За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 585
Прочетох първите две книги от поредицата Кадифе на Джуд Деверо- ''Джудит'' и "Алисия"! Това просто не е моя жанр, макар че бързичко ги завърших! Не че харесвам само съвременни истории! Ето например много ми хареса поредицата Хатауей (особено "Попи" и "Женени на сутринта") и "Великолепно" на Джулия Куин! Wink
Виж целия пост
# 586
hrisi04 Това явно не е твоя  автор .  Peace   Аз не харесвам нито една нейна книга, но пък има други исторически романи, които са ми любими, просто са на други автори.
Виж целия пост
# 587
На мен пък Кадифе много ми беше харесала, макар че е доста странна
Psy  и аз май ще прескоча няколко книги, но като цяло е добра- за мен е това, което очаквах от Лора Лей
Виж целия пост
# 588
Аз почнах Psy-Changeling серията на Налини не-знам-си-коя...не е лоша, има интересни идеи засега
Малко ме дразни термина changeling, след като наскоро четох няколко поредици за феи, си мисля за съвсем друго, а не за шифтъри, ама нейсе... Laughing

Аз много си я харесвам тази поредица, макар че е повечко научна фантастика, отколкото паранормална - на моменти върви тегаво, но поне докато изпоженят всичките пси-та, е интересна - т.е. поне първите 5-6 книги. После ми беше досадна с вълците, защото героите вече не ме вълнуваха толкова.
Виж целия пост
# 589
Аз четох досега 5 книга, но сега ще скоча на 10 направо...след време може да прочета и междинните  Peace
Виж целия пост
# 590
Здравейте момичета, какво ще ми кажете за авторката Катрин Стоун - не съм чела нищо то нея?
Виж целия пост
# 591
Аз съм чела няколко нейни книги, има по-драматичен стил, няма секс сцени, но историите са адски интересни. Препоръчвам "Островът на дъгите" Peace
Виж целия пост
# 592
Вчера прочетох ''Тъмни страсти'' на Е.Лоуел и "Ехо от миналото" на Сали Уентуърт! И двете книги ми се видяха по-скоро като разкази, бяха не повече от 100 стр. Интересни истории,но и в двете нещо не ми достигна за да са запомнящи. В "Ехо от миналото" главните герои се мразеха,обиждаха и някак неусетно и за мен се влюбиха по доста неестествен начин! Wink Преобладаваха недоразуменията, вместо романтичните моменти...които бяха много малко!
Днес смятам да започна "Изчезналата принцеса" на Кристина Дод!  Thinking Авторката ми е позната и много харесах "Внимавай в картинката'',''Съблазън'' и "Бедствие на високи токчета"! Peace
Виж целия пост
# 593
Аз съм чела няколко нейни книги, има по-драматичен стил, няма секс сцени, но историите са адски интересни. Препоръчвам "Островът на дъгите" Peace

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 594
Здравейте Simple Smile Търся 3та и 4та книга от поредицата на Лорън Кейт "Паднали ангели", ако някой знае от къдe мога да ги дръпна, ще е страхотно. Случайно ако на някой пък му се намират под ръка, моля да сподели Todorova_aneliya@abv.bg Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Прочетох и 12та от Psy Changeling серията, която и най- много ми хареса
И отново се чудя какво да чета
Препоръчайте нещо паранормално ( поне частично), но без вампири ( тях никак не ги харесвам)
Виж целия пост
# 596
Преди две години четох един страхотен роман , прочетох го на един дъх за няколко часа .
Почти съм сигурна , че се казваше " Семеен портрет " , не помня вече автора . Много ми се искаше да намеря книгата и да го препрочета , но не я откривам , а ми я беше дала едно момиче , когато лежахме заедно в болницата и нямам връзка с нея за да я попитам .
Дали някой от вас е чел случайно този роман  и дали знае автора му което може ще  ме улесни при търсенето . Simple Smile 
Виж целия пост
# 597
Да не е Семеен албум на Даниел Стийл?
Виж целия пост
# 598
Да не е Семеен албум на Даниел Стийл?

Ооо небеса , точно той е да  Laughing Знаех си че някъде бъркам , но си държа на Семейния портрет , много ти благодаря  Hug
Виж целия пост
# 599
Няма защо Hug приятно четене!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия