За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 495
Момичета, ще ви послушам и ще прочета Чейс!  Hug Щом сте толкова настоятелни явно книжката си заслужава!  Heart Eyes Но след като прочетох първата книга и видях как умира съпругата на Чейс Таня ми стана много тъжно!:( Сейдж също много ми хареса, даже май повече от Лъки!  bouquet

Приключих със Сватбена агенция и ще си дам малко почивка от Нора Робъртс! Grinning Прочетох последователно Хотелът, Братята Макейд, Братята Куин и сега за сватбите....  Hug

Имаше въпрос за Кросфайър, дали си заслужава...  Heart Eyes Определено си заслужава! Не мога да ги сравнявам с нюансите, много си приличат но и много се различават! И двете са ми любими!  Peace Определено в Кросфайър еротичните сцени са описани по-добре според мен...и са доста горещи!  Blush Силвия Дей определено може да пише,и в трите книги нямаше нито едно повторение в описването на страстните моменти... Историята е доста емоционална и натоварваща, но нямам търпение да прочета и последните две книги,които се надявам да излязът тази година!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 496
Приключих с първата книга от  Дебора Харкнес- "Аз, вещицата". По принцип не си падам по книги, написани в първо лице, но тази се понася Laughing В началото ми беше доста скучна-прехвърляла съм я и преди, но сега се насилих да я дочета и от някакъв момент нататък действието започна да се развива и ми стана интересна. Сега търся втората част. Не знам -на бг излязла ли е третата?
Виж целия пост
# 497
Мишенце, аз бих потърсила в библиотеката или бих си я купила - http://knizhen-pazar.net/index.php?searchin=title&search=%D0 … E8%EB%FE%E7%E8%E8 Simple Smile

Мерси    bouquet


***

Благодаря за отзивите за Кросфайър. Ще ги прочета.
Виж целия пост
# 498
Здравейте,да попитам някой чел ли е тази книга и как е http://chitanka.info/book/2800-roza-prez-zimata .Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Миси@ чела съм я и много я харесвам. През годините съм я препрочитала доста, но задължително трябва да прочетеш и втората част. Свързани са. Simple Smile
Виж целия пост
# 500
ShySun благодаря   bouquet ще ги прочета,препоръчайте ми някоя подобна  Wink
Виж целия пост
# 501
Чета Down London Road  и ми е много трудно. Много хубава история, двамата герои с супер.

Обаче проблемът ми е, че като безнадеждна романтичка ми е много труден моментът, когато героите са с друг мъж или жена.
Виж целия пост
# 502
Чета Down London Road  и ми е много трудно. Много хубава история, двамата герои с супер.

Обаче проблемът ми е, че като безнадеждна романтичка ми е много труден моментът, когато героите са с друг мъж или жена.

Няма страшно,скоро ще се съберат Wink
Виж целия пост
# 503
[
[/quote]
 1.Невинни лъжи
 2.Клада от страсти
 3.Горещи следи
 4.Проклятието
 5.Опасни тайни

тези са публикувани на бг. и това е хронологията Peace
първите 4 може да намериш в читанка.

пс.щом тези са ти допаднали,смятам че ще харесаш и Огнени кристали.
[/quote]
Благодаря,Огнени кристали я взех от библиотеката,но още не съм я започнала.
Виж целия пост
# 504
Прочетох тази , а сега чета тази -може ли някой да ме светне кои други са от поредицата за хора с паранормални способности и в каква хронология следват  newsm78
1.Невинни лъжи
 2.Клада от страсти
 3.Горещи следи
 4.Проклятието
 5.Опасни тайни

тези са публикувани на бг. и това е хронологията Peace
първите 4 може да намериш в читанка.

пс.щом тези са ти допаднали,смятам че ще харесаш и Огнени кристали.

Това са съвременните, иначе цялата поредица Аркейн е редуване на съвременни, исторически (издадени с псевдонима Аманда Куик) и футуристични (с псевдонима Джейн Касъл). Има и две подпоредици към основната. Ето пълен списък:

Arcane Society
1. Second Sight (2006) - Amanda Quick
2. White Lies (2007) Невинни лъжи
3. Sizzle and Burn (2007) Клада от страсти
4. The Third Circle (2008) - Amanda Quick
5. Running Hot (2008) Горещи следи
6. The Perfect Poison (2009) - Amanda Quick

Arcane Society: Dreamlight Trilogy
1. Fired Up (2009) Проклятието
2. Burning Lamp (2010) - Amanda Quick
3. Midnight Crystal (2010) - Jayne Castle

Arcane Society: Looking Glass Trilogy
0.5. The Scargill Cove Case Files (2011)
1. In Too Deep (2010) Опасни тайни
2. Quicksilver (2011) - Amanda Quick
3. Canyons of Night (2011) - Jayne Castle

"Огнени кристали" пък е част от Dark Legacy, която също е част от "света на Аркейн" (както го нарича авторката). Тази поредица е съвременна и няма прехвърляния напред или назад във времето като основната Аркейн, а се фокусира само върху едно семейство.

Dark Legacy
1. Copper Beach (2012) Огнени кристали
2. Dream Eyes (2013) Пророчески сънища
3. TBA

И последната поредица, свързана с Аркейн, е Ladies of Lantern Street, с псевдонима Аманда Куик:

1. Crystal Gardens (2012)
2. The Mystery Woman (2013)
3. Otherwise Engaged (2014)
Виж целия пост
# 505
Приключих с първата книга от  Дебора Харкнес- "Аз, вещицата". По принцип не си падам по книги, написани в първо лице, но тази се понася Laughing В началото ми беше доста скучна-прехвърляла съм я и преди, но сега се насилих да я дочета и от някакъв момент нататък действието започна да се развива и ми стана интересна. Сега търся втората част. Не знам -на бг излязла ли е третата?

Аз съм ги чела и двете, т.е. слушала съм си ги на английски на телефона - третата част още не е излязла дори на английски, доколкото знам (или ако е излязла, е било съвсем наскоро). На мен ми харесват, макар че наистина мега мудно тече действието - но историческият период ми е интересен и като цяло е интелигентна книга, за разлика от повечето паранормални, така че си ги следя.
Виж целия пост
# 506
Миси@ чела съм я и много я харесвам. През годините съм я препрочитала доста, но задължително трябва да прочетеш и втората част. Свързани са. Simple Smile

Коя е втората част?  newsm78

В момента чета Великолепно  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes знаех си, че като я почна и няма да мога да се спра, докато не я свърша.  Crazy

Чест и величие на Джули Гарууд ми хареса много, а бях скептична. Крепостният период не ми е любим, но тези двамата бяха големи сладури. В Брачна авантюра пък за пръв път искрено ме издразни главната героиня, то бива наивност и доброта, ама пък чак толкова  Stop
Виж целия пост
# 507
Роза през зимата са две книги, http://chitanka.info/text/13573/2 .
Благодаря за препоръката за Чест и величие, изтеглих я и изчаква.
Поредицата Блайдън /първите две съм прочела-Великолепно и Среднощен танц/ ми е много хубава, двете книги съм прочела. Не намирам само Дяволче, някой да я има?
Виж целия пост
# 508
Чета "Сълзи от злато" на Катлийн Удиуиз. За сега много харесвам образа на главната- дива и  своенравна. Мисля, че няма да ме изненада книгата, но бързо върви и  не съм загубила интерес.
Виж целия пост
# 509
"Великолепно" е страхотна книжка, и аз като я започнах нямаше спиране!  Heart Eyes Една от любимите ми истории.  Peace Имам и трите книги от поредицата Блайдън, но ги нямам сканирани! ''Дяволче'' ме разочарова! Много дразнеха главните герои, много недоразумения имаше и се изнервих докато я четях!  Crossing Arms

Прочетох Чейс и съм ви благодарна за което!   bouquet Наистина си заслужаваше!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия