За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 570
Аз почнах Psy-Changeling серията на Налини не-знам-си-коя...не е лоша, има интересни идеи засега
Малко ме дразни термина changeling, след като наскоро четох няколко поредици за феи, си мисля за съвсем друго, а не за шифтъри, ама нейсе... Laughing
Виж целия пост
# 571
Започвам:

 
Цитат
Когато красивият зеленоок лорд Брет Линдси среща за пръв път Чериса, тя е само едно очарователно, но бедно провинциално момиче.
Флиртът между двамата се превръща в страстна и дълбока любов — любов, която ги свързва за цял живот.
Подобно на Амбър, Чериса преследва своята красива мечта и се бори за любовта си.

Един роман, по-силен и по-вълнуващ от ВЕЧНАТА АМБЪР.

Чериса е хм, доста егоистична героиня, а Бред е страхливец по мое мнение. Laughing Но пък е една от малкото книги, които помня дълго след като съм ги прочел аnewsm78

Аз минах Брачен капан-свежа книжка, неангажираща, лека и забавна.
Относно поредицата за мечтите на Нора Робъртс-първата книга изобщо не ми хареса, всъщност не самата книга, а героите-и двамата са ми толкова далеч от мирогледа, че не си е истина. Втората също е за странни характери. Не знам дали ще прочета скоро третата, ама надали.

Прочети я, единствено тя ми хареса от цялата поредица. За първите две съм на твоето мнение, героините ми бяха ужасяващо дразнещи.
Лора ми е доста безцветна и безинтересна, но щом препоръчваш ще я прегледам. Може пък да развие характер.
Виж целия пост
# 572
Лора ми е доста безцветна и безинтересна, но щом препоръчваш ще я прегледам. Може пък да развие характер.
А, не очаквай чудеса, но тук и двамата бяха симпатични, а и децата определено бяха плюс за действието Simple Smile
Виж целия пост
# 573
Прочетох  ''Защото те има'' на Джанел Тейлър! Историята горе долу става,но изобщо не е романтична! Има убийство, интрига...но любов не! Героинята беше доста странна птица,в един ден щеше да се жени,на следващия се влюбва в брата на ''младоженеца''  Joy Не ми харесва как са описани отношенията им, макар че има happy end поне!
Виж целия пост
# 574
Здравей те. сега почнах да чета романа на Нора Робъртс "Сватбена Агенция" но не мога да намеря 3 и 4 част онлайн да ги чета бихте ли ми помогна ли? Мерси предварително
Виж целия пост
# 575
Здравейте, да се запиша и аз. Чета много, но не съм се включвала до сега, но видях ,че споменахте Фюри четох и Слейд трета има ли ? Някак недовършена ми се стори история. Препоръчайте нещо подобно, Продите съм ги чела. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 576
Здравей те. сега почнах да чета романа на Нора Робъртс "Сватбена Агенция" но не мога да намеря 3 и 4 част онлайн да ги чета бихте ли ми помогна ли? Мерси предварително

Аз ги имам във формат pdf, сканирани, с кофти качество, но все пак е нещо. Ако искаш дай @, ще ти ги пратя  Peace

Аз почнах Роза през зимата...засега е мъка, ще видя докъде ще издържа  Sick
Виж целия пост
# 577
мерси много Simple Smile niksi.90@abv.bg
Виж целия пост
# 578
Здравейте момичета! Може ли някой да ми изпрати книгата "Белегът на Мегън'', че нещо не я намирам.
alex_stream@abv.bg
Благодаря!
Виж целия пост
# 579
Прочетох  ''Защото те има'' на Джанел Тейлър! Историята горе долу става,но изобщо не е романтична! Има убийство, интрига...но любов не! Героинята беше доста странна птица,в един ден щеше да се жени,на следващия се влюбва в брата на ''младоженеца''  Joy Не ми харесва как са описани отношенията им, макар че има happy end поне!
И на мен малко ми прилича на роман на начинаеща писателка. В момента я боря
Виж целия пост
# 580
Николета, с малко закъснение, но пращам ти ги веднага  Hug
Виж целия пост
# 581
Прочетох  ''Защото те има'' на Джанел Тейлър! Историята горе долу става,но изобщо не е романтична! Има убийство, интрига...но любов не! Героинята беше доста странна птица,в един ден щеше да се жени,на следващия се влюбва в брата на ''младоженеца''  Joy Не ми харесва как са описани отношенията им, макар че има happy end поне!
И на мен малко ми прилича на роман на начинаеща писателка. В момента я боря

И аз я четох наскоро и никак не ми хареса. Що за младоженка е това, дето на втория ден след провалената сватба се метна на врата на брата на годеника си. И голяма полицайка, няма що, докато се пробва да върши полицейска работа и веднага я хващат бандитите.
Това е трилогия и тази е третата част. В читанка има и втората, но честно казано след прочитането на тая не ми се четат другите.
Виж целия пост
# 582

И аз я четох наскоро и никак не ми хареса. Що за младоженка е това, дето на втория ден след провалената сватба се метна на врата на брата на годеника си.
Това е трилогия и тази е третата част. В читанка има и втората, но честно казано след прочитането на тая не ми се четат другите.


Аз четох само първата (Заради теб), доста скучна и предвидима, бях хвърлила око на втората, много ми хареса резюмето, но едва ли ще я прочета, а и след тези "суперлативи" за третата..
Виж целия пост
# 583
Аз тръгнах да чета на  Rebecca Zanetti , Dark protectors. Засега не е лоша.  Peace

Psy съм я чела поредицата отдавна,но може и да има и нови излезли-не знам.Сещам се,че някой книги ми бяха интересни,но други отгоре-отгоре ги минах.
Виж целия пост
# 584

И аз я четох наскоро и никак не ми хареса. Що за младоженка е това, дето на втория ден след провалената сватба се метна на врата на брата на годеника си.
Това е трилогия и тази е третата част. В читанка има и втората, но честно казано след прочитането на тая не ми се четат другите.


Аз четох само първата (Заради теб), доста скучна и предвидима, бях хвърлила око на втората, много ми хареса резюмето, но едва ли ще я прочета, а и след тези "суперлативи" за третата..

На мен лично и трите много ми харесаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия