За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 250
  • 751
# 105
Гея, да, категорично предпочитам книжен носител (обичам да усещам книгата, да прелиствам страниците...  Simple Smile  От библиотеката взех и двете книги.

Miriel, не разбрах моята ли имаш предвид, но ако да, ето описанието.

Иначе качих от мазето един кашон със споменатите в по-предния ми пост книги. Ще видя дали ще ми вървят сега, след толкова време.  Thinking 
Виж целия пост
# 106
Днес започвам 2ра книга от серията "Семейство Коулман".



Miriel, не разбрах моята ли имаш предвид, но ако да, ето описанието.

А аз я четох такава
Grinning
Виж целия пост
# 107
О, от архивите си, си набелязах това:



А и филма ще изгледам с удоволствие отново. Simple Smile
Виж целия пост
# 108
О, от архивите си, си набелязах това:



А и филма ще изгледам с удоволствие отново. Simple Smile


А дали може да се намери някъде в електронен формат?
Виж целия пост
# 109
Гея, чудно, че я няма в читанката, а не са ми познати сайтовете с електронни книги.
Продава се книгата  тук, тук и тук.
 
Виж целия пост
# 110
"Лечителят на души" стои в библиотеката от години,и все не намирам време за нея. На мен ми се струва тежка книга...не е типичния любовен роман. Но може и да греша.

Morena,ще споделиш впечатленията си,като я прочетеш.  bouquet
Виж целия пост
# 111
Морена, аз първо там я потърсих. Филмът е много хубав, а не съм знаела, че има и книга. Дано успея да я открия, за да я прочета. Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 112
Скоро не бях чела любовен роман и се разрових онзи ден  в Читанката, попаднах на "Шепотът на розите" от Тереза Медейрос.Книгата много ми хареса, препоръчвам ви я . beki81  e препоръчала "Фатално привличане", а тази на Нора съм я пропуснала, започвам я сега.
Виж целия пост
# 113
Прочетох поредиците "Станиславски"и "Макейд" на Нора Робъртс и не знам как съм ги пропускала до сега:)..Някой да препоръча нещо подобно  Praynig
Виж целия пост
# 114
Бубето, аз харесвам всичко на Нора Робъртс, препоръчвам Макгрегър, без да съм ги изчела всички.
Виж целия пост
# 115
Бубето, аз харесвам всичко на Нора Робъртс, препоръчвам Макгрегър, без да съм ги изчела всички.

Много са хубави и те Peace
Виж целия пост
# 116
Първата книга от поредицата Outlander е излязла на български под името "Друговремец"  Joy Трябва да е “Друговремка“, но това е положението. Много ми е любопитно какъв е преводът. Но цената е около 30 лв.  Shocked Едва ли ще издадат останалите, както винаги.
Виж целия пост
# 117
Изчетох и книгата втората книга от братята Куин. Хареса ми  Peace
Виж целия пост
# 118
Прочетох One Night with Him на K.S. Smith http://www.goodreads.com/book/show/18295753-one-night-with-him Много бързо се чете  Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Момичета, чели ли сте поредицата 7 невести за 7 братя от Лей Грийнууд, как ви се струва  Thinking
Сега ще се местя и известно време ще съм без кабелна и интернет и искам да си дръпна няколко книжки, че няма заспиване вечер сама  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия