сутрин си мислех за теб, докато гледах твоето най-малко сладурче във Фейса  Hug

Нашите деца в понеделник са имали Коледна работилничка, във вторник - Коледно веселие, днес е било "Приказка ми разкажи", в четвъртък ще е "Около огнището" и в петък - среща с дядо Коледа.
Виж целия пост
# 283
Мирка - в неделя бяхме семейно в Джъмбо. Имаше ужасно много хора, паркинга беше пълен и хората паркираха по поляните около магазина. Работеха всички каси, а опашките бяха до първата "пряка" на стелажите - чаках около 30 мин да мина през касата. Пиша го, за да си подготвена какво те чака, ако идеш точно в неделя  Laughing

 Тържеството в нашата детска градина беше вчера - без родители. Всяко дете имаше малко скромно подаръче /на всички беше еднакво/.

 Бобинка - нямам представа дали ги бършат след тоалетна в градината. Но понякога дупето на Гого е много зачервено - така става ако не се избърше добре. Иначе си ходят само до тоалетната там - те са с малко тоалетни чинии - като за техния размер.

 Mamam-am - с това прасе Пепа съм виждала дрешки в SportsDirect. Но май бяха момичешки.  newsm78

 
Виж целия пост
# 284
и на мен не ми харесва тази визия,отделно има прекалено много реклами!!!
Здравейте
Пиша рядко,но редовно ви чета!
Ние сме на работа до 21 и после чак на 15 -ти януари  Mr. Green
ама да се оплача - нашето диване от миналата седмица почти всекидневно се напикава поне по веднъж,не знам от разсеяност или от друго е ,но се върнахме светлинни години назад аааааа
днес си взел гърнето,сложил го пред тв,пуснал си телевизора и седнал на гърнето,ама не си събул гащите  ooooh!
постоянно ходи да изключва електроуредите от контактите и макар,че имат предпазители постоянно съм на полусъединител  ooooh!
станал е доста своенравен
отделно,че вече месец и половина се боря с една мишка,капани заложих,ама си влиза вътре и си излиза,единия път се хвана,затвори се капана и докато се обърна да си взема телефона тя вече я нямаше  Shocked ,много е малка и прави много поразиии,не искам да слагам отрова,защото Дени постоянно шета навсякъде,а и с капана не става,някой ако има изпитани рецепти да казва,че нямам нерви вече
подаръците купени - кола с дистанционно (трета вече  Whistling ) автобус с отварящи се врати,дървена дъска за рисуване,да не рисува стените и малобройните тетрадки на батко си,дървен пъзел
 с ММ имахме малко неприятности и си беше стегнал багажа,но взехме решение да успокоим страстите,на 8 и 9 януари ще отидем (живот и здраве) на  малка почивка,без деца в Елена!
хайде стига за сега че стана юрган
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия