Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 180
Фен: #ИскамеТиниКам (туиткам).
Тини: Скоро Скоро!!

Дано наистина да е скоро и да бъде в удобен за нас час.

Виж целия пост
# 181

Мерседес Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Хахах много е смешна как едвам едвам се държи ;д  Joy и падането ..
Момичета, видях падаща звезда за първи път    jumpuu много се развълнувах ;д
Виж целия пост
# 183
Фен: #ИскамеТиниКам (туиткам).
Тини: Скоро Скоро!!

Дано наистина да е скоро и да бъде в удобен за нас час.


Даноооо,но къде може да го гледаме на живо? newsm78
Виж целия пост
# 184
Или,
Скрит текст:
И аз гледам Древните. Много е интересен. Heart Eyes
Най-много ми харесват Клаус, Хейли, Ребека и Давина. Heart Eyes
Виждам, че Илайджа си я хареса Хейли, пък и тя не е особено безразлична към него. Laughing Сцената в басейна беше много хубава. Heart Eyes
Нямам търпение детето чудо (както Ребека го нарече  Laughing) да се роди.

Вчера ни пуснаха последния час и успях да гледам половината епизод + романтичната сцена на пейката между Вили и Леон. Simple Smile)) Бяха супер сладки, но пак ги прекъснаха.
Много се ядосвам когато стане така. А това става винаги. ooooh! Добре, че накрая нямаше кой да ги прекъсне и най-накрая се целунаха. Heart Eyes

Ново видео от ютюб канала на Мартина. Тини язди бик на партито за рождения ден на Ксаби. Joy



-Сега видях, че Ивето вече го е публикувала.

Да и аз нямам търпение за детето чудо. Между другото много ми харесва аватара ти. Катрин........ Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
Скрит текст:

Мерседес Heart Eyes
Мерседес има много хубав глас. Heart Eyes И свири много добре на китара. Peace
Междудругото имаш адски сладурски подпис. Heart Eyes

Марти,
Скрит текст:
Пожела ли си желание? И аз когато видях падаща звезда за първи път много се развълнувах. Laughing И от тогава не съм виждала. Rolling Eyes
Падането от бика беше уникално. Joy

Когато Тини направи туиткам ще пусне линк от където може да го гледаме на живо. Peace

Тини е започнала да си отглежда мустак. Joy Joy
Виж целия пост
# 186
Новия сайт на Лодо -----> http://lodovicacomello.com/
Скрит текст:
И аз нямам търпение детето да се роди,но първо да видим как ще измъкнат Хейли от ръцете на Марсел,защото нали я отвлече
Виж целия пост
# 187
Скрит текст:

Мерседес Heart Eyes
Мерседес има много хубав глас. Heart Eyes И свири много добре на китара. Peace
Междудругото имаш адски сладурски подпис. Heart Eyes

Мерси  Flutter
Виж целия пост
# 188


Тини е започнала да си отглежда мустак. Joy Joy


Пак е мега сладкаа  Heart Eyes
Виж целия пост
# 189
Да и аз нямам търпение за детето чудо. Между другото много ми харесва аватара ти. Катрин........ Heart Eyes
Мерси. Hug

Новия сайт на Лодо -----> http://lodovicacomello.com/
Скрит текст:
И аз нямам търпение детето да се роди,но първо да видим как ще измъкнат Хейли от ръцете на Марсел,защото нали я отвлече
Много е хубаво, че в сайта й пише колко часа е в Италия, Испания и Аржентина. Laughing
Като стана дума за Лодо, дали новата й песен ще я пуснат по The Voice или няма да стигне до България?  newsm78
Скрит текст:
Дано Марсел не направи нищо лошо на Хейли. Praynig
Виж целия пост
# 190
Скрит текст:

Мерседес Heart Eyes
Мерседес има много хубав глас. Heart Eyes И свири много добре на китара. Peace
Междудругото имаш адски сладурски подпис. Heart Eyes

Марти,
Скрит текст:
Пожела ли си желание? И аз когато видях падаща звезда за първи път много се развълнувах. Laughing И от тогава не съм виждала. Rolling Eyes
Падането от бика беше уникално. Joy

Когато Тини направи туиткам ще пусне линк от където може да го гледаме на живо. Peace

Тини е започнала да си отглежда мустак. Joy Joy


Мечи наистина пее много хубаво. И всеки път, когато я слушам на живо да свири на китара, свири много добре. Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 191
Тини е започнала да си отглежда мустак. Joy Joy

Пак е мега сладкаа  Heart Eyes
Абсолютно. Heart Eyes

Нова снимка на Валерия (Лара).

Много й отива с къса коса.
Виж целия пост
# 192
Мисля,че би трябвало да пуснат песента на Лодо не само по the voice,но и по city tv все пак е към vevo като 1D,Miley и другите изпълнители ..
Напълно съм съгласна Мечи умее да пее и да свири толкова добре,а това наистина е трудно да правиш две неща едновременно,но да звучи перфектно ето на това мога да кажа един страшно добър изпълнител Heart Eyes,а ролята и на Людмила просто я играе повече от перфектно  Heart Eyes айде чакам вече 3-ти сезон да видим какво ще стане с Феде и Людми (Федемила) Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
Рождения ден на Ксабиани.


Много хубава изненада му направиха. Heart Eyes
И май всички са се побъркали с тези мустаци. Joy Много им отива. Peace Laughing
Виж целия пост
# 194
Идеята с мустаците е доста оригинална  и определено забавна  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия