Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 195
Рождения ден на Ксаби явно е бил супер. Приязди ми се бик сега, ама нема де ;д
Да питам,
Скрит текст:
По City TV давали ли са музикални клипове на R5? Понеже казахте, че са към Vevo и затова питам.
Виж целия пост
# 196
Мисля,че би трябвало да пуснат песента на Лодо не само по the voice,но и по city tv все пак е към vevo като 1D,Miley и другите изпълнители ..
Напълно съм съгласна Мечи умее да пее и да свири толкова добре,а това наистина е трудно да правиш две неща едновременно,но да звучи перфектно ето на това мога да кажа един страшно добър изпълнител Heart Eyes,а ролята и на Людмила просто я играе повече от перфектно  Heart Eyes айде чакам вече 3-ти сезон да видим какво ще стане с Феде и Людми (Федемила) Heart Eyes
И аз така си мисля. Това не е песен към "Виолета", а си е нейна и би трябвало да я пуснат и при нас. Много ще се зарадвам ако стане така. Peace
За Мечи и аз съм съгласна. newsm10 Много талантлива актриса е, както и много талантлива певица. Прави толкова неща и то повече от добре. Heart Eyes А пък изглежда и много добър човек. Приятелка е с всички. Peace

Нова снимка.

Много са готини. Heart Eyes

Мечи и Ксаби.
Виж целия пост
# 197
Много са сладки всички,а на Ксаби какви прически му правят Laughing
Част от епизод 31 на Виолета 2 от една страна се радвам много на Диелета,но от друга ми стана гадно за Леон накрая


А тук месят нещо Диего и Вилю и Леон отново се почувства зле  Sad

Виж целия пост
# 198
Рождения ден на Ксаби явно е бил супер. Приязди ми се бик сега, ама нема де ;д
Да питам,
Скрит текст:
По City TV давали ли са музикални клипове на R5? Понеже казахте, че са към Vevo и затова питам.
И на мен ми се приязди бик.  Laughing Но ще взема да се пребия. ;д Купонът наистина е бил супер, само ние липсвахме. Laughing
Скрит текст:
Не са давали клипове на R5. Има много видео клипове, които са на ВЕВО, но не се излъчват по нашите музикални телевизии. Не знам защо не достигат до България.

Ах тази Тини. Laughing


Този музикален момент ми е един от любимите.



Нека да си го припомним:


Вече има 4 милиона гледания.
Виж целия пост
# 199
А тук месят нещо Диего и Вилю и Леон отново се почувства зле  Sad


Toзи момент като го гледах за първи път ми стана много мъчно за Леон. Sad Не, че и сега не ми става. Но Виолета и Диего бяха много сладки в началото. Как се забавляваха. Heart Eyes

Сладури. Heart Eyes



Уникален гиф. Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Рождения ден на Ксаби явно е бил супер. Приязди ми се бик сега, ама нема де ;д
Да питам,

И на мен ми се приязди бик.  Laughing Но ще взема да се пребия. ;д Купонът наистина е бил супер, само ние липсвахме. Laughing


Ах тази Тини. Laughing


Този музикален момент ми е един от любимите.

Нека да си го припомним:


Вече има 4 милиона гледания.


Много ясно и ние ако бяхме там   bigdance2 въпреки че аз съм си мега сръмежлива и щях да потъна в земята ако ги видя от толкова близоо  Embarassed И аз бих се пребила  Joy 4 МИЛИОНИ ГЛЕДАНИЯ ухаа тея дето казват че "Виолета" не е известна да погледнат това клипче и да си затварят ГОЛЕМИТЕ усти   #Cussing out
Виж целия пост
# 201
Права си,но и най-готиния филм се ще се намери някой дето да изприказва някоя глупост  Confused Аз лично съм виждала много клипове на Виолета,които са гледани повече и от 4 милиона,така че нека го видят тея дето плюят Sunglasses
Виж целия пост
# 202
Права си,но и най-готиния филм се ще се намери някой дето да изприказва някоя глупост  Confused Аз лично съм виждала много клипове на Виолета,които са гледани повече и от 4 милиона,така че нека го видят тея дето плюят Sunglasses

Точно  Peace
Виж целия пост
# 203
Някои клипове от "Виолета" са гледани много повече от 4 млн. пъти. Напр:
Yo Soy Asi - 20 милиона. http://www.youtube.com/watch?v=I2yVJnqdR38
Hoy somos más - 30 милиона. http://www.youtube.com/watch?v=AnAAy91YDy4
Te Creo - 27 милиона. http://www.youtube.com/watch?v=247_P5tgxWI
Junto a ti- 23 милиона. http://www.youtube.com/watch?v=vSIEaU4UGpU

И това ако не е доказателство колко са известни, то не знам.
Виж целия пост
# 204
Вече няма да отсъствам! Хора изписали сте 3 стр.
От къде да започна...
Мустаците просто са невероятни
Ето още от Рд на Ксаби и още нещо
https://vine.co/v/hIhXJ0WV1h7
https://vine.co/v/hIgJm3ugH7Y
Вече се убеждавам че Виолета е много по-известна от колкото си мислим
Нека тъпите хейтъри да видят това и да си затворят големите усти
Марти и аз видях падаща звезда но в 22 часа
Явно от София до Пловдив една звезда пътува за около 6 часа :DDDDD
Аз видях сайта на Лодо и ако имах iPhone бих си купила Universo а после нашите ще ме заколят
Виж целия пост
# 205
Тва видео много ме дразни но и се радвам като видя колко е щастлив Хорхе


Превъртете на 7:14  Joy Joy Joy Joy Joy Фейса на Хорхе е просто  Joy Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 206
Вижте какво направих
Преди:
След:
Виж целия пост
# 207
Вижте какво направих
Преди:
Скрит текст:
След:
Скрит текст:

Магията на фотошоп!
Виж целия пост
# 208
Вижте какво направих
Преди:
Скрит текст:
След:
Скрит текст:

Магията на фотошоп!
Мхм
Виж целия пост
# 209
Ново видео преди Виолета Ен Виво в Мексико.



Снимки от концерта:




Нова снимка на Руджеро.


И нова на Мартина:


Снимки от пресконференцията:






И още едно ново видео. Момчетата пеят "Tienes el talento".
http://youtu.be/BtXXRNKdKEs
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия