Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~204~

  • 23 784
  • 740
# 720
Благодаря,Биби  Hug  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 721
Чей да сложим и самата корица, дето е с въпросната визия - ALL октомври 2010
Виж целия пост
# 722
smile3507 Оф, наспаФ сЪ Crazy
РенУ, то кво стана...крилото можеше да си го ремонтираш и ти.... Grinning
Голема активност днеска...ше пишеме отсъствия вечИ Mr. Green

HugДа бе мноу кротки Shocked Joy
Hug Ми кво да ти кажа...беше ме страх докат спим да не опищат...инак чаках до последно. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 723
Чей да сложим и самата корица, дето е с въпросната визия - ALL октомври 2010


Профче, явно аз съм в грешка, визията и не беше тази, друга беше сигурна съм, но пак изглеждаше ретро, а и ставаше въпрос за юли-август...
Виж целия пост
# 724
Белл, щи я намерим, нЕма страшно! Laughing Hug

А докато чакате ви пускам визии на Жълтата стоножка, ама ги слагам в спойлер да не се плашите. Едните със сигурност са отпреди монтирането на силикона. Mr. Green
Скрит текст:



Виж целия пост
# 725
Oх счупих се да туиткам за Хазал , но стана ТТ и WWT  Hug Hug

Стоножката направо ме попиля от смях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 726
Белл, щи я намерим, нЕма страшно! Laughing Hug

А докато чакате ви пускам визии на Жълтата стоножка, ама ги слагам в спойлер да не се плашите. Едните със сигурност са отпреди монтирането на силикона. Mr. Green
Скрит текст:



rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ох, белата неизяснена притурка ме разби... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 727
Абе къде изчезнахте всички? Още има място в старото крило. Wink

Белл, ето ти я корицата от август 2010 с Хазал, пък и за тая фотосесия съм сигурна, че снимките са на Фотографчо. Grinning


Снимал е още и тези ...
Виж целия пост
# 728
Белл, щи я намерим, нЕма страшно! Laughing Hug

А докато чакате ви пускам визии на Жълтата стоножка, ама ги слагам в спойлер да не се плашите. Едните със сигурност са отпреди монтирането на силикона. Mr. Green
Скрит текст:




 smile3511 smile3511 smile3511 OMG!  smile3511 smile3511 smile3511

Профи Hug, мерси за Хазалчи, е страхотна е  smile3521
Виж целия пост
# 729
здравейте,

визията на Серка е потресаваща  ooooh! Сън няма да ме хване сега от страх  Tired
Виж целия пост
# 730
здравейте,

визията на Серка е потресаваща  ooooh! Сън няма да ме хване сега от страх  Tired

Бой на негри в тъмна нощ  #Crazy
Виж целия пост
# 731
Белл, щи я намерим, нЕма страшно! Laughing Hug

А докато чакате ви пускам визии на Жълтата стоножка, ама ги слагам в спойлер да не се плашите. Едните със сигурност са отпреди монтирането на силикона. Mr. Green
Скрит текст:




Чудничка   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 732
здравейте,

визията на Серка е потресаваща  ooooh! Сън няма да ме хване сега от страх  Tired

Бой на негри в тъмна нощ  #Crazy

без майтап  Tired
Виж целия пост
# 733
Ей ви още Хазалчи за оправяне на вкуса. Но ви я предлагам леко тръпчива. hahaha





Стига ви толкова. Joy
Виж целия пост
# 734
Скрит текст:
  Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия