Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 977
  • 735
# 255
Охх .. ще се разплача .. горкият Диего си няма приятелка  Cry
Виж целия пост
# 256
Здравеите
звинявайте че не влизах но компа беше счупен
за реванш нз дали ги знаете

Виж целия пост
# 257

Виж целия пост
# 258

Виж целия пост
# 259

Виж целия пост
# 260

Виж целия пост
# 261
на това видео се праснах да се смея щом видях людмила по този начин

Виж целия пост
# 262
Лятото ги гледах .. с една приятелка и се смяхме като полудели .. тоо мисля че има още 1-2 или май 3 ;дд
Виж целия пост
# 263
На мен ми хареса най-много момента в който Диего си тръгна  Party Crossing Arms
Как смее да ходи при Вили?Тоя тъ**к няма ли да разбере че Вили е с Леон. Добре разбирам че я харесва ама тва вече...   Naughty Naughty Naughty аз мога да му помогна-нека си избере друго момиче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Е то по-хубава от Вили няма. Ками е готина но тя „е с Мисисипи“
Много ми хареса също Вили като се извиняваше на Леон и казваше че нищо не е знаела. После като се разсмяха Леон кви погледи хвърхи на момичетата а на Вили усмихнато се мазнеше  Flutter Flutter
ето го и момента


Любимата ми част започва на 4:15  Wink Grinning Mr. Green Laughing



На мен ми хареса най-много на 3:17. Много ми е смешен Диего.  Joy Joy
Виж целия пост
# 264
Относно клипчетата всички са мега смешни. Най-смешно е последното. Направо с физиономията на Людмила щях да се напикая.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 265
На мен ви хареса от миналия епизод честа където Диего казва:
„Тея лудите ме вкараха вътре“ И сочи към Фран и Ками
Виж целия пост
# 266
3 ДУМИ: Обожавам тази песен

Виж целия пост
# 267
Хора туко що се сетих за пресконференцията в който Тини казва че „9-10 годишните“ като мен харесват Леон щото може да пее хубаво. Диего да ме извини ама това ли да харесам. Гаргите по покривите пеят по-добре

Виж целия пост
# 268
На 17 ноември в 20ч. ще излезе премиерата на видео клипа "Libre soy".
Виж целия пост
# 269
Клипчетата са много смешни. Joy Явно им е било много забавно по време на снимките. Laughing

3 ДУМИ: Обожавам тази песен
Скрит текст:

И аз я обожавам.  Heart Eyes Но повече ми харесва в изпълнение на Федерико. Heart Eyes
http://youtu.be/wJr81huoBf4

Нова снимка на Факундо, Тини и Самюел.


Две снимки от интервю:



 Heart Eyes



Нови снимки на Канде и Факу.



Снимка на Мечи с фенка.


Статия за Диего:

Диего Домингес
Лични данни:
Той е испанец, роден в Сарагоса на 13-ти октомври, 1991. В сериала се казва Диего. За първи път той участва в програмата Eurojunior.
Лични качества:
Открит е, симпатичен и уверен в себе си. Също така е много сладък.
Интереси:
Слуша фламенко, спортува, най-вече тенис и футбол и ходи на кино.

На 17 ноември в 20ч. ще излезе премиерата на видео клипа "Libre soy".
Супер. Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия