За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 255
  • 751
# 120
Аз лично я обожавам  Peace
Виж целия пост
# 121
Нещо Коледно романтично такова да се сещате Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Нещо Коледно романтично такова да се сещате Simple Smile
На български освен някой Арлекин не знам дали ще откриеш друго. На английски наскоро четох https://www.goodreads.com/book/show/7989800-christmas-eve-at-fri … ?from_search=true това от Лайза Клейпас и много ми допадна.
Виж целия пост
# 123
Дочетох си Trouble. Почти за 5 звездички без малко. Имаше момент, в който ми стана скучна, малко излишни страници, сякаш беше гонен брой страница. И бях готова да се откажа и изведнъж пак се върнахме в доброто развитие на историята.

Има сцени на домашно насилие, но ми хареса как героинята се промени пред очите ни. Пригответе си и кърпички. Има готин татуиран мъж с малко проблеми в миналото си и много любвеобвилен куч, който е много добре вплетен в историята и ти става любим герой.

Препоръчвам с две думи.


Сега започвам този красавец, а от утре групата на английски им нова книга - Ticket Home. Кратичка е, но са поредица от няколко автори и се надяваме да сме попаднали на нашите книги. Ако някой иска да се включи, само ми пишете лс
Виж целия пост
# 124

Това съм си го отбелязала за четене,така че ще очаквам мнение.  Simple Smile

Харесаха ми книгите за animal, сега съм на 4,а знае ли се за кого ще е 5-тата?  newsm78
Виж целия пост
# 125
Това съм си го отбелязала за четене,така че ще очаквам мнение.  Simple Smile

Харесаха ми книгите за animal, сега съм на 4,а знае ли се за кого ще е 5-тата?  newsm78
Коя ти хареса най-много?
Едва ли ще е скоро, мисля, че четвъртата е съвсем нова.

Ти няма ли да се включиш в общото четене? Wink
Виж целия пост
# 126
Прочетох " По- силна от магия"  и "Софи" на Хедър Кулман, харесаха ми много, препоръчвам ги. Сега не знам какво да чета. Ще ви следя за да черпя идеи.
Спокойна вечер, момичета!
Виж целия пост
# 127
Това съм си го отбелязала за четене,така че ще очаквам мнение.  Simple Smile

Харесаха ми книгите за animal, сега съм на 4,а знае ли се за кого ще е 5-тата?  newsm78
Коя ти хареса най-много?
Едва ли ще е скоро, мисля, че четвъртата е съвсем нова.

Ти няма ли да се включиш в общото четене? Wink

Еми всички ми харесаха,сякаш най-много 4-тата.  Peace

Не мисля,че ще мога скоро да се включа, аз чета само събота и неделя,рядко през седмицата и няма да мога да съм в темпото ви.

По-нататък може и да имам повече свободно време Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Здравейте! Напоследък и аз съм се отворила на любовни романи. Преди четях предимно криминалета и исторически романи, но сега какво ми стана Simple Smile

към момента съм подкарала Сандра Браун и чета наред. Те бързичко вървят, а и аз чета във всяка свободна секунда.

Много ме кефят книгите на Марина Фиорато (исторически любовни романи). да се сещате за нещо подобно?
Виж целия пост
# 129
Много ме кефят книгите на Марина Фиорато (исторически любовни романи). да се сещате за нещо подобно?
За книгите на Фиорато отдавна се чудя, ама все не стигам до тях, пък и мислех че не са любовни Whistling Коя би препоръчала за първо четене и запознанство с авторката?
Виж целия пост
# 130
Прочетох "The Madness of Lord Ian Mackenzie" и много ми хареса. Книжката е супер, с добре завъртяна история, две убийства, тайно минало и малко ексцентричен главен.  Heart Eyes

Загатнаха се истории на някои от братята и сега нямам търпение да прочета за какво става дума. Започвам втората днес  Heart Eyes
  Тези Маккензи май ще бият всички братя, за които съм чела до сега.
Виж целия пост
# 131
Ооо и аз бях харесала първата, но следващите бяха доста блудкави... добре че Йън се появяваше от време на време да разнообрази сюжета
Виж целия пост
# 132
Излязла е нова книга на Фиорато
Виж целия пост
# 133
тази последната не съм я чела още, но аз сега чета предимно на рийсъра и по=рядко се моткам по книжарниците Simple Smile

пастичка, те не са точно любовни, но върви винаги една любовна нишка през тях. всичките са еднотипни, но много готини. нещо като по-софт версия на "Шифърът на Леонардо", но в любовен елемент. абе много са готини! няма да сбъркаш, която и да подхванеш.
моят съвет е само да не ги четеш една след друга, защото малко с пренасища човек.
Виж целия пост
# 134
♥ LOST ♥ eeeeeee Crossing Arms  започнах втора и точно се чудех - на мен ли ми се струва или  прекалено лесно решиха да се събират след тригодишна раздяла. Че и верен й е бил за тези 3 години и нещо, обичал я бил, а нищо не направил да се съберат, да си проговорят даже...
  Сега уби всичко детско в мен!  ooooh!  Дано нататък ми хареса повече и  сме на различно мнение за цялата поредица  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия