За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 480
Оу, не пропускай Чейс. Обожавам книгата.
Виж целия пост
# 481
Да не трябва да се пропуска,най много ми харесва от трите,след нея Сейдж.Имам много любими книги на Сандра Браун и от време на време си ги препрочитам  Blush
Виж целия пост
# 482
Оу, не пропускай Чейс. Обожавам книгата.

Ооо, страхотен е Чейс  Heart Eyes


hrisi04, аз бях със същата нагласа, но момичетата тук настояха да прочета Чейс и не сбърках, че ги послушах. Любимец ми е  Heart Eyes

***
Миси@. би ли предложила някои заглавия на С. Браун?

***

Не съм чела "Кросфайър"  Embarassed, заслужава ли си?
Виж целия пост
# 483
Търся един любовен роман май беше от поредица Sad В него се разказваше как главната героиня облечена в доспехи спасява живота на главния. После той май , целуна и така опетни репутацията й. Затова майка й я принуди да отидат при него в двореца май беше за го накарат да се ожени за нея. Майка и брата на главния бяха против, но главните се ожениха. После си спомням ,че при главната идваше нейна приятелка също като нея необразована.
Не си спомням нито името на автора нито името на романa ако ми помогне някой да го намеря много ще съм му благодарна Sad Simple Smile
Виж целия пост
# 484
 missence, много харесвам ''Добре пазени тайни","Огледален образ",''С дъх на скандал'',"Горещи страсти в рая'',''Копринена паяжина'',''Защото те обичам''  Heart Eyes Най любима ми е ''Безразсъдна любов",чела съм около 10 пъти  Simple Smile Допълвам "Сенки от миналото'' и ''Да догониш мечтата''
Виж целия пост
# 485
Търся един любовен роман май беше от поредица Sad В него се разказваше как главната героиня облечена в доспехи спасява живота на главния. После той май , целуна и така опетни репутацията й. Затова майка й я принуди да отидат при него в двореца май беше за го накарат да се ожени за нея. Майка и брата на главния бяха против, но главните се ожениха. После си спомням ,че при главната идваше нейна приятелка също като нея необразована.
Не си спомням нито името на автора нито името на романa ако ми помогне някой да го намеря много ще съм му благодарна Sad Simple Smile

Това ми прилича на една от книжките на Карън Хоукинс (май) newsm78 За братята, които предизвикваха бури  newsm78

***

Миси@, записвам си ги   bouquet
Виж целия пост
# 486
missence радвам се   bouquet и се надявам да ви харесат  WinkПрепоръчайте ми някоя хубава книга,която много ви е харесала.
Виж целия пост
# 487
На мен ми прилича на "Нещо прекрасно " на Джудит Макнот.Има я в читанка. Страхотна книга
Виж целия пост
# 488
На мен ми прилича на "Нещо прекрасно " на Джудит Макнот.Има я в читанка. Страхотна книга

Май си е точно тя   bouquet Права си  Peace Знаех си, че съм я чела и ми е харесала  Heart Eyes

missence радвам се   bouquet и се надявам да ви харесат  WinkПрепоръчайте ми някоя хубава книга,която много ви е харесала.

Вие толкова много четете, че аз не смея да препоръчам нещо. Почти всичко сте чели, а на мен все времето не ми стига, но пък си правя списък и дочете ли ми се нещичко, отварям и избирам  Hug
Виж целия пост
# 489
Мишенце, аз много харесах Свидетелката на С. Браун. Не в поредица.  Тази я четох скоро, иначе все им забравям заглавията, ама пък и те все си приличат...  Wink
И на по предната стараниця я има  - "Разбити илюзии"  Линда Деджонг.
Виж целия пост
# 490
Мишенце, аз много харесах Свидетелката на С. Браун. Не в поредица.  Тази я четох скоро, иначе все им забравям заглавията, ама пък и те все си приличат...  Wink
И на по предната стараниця я има  - "Разбити илюзии"  Линда Деджонг.

Morena  Hug Записвам я веднага Peace

Търсих "Разбити илюзии", но не я намерих  Rolling Eyes Пак ще я потърся  Peace
Виж целия пост
# 491
Мишенце, аз бих потърсила в библиотеката или бих си я купила - http://knizhen-pazar.net/index.php?searchin=title&search=%D0 … E8%EB%FE%E7%E8%E8 Simple Smile
Виж целия пост
# 492
Прочетох тази , а сега чета тази -може ли някой да ме светне кои други са от поредицата за хора с паранормални способности и в каква хронология следват  newsm78
Виж целия пост
# 493
Оу, не пропускай Чейс. Обожавам книгата.

Ооо, страхотен е Чейс  Heart Eyes


hrisi04, аз бях със същата нагласа, но момичетата тук настояха да прочета Чейс и не сбърках, че ги послушах. Любимец ми е  Heart Eyes

***
Миси@. би ли предложила някои заглавия на С. Браун?

***

Не съм чела "Кросфайър"  Embarassed, заслужава ли си?
Точно прочетох първата книга на Кросфайър, започвам втората Simple Smile 50-те нюанса определено ми харесва повече, но и тази е добра  Hug
Виж целия пост
# 494
Прочетох тази , а сега чета тази -може ли някой да ме светне кои други са от поредицата за хора с паранормални способности и в каква хронология следват  newsm78
1.Невинни лъжи
 2.Клада от страсти
 3.Горещи следи
 4.Проклятието
 5.Опасни тайни

тези са публикувани на бг. и това е хронологията Peace
първите 4 може да намериш в читанка.

пс.щом тези са ти допаднали,смятам че ще харесаш и Огнени кристали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия