За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 255
  • 751
# 630
И на мен тази на Лайза Клейпас ми звучи интересна!  Hug Харесвам авторката,поредицата й Хатауей, ''Мечтая за теб" и "Захарче"  Heart Eyes
В края на месеца ще си купя ''Тайните на една лятна нощ'',надявам се да я намеря в книжарниците на Сиела? И дано преведът и останалите книги, много мразя да започна някаква поредица и да не мога да я довърша... Peace

''Дъблин стрийт'' също нямам търпение да я прочета! И ако правилно съм разбрала всяка книга от тази поредица е за различни герои,но имат ли все пак нещо общо историите?
Виж целия пост
# 631
''Дъблин стрийт'' също нямам търпение да я прочета! И ако правилно съм разбрала всяка книга от тази поредица е за различни герои,но имат ли все пак нещо общо историите?

Да, имат. Джослин (от първата книга) е съквартирантка на Ели (сестрата на Брендън - главния). Втората книга (Джоана и Камерън) - Джоана работи с Джослин и са приятелки. Третата книга (Оливия и Нейт) - тя е дъщеря на човека, който Джоана възприема за баща, а Нейт е най-добрият приятел на Камерън. Четвърта книга (Хана и Марко) - Хана е сестра на Брендън и Ели. Има и книга за Ели, но тя се води новела и не знам дали ще я издадат. Половинката на Ели е Адам, най-добрият приятел на Брендън.
С течение на книгите става ясно и какво се случва с героите, чиито истории вече са минали Simple Smile
Виж целия пост
# 632
''Дъблин стрийт'' я има вече по книжарниците- 16,90лв.
''Тайните на една лятна нощ'' е на цена 14лв.

Само за информация  Peace
Виж целия пост
# 633
''Дъблин стрийт'' също нямам търпение да я прочета! И ако правилно съм разбрала всяка книга от тази поредица е за различни герои,но имат ли все пак нещо общо историите?

Да, имат. Джослин (от първата книга) е съквартирантка на Ели (сестрата на Брендън - главния). Втората книга (Джоана и Камерън) - Джоана работи с Джослин и са приятелки. Третата книга (Оливия и Нейт) - тя е дъщеря на човека, който Джоана възприема за баща, а Нейт е най-добрият приятел на Камерън. Четвърта книга (Хана и Марко) - Хана е сестра на Брендън и Ели. Има и книга за Ели, но тя се води новела и не знам дали ще я издадат. Половинката на Ели е Адам, най-добрият приятел на Брендън.
С течение на книгите става ясно и какво се случва с героите, чиито истории вече са минали Simple Smile

Благодаря за разяснението!   bouquet Надявам се да издадът и останалите книги от тази поредица! Доста интересна ми се струва...
Виж целия пост
# 634
Някой беше споменал че втората книга на Джейми Макгуайър е от името на Травис.А като продължение на историята ли е?
Виж целия пост
# 635
Някой беше споменал че втората книга на Джейми Макгуайър е от името на Травис.А като продължение на историята ли е?
Аз доколкото разбрах е същата история, но през неговия поглед-предполагам ще има една-две ситуации, неспоменати в първата книга. А третата била от името на двамата Thinking
Виж целия пост
# 636
Пък аз съм се зачела в Dark Hunters на Шерилин Кениън... с години я избягвах, защото бях пробвала да чета някакви нейни фейски книги, които въобще не ми бяха харесали. За щастие тази поредица е приятна и ще си почета явно.

Обаче - прочетох третата книга, за Зарек и Астрид и нямаше как да не ми направи впечатление съпоставката с точно третата книга от Братството, за Зи и Белла. Имам смътен спомен, че някъде из амазонските мнения бях мяркала възмутени коментари кой от кого е преписвал Mr. Green и в крайна сметка май Ловците са първи, т.е. Джей Уорд е попреписала повечко и дооооста съществено hahaha Обаче аз твърдо повече харесвам нейния вариант... Зарек ми се видя доста патетичен в сравнение със Зи... и на моменти хленчеше бая повече, отколкото ме кефи. Пък и аз съм си фен на доста по-мъжкарския език на Уорд и на доста по-агресивните Братя (и на доста по-експлицитния секс в тяхната поредица Blush), така че съм пристрастна Mr. Green Но пък и приликите бяха достатъчно, че да ми хареса книжката Hug
Виж целия пост
# 637
Някой беше споменал че втората книга на Джейми Макгуайър е от името на Травис.А като продължение на историята ли е?
Аз доколкото разбрах е същата история, но през неговия поглед-предполагам ще има една-две ситуации, неспоменати в първата книга. А третата била от името на двамата Thinking
Да, аз четох и двете книги - на руски. Втората е от името на Травис; дават неговата гледна точка, има включени и други моменти, които е преживял и за които Аби не знае.
Скрит текст:
Втората част започва с описание на последните мигове на майка му и какво му казва. Книгата завършва с епизод - вече са изминали 11 години от брака им.
За третата книга имам инфо от моя приятелка, която я прочете - там повествованието върви от името и на двамата и обхваща сватбата им. Била около 75 страници книжката.
Ако мислите, че ще е интересно, да се опитам да кача двете книги - на руски са и форматът е epub.
Виж целия пост
# 638
Пффф, то в тоя жанр толкова много книги са със сходни сюжети, че изобщо не ми е идвало на ум да ги съпоставям newsm78
Иначе на мен поредицата на Кениън повече ми харесва, точно заради по-мекия език  Embarassed И особено много заради were hunters  Heart Eyes С тях поредицата се разнообразява и са ми любимци
Виж целия пост
# 639
Аз запецнах на Стикс- още не мога да се настроя да му чета книгата-пробвах няколко страници, ама много съм му набрала...
Честно казано на мен Аш повече ми напомня Зейдист, отколкото Зарек. И след неговата книга Братството пасти да яде Laughing
Виж целия пост
# 640
Здравейте, аз съм момиче на 16 години, нямам особено богат опит с книгите, но все пак чета за разлика от моите връстници. Не съм запозната с множество от романите, а ми се чете нещо точно определено. Искам някаква история няма нужда да е точно любовна, просто в нея искам да има много истини за живота, да се описват дадени ситуации, да има размисъл за живота просто. Примерно нещо като Граф Монте Кристо, героят осъзнава много неща за живота, а и самата книга е развлекателна. Не държа да е същата или на модерен писател, ако ще книгата да е на 100 години важното да има стойност. Ако ме разбрахте и можете да помогнете пишете  Peace
Виж целия пост
# 641
Мисля, че тук повече идеи ще ти дадат - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763862.0  Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Ами аз отдавна съм чела книгата за Аш,  а и честно казано не ми беше любимата от поредицата...та сега много ми хареса Стикс
Ама ако бяха веднага една след друга- знам ли  newsm78
Но иначе книгата за Стикс доста ме развълнува, четях и ревях- не знам ШК как успява, хем като се замисли човек- сюжетите са странни и глуповати- но обикновено успява да ме развълнува и грабне с почти всяка книга
Да ти кажа, щом по едно време, докато четях Стикс, и ми се искаше да хвана нещо тежко и да прасна Аш по главата- смятай как е успяла да извърти нещата  hahaha
Виж целия пост
# 643
Ами аз отдавна съм чела книгата за Аш,  а и честно казано не ми беше любимата от поредицата...та сега много ми хареса Стикс
Ама ако бяха веднага една след друга- знам ли  newsm78
Но иначе книгата за Стикс доста ме развълнува, четях и ревях- не знам ШК как успява, хем като се замисли човек- сюжетите са странни и глуповати- но обикновено успява да ме развълнува и грабне с почти всяка книга
Да ти кажа, щом по едно време, докато четях Стикс, и ми се искаше да хвана нещо тежко и да прасна Аш по главата- смятай как е успяла да извърти нещата  hahaha


Чувствата ми към Стикс са аналогични на твоите към Аш Laughing Ще видим-засега съм я оставила за някой ден-да ми дойде вдъхновението. Иначе сега си препрочитам Магьосници на елементите и се оглеждам за нещо ново.Чете ми се нещо с много страст, много ревност, голяма доза неразбирателство и повечко хумор. Искам да се смея и да плача в една и съща книга. Лошото е, че засега не съм се ориентирала Laughing
Виж целия пост
# 644
Здравейте! Нещо подобно на Джулия Куин и на тази книга Попи много ми хареса?!
Тъй де първо да се развива назад във времето и второ да е подобно написана Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия