За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 135
Оо, ами аз даже съм я коментирала надълго и нашироко - като теб, първа книга с голям възторг, а после  Sick...и то за художника как да е, криво ляво беше хубава, имаха някаква мотивация действията им, и с моделите беше забавно, ама за последния брат ми беше ужасна книгата  Tired Направо толкова анти ми бяха и героя, и геороинята, че я дочетох само за да си довърша поредичката
Виж целия пост
# 136
УжасТ!  Thinking  Ще знам да не се насилвам да я завършвам, ако ми стане досадна.
А чела ли си друго на авторката? Гледам някаква  "приказна" поредица има.. шифтъри също.. newsm78
Виж целия пост
# 137
Не, свалила съм ги, но не съм ги чела
Виж целия пост
# 138
Здравейте одавна чета за пръв път пиша. В предната тема някой беше споменал поредицата за Станиславски на Нора Робъртс и много ми хареса но в Читанка има от 2 до 6, има ли още от поредицата след 6 имам предвид и дали някой знае от къде да си дръпна първата?
Много приятно леко четиво, ако имате още идеи давайте. Аз май повечето съм ги изчела за Малори имаше една и за едни 4 ли 5 ли братя,но всичките осиновени как се казваше...сигурна съм,че сте ги чели. Постоянно гледам за идеи за приятни, написани с чувство за хумор книги.
Джули Гарууд много ми допадна но изтечох каквото намерих в Читанка,  Замунда и сега няма.
Виж целия пост
# 139
shara, аз взимам книги от кварталната ни библиотеката, а смятам и в столична да си направя картон. Ако не държиш да четеш в електронен вариант де. Simple Smile
Аз препоръчвам Нора Робъртс изобщо, много ми харесва как пише, редовно се усмихвам като я чета. Simple Smile  Също и Сидни Шелдън, Сандра Браун,...
Виж целия пост
# 140
На Сидни Шелдън и аз съм фенка имам почти всички книги на хартия от преди Киндъла Simple Smile всичко излизало на български съм чела.
По-лесно и бързо ми е на електронната книга, има доста неща и на Нора Робъртс и Сандра Браун в Чинатнка и Замунда има и в Екейп илил както там се казва сайта с ромнатичните книги.
Идеи за готина поредца? Без вампири и зомбита Laughing
Виж целия пост
# 141
Така, да се отчета с поредицата за Ив Дънкан - става. Много приятно любовно крими (във втората книга се появи и малко романтика, да).
Разбира се не са преведени всичките части, което изобщо не е изненада, но ако тук чете някой издател да му кажа: Като почнете някоя поредица, напревете си труда да я издавате подред и редовно. Чухте ли?
Виж целия пост
# 142
shara, в ескейп мисля ги има цялата поредица Станиславски, а последната всъщност е фен превод, тя не е издавана официално.
Клото, коя е тази поредица за Ив Дънкан?
Виж целия пост
# 143
shara, в ескейп мисля ги има цялата поредица Станиславски, а последната всъщност е фен превод, тя не е издавана официално.
Клото, коя е тази поредица за Ив Дънкан?
Коя е  последната за Станиславски,която е фен превод?Има ли я качена някъде?
Виж целия пост
# 144
Присъединявам се с две ръце кам Колол за призива към издателите, да превеждат целите поредици!
Каква е тази Ив Дънкан? Ще ровя да я намеря и сваля,благодаря.
Вчера дръпнах от Читанка Сърцето на амазонката, започва обещаващо, дано е така и до края.
Намерих сериите, Айрис Йохансен е авторката в Читанка има, сега разглеждам имали всичко от някоя серия,а познайте има ли... Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Мисля, че Ив Дънкан е това на Айрис Йохансен, така пише и в коментарите към книгата. Peace
Виж целия пост
# 146
В Читанка са от 2 до 6, като последната  е "Относно Кейт" първата "Наташа" я има в Ескейп
Аз се чудех дали няма още но за сега не съм открила.
В Ескейп ги има и 6-те ,но са в малко странен формат,довечера ще пробвам я сваля и да я ковъртна и ще видя ставали за четене на Киндъла. Имам често проблеми със свалени от там книги, на които се разместват редовете като ги превърна в подходящ формат. Само в Ескейпа ми се случва. Бъгави са май.
Виж целия пост
# 147
Здравейте, днес прочетох "Дар от съдбата" на Джаки Д'алесандро и много ми допадна. Питането  ми е някой сеща ли се за друга книга в подобен стил на български? newsm78
Виж целия пост
# 148
В Читанка са от 2 до 6, като последната  е "Относно Кейт" първата "Наташа" я има в Ескейп
Аз се чудех дали няма още но за сега не съм открила.
В Ескейп ги има и 6-те ,но са в малко странен формат,довечера ще пробвам я сваля и да я ковъртна и ще видя ставали за четене на Киндъла. Имам често проблеми със свалени от там книги, на които се разместват редовете като ги превърна в подходящ формат. Само в Ескейпа ми се случва. Бъгави са май.

99% от любовните романи, които се появяват из различните  сайтове, включително и в читанка-та, са свалени от ескейп-а.
На "Бъгави са май" ще отговоря: На калпавия космонавт - космоса му пречи.
Виж целия пост
# 149
Някои книги там са просто сканирани в пдф формат, който трудно се конвертира без обработка
Затова книгите след сканиране претърпяват редакция...има достатъчно информация за това
Все пак има доста качени сканирани книги в суров вид за нетърпеливите  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия