За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 555
Здравейте Hug
Прочетох новата книга "Сърце на вампир" хареса ми повече от "Вампирите и градът", но първото място си остава за първата" Как да се омъжиш за вампир милионер"
Виж целия пост
# 556
Свърших поредицата на Даринда Джоунс- мнооого сладка  Heart Eyes Какво да чета сега  Tired
Виж целия пост
# 557
Аз също прочетох днес книгата "Сърце на вампир" и много ми хареса!
От предната останах малко разочарована, но тази беше добра.
Вече си мисля за следващата, до колкото знам ще е за Жан Люк....дано близките месеци да издадат и нея...  bouquet
Виж целия пост
# 558

Много благодаря,че споделихте за трилогията. За три дни не мирясах, докато не я прочетох. За тези, които още не са я чели я препоръчвам с две ръце. Обожавам книги, които оставят толкова приятни чувства в мен дълго след като съм ги прочела.
Виж целия пост
# 559
Знам , че е по-подходящо да задам въпроса си в тема " Търся книга.." , но мисля, че тук ще имам по-голям шанс.  Laughing  Търся тази книга, случайно някой да я има? Някой да знае от къде мога да си я изтегля ( нелегално  Twisted Evil )
Скрит текст:
 

Виждам, че е сравнително нова, може би затова не успявам да я открия  newsm78
Виж целия пост
# 560
влизам да похваля http://www.goodreads.com/book/show/18375518-maybe-this-time, ако на някой му се чете за хубави мъже Laughing Главният герой все си го представях като Брад Пит и героя му от филма Fight Club Blush
Втората книга от поредицата повече я хвалят, така че мисля и нея да прочета book
http://www.goodreads.com/book/show/18628525-this-time-around
Виж целия пост
# 561

Много благодаря,че споделихте за трилогията. За три дни не мирясах, докато не я прочетох. За тези, които още не са я чели я препоръчвам с две ръце. Обожавам книги, които оставят толкова приятни чувства в мен дълго след като съм ги прочела.

И аз много благодаря,че я препоръчахте!  bouquet И в мен остави много приятни чувства и след време пак ще я прочета! И в тази поредица, както и в много други първата книга най ми хареса!  Heart Eyes Влюбих се в нея Blush
Вчера прочетох "Родена в пламък''  Wink и ми хареса! Започнах втората книга за Бриана,но не ме грабна и засега ще я оставя...
Виж целия пост
# 562
Влизам да помоля за помощ Praynig
Търся заглавието на една книга и не мога да се сетя нито автор нито заглавие  ooooh!

Разказва се за един богат мъж и една девойка. Много се обичат но майката на момчето не им позволява да се оженят. Мисля, че плащаше на някакво момче (техен служител мисля), да излъжи че е бил с нея, или нещо такова. (Ей тука не знам дали не смесвам две книги ooooh! newsm78) След години се прибира в родния си град и се срещат. Майката се мъчи пак да я прогони. Не знам как стана така, че майка му му каза цялата истина и той докато отиваше при момичето катастрофира. Ааа сега се сещам, че тя се беше омъжила за някакъв мъж (но той почина май newsm78) и беше много богата. Та взе мисля най-добрия специалист да оперират мъжа, и така майката клекна и я прие.
 newsm78 newsm78 newsm78 Мале като си чета описанието е такъв хаус, дано някой се сети коя е книгата.
Виж целия пост
# 563
Прочетох ''Сватбена агенция" на Нора Робъртс. Приятни книжки, ставаха като за след Дан Браун и Стивън Кинг, но... Толкова са еднакви, направо ми се сливат. Точно плажни книжлета, без динамика, само любов и романтика. Предполагам ''Хотелът'' е същата, затова ще я прескоча.
Поредицата на Даринда Джоунс намира ли се онлайн на Бг?
Виж целия пост
# 564
Поредицата на Даринда Джоунс намира ли се онлайн на Бг?

В мейлбокса я има Peace
Виж целия пост
# 565
Прочетох ''Пиратът'' на Кони Мейсън! Доста ми напомня историята на граф Монте Кристо! Действието се развива бързо, непрекъснато се случва нещо. Хареса ми, но не е сред любимите ми романи!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 566
Аз минах Брачен капан-свежа книжка, неангажираща, лека и забавна.
Относно поредицата за мечтите на Нора Робъртс-първата книга изобщо не ми хареса, всъщност не самата книга, а героите-и двамата са ми толкова далеч от мирогледа, че не си е истина. Втората също е за странни характери. Не знам дали ще прочета скоро третата, ама надали.

Иначе поредицата на Джос Стърлинг не е лоша.Е, малко тийн, но на който му харесва паранормалния елемент може да я разгледа.
Виж целия пост
# 567
Зачетох се в  Talk Me Down на Victoria Dahl  и много ми хареса!!!  Party Party Party Препоръчвам! Мисля след нея да погледна и следващите в поредицата.
Виж целия пост
# 568
Започвам:

 
Цитат
Когато красивият зеленоок лорд Брет Линдси среща за пръв път Чериса, тя е само едно очарователно, но бедно провинциално момиче.
Флиртът между двамата се превръща в страстна и дълбока любов — любов, която ги свързва за цял живот.
Подобно на Амбър, Чериса преследва своята красива мечта и се бори за любовта си.

Един роман, по-силен и по-вълнуващ от ВЕЧНАТА АМБЪР.
Виж целия пост
# 569
Аз минах Брачен капан-свежа книжка, неангажираща, лека и забавна.
Относно поредицата за мечтите на Нора Робъртс-първата книга изобщо не ми хареса, всъщност не самата книга, а героите-и двамата са ми толкова далеч от мирогледа, че не си е истина. Втората също е за странни характери. Не знам дали ще прочета скоро третата, ама надали.

Прочети я, единствено тя ми хареса от цялата поредица. За първите две съм на твоето мнение, героините ми бяха ужасяващо дразнещи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия