За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 258
  • 751
# 600
За какво се разказва, кажи с няколко думи
Виж целия пост
# 601
Аз искам да похваля ''Горещи страсти в Рая" на Сандра Браун! Вчера си легнах по никое време за да я довърша! Много увлекателна история,малко тежка за четене, но интересна! Peace Не е от най-романтичните, но си има своите качества! Peace

Прочетох и "Френска целувка" на Сюзън Джонсън!Също ми хареса
Виж целия пост
# 602
Започвам 2ра книга от поредицата Брадок/Блек на Сюзън Джонсън (поредица Braddok/Black - 1. Блейз 2. Сребърен пламък 3. Забранения плод 4. Заложник на греха):

Виж целия пост
# 603
Започвам 2ра книга от поредицата Брадок/Блек на Сюзън Джонсън (поредица Braddok/Black - 1. Блейз 2. Сребърен пламък 3. Забранения плод 4. Заложник на греха):



Аз в момента чета "Сребърен пламък'', много ми харесва, но изобщо не знаех, че е поредица!  Heart Eyes Първата книга явно ще я пропусна....
Виж целия пост
# 604
Хриси, ако нямаш друг вариант, може в читанка да я ("Блейз") четеш. Simple Smile

Така и така писах, предлагам ви някои филми по Даниел Стийл - http://vbox7.com/collection:1279667?&page=1, вчера попаднах на тази колекция, която път вие може и да знаете де.  Grinning
Виж целия пост
# 605
Аз не понасям романтични филми  Laughing не знам защо
Любовни романи чета всякакви, е макар и да имам предпочитания към някои поджанрове, но филми абсурд  Crazy
 
Виж целия пост
# 606
Винаги е за предпочитане книгата пред филма, а тези по книги на Даниел Стийл преди много години ги въртяха постоянно по кабеларките Mr. Green
Виж целия пост
# 607
Мда... от там са качени, от ТВто.
И аз гледам филми по книги, след прочита на книгата, но хора всякакви... демек различни сме, та да гледа, който и когато иска, разбира се.  Simple Smile  Освен това само ги предложих, дори не съм ги препоръчвала, не съм ги гледала ('щото ТВ не гледам отдавна). Та те това е.  Grinning
Виж целия пост
# 608
А, то аз само споделих личните се предпочитания, сакън някой ако много се интересува  Laughing
Аз не обичам изобщо романтични филми, дори и холивудски продукции
Някак си лигави и скучни са ми
Да пита човек тогава стотици книги със сходен сюжет как не са ми скучни, ма ей на
Виж целия пост
# 609
Ми и моите предпочитания не са за сладникави романтики, но такива с крими или драма, с някакъв екшън - да.  И в книгите също - тези, които харесвам има по нещо друго, не е гола романтика... или поне аз си го намирам.  Grinning
Филми,
Скрит текст:
които харесвам са например - Къщата на езерото, Семеен човек, Любовта обича съвпаденията, Сватбен обет...
Виж целия пост
# 610
И аз не си падам по романтични филми. Виж по фентъзита с романтичен елемент е друго. Между другото започнах "Красиво бедствие". Интересна е-е , главния е малко див, ама не е лоша дотук.
Иначе се измъчих с Академия за вампири-леле, рядко срещана антипатия развих към тази поредица. Дочетох я, обаче да им имам ценностната система-достатъчно големи да убиват, но не и да правят секс. А и тази робска преданност заради "отселяването на расата"...
Виж целия пост
# 611
Прочетох и двете книги на Джейми Макгуайър от серията, но на руски, тъй като няма как в момента да си взема "Красиво бедствие" на български. Харесаха ми, надявам се скоро да преведат и третата книга. Първата книга е от името на Аби, а втората - от Травис. Моя приятелка е прочела третата книга и казва, че там повествованието вървяло от гледната точка и на двамата.
Единствено недоумявам защо навсякъде я анонсират като колежанската версия на нюансите.
Виж целия пост
# 612
Прочетох и двете книги на Джейми Макгуайър от серията, но на руски, тъй като няма как в момента да си взема "Красиво бедствие" на български. Харесаха ми, надявам се скоро да преведат и третата книга. Първата книга е от името на Аби, а втората - от Травис. Моя приятелка е прочела третата книга и казва, че там повествованието вървяло от гледната точка и на двамата.
Единствено недоумявам защо навсякъде я анонсират като колежанската версия на нюансите.

Има я на бг в нета първата.Има сходства с нюансите от гледна точка на неуравновесеността  на героя и някои други неща в развитието на действието, но като цяло...реклама. То 90% от любовните романи си приличат по доста неща.
Може да хвърлиш едно око на Влюбени до доказване на противното на Анджелини. Мисля, че ще ти хареса, ако ти е допаднала Красиво бедствие.
Виж целия пост
# 613
Да, видях, че е качена. Просто преди това ги прочетох. Явно и при тях преводачите са различни  Grinning, но като цяло - харесаха ми. Даже втората книга повече ми допадна.
Виж целия пост
# 614
Здравейте Simple Smile
Днес видях, че е излязла на български "Дъблин Стрийт" на  Саманта Иънг. Някой, който я е чел на английски, може ли да ми каже хубава ли е и заслужава ли си да се купи книгата, защото авторката ми е съвсем непозната, но пък резюмето ми се видя интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия