За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 242
  • 751
# 645
Момичета търся нещо подобно на -С дъх на канела...Дайте идея за нещо такова...
Виж целия пост
# 646
Аз за момента зарязах Ловците, защото вчера се зачетох в отзивите за книгата на Зарек и там много славословиха историческите й романи на Кениън, които пише като Кинли Макгрегор - Master of Desire я изгълтах веднага, сега чета Born in Sin (не са поредни в тая поредица, ама точно тези много ги спрягаха) и съм доволна. Аз по принцип обичам изтормозените герои, а тук девойките са много колоритни и симпатични, така че книжките ме кефят (мъжете обаче не са съвсем мой тип... много хленчещи ги докарва тази ми ти Шерилин Кениън! те едни мъжаги по два метра и кусур, дето всички падат в несвяст от ужас, като ги погледнат - ама иначе треперят, като ги пипне някаквата девойка... и през цялото време оревават всичко как не заслужават жена и деца... леко са ми антипатични по тая причина).
Виж целия пост
# 647
Ми аз първо прочетох историческите й романи, после в момент на абстиненция зачетох и паранормалните
Тя ми беше първата паранормална авторка  Grinning и ми остана любимка
Историческите й са една идея по-слаби, може би защото са леко сковани от клишетата в жанра( о добре де, и в паранормалните има куп клишета, но пак си ми харесват) , макар че има свежички моменти. Born in sin ми хареса ужасно много, защото героят беше девствен  Wink  Не се среща често такова нещо ни в исторически, ни в никакви романи  Laughing Но честно казано георите от историческите са малко еднотипни, тези от поредицата за Ловците са много по-колоритни и запомнящи се. Но пак са доста добри за исторически романи
Приятно четене  Peace
Виж целия пост
# 648
Снощи дочетох Линда Хауърд- "Мъжът от сънищата", ако някой не я е чел, препоръчвам я  Peace Финала е уникален- мечтата на всяка жена  Mr. Green, смях се със сълзи  Twisted Evil
http://chitanka.info/book/5674-myzhyt-ot-synishtata
Виж целия пост
# 649
Някой чел ли е поредицата "Саванти" на Джос Стърлинг.Заслужава ли си newsm78
Виж целия пост
# 650
Снощи дочетох Линда Хауърд- "Мъжът от сънищата", ако някой не я е чел, препоръчвам я  Peace Финала е уникален- мечтата на всяка жена  Mr. Green, смях се със сълзи  Twisted Evil
http://chitanka.info/book/5674-myzhyt-ot-synishtata
Joy очарована съм от финала  Wink
Сега чета на Кристина Дод за чаровните незаконни синове на Натан Манли Heart Eyes
Не мога да реша кой ми е най-най-пленителен..........

Виж целия пост
# 651
Nedialka_81 дай подсказка за кои книги става въпрос?
Виж целия пост
# 652
Nedialka_81 дай подсказка за кои книги става въпрос?
1.  Бедствие на високи токчета
2.  Внимавай в картинката
3.  Съблазън
4.  Опасност в червена рокля
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 653
 Joy очарована съм от финала  Wink
Сега чета на Кристина Дод за чаровните незаконни синове на Натан Манли Heart Eyes
Не мога да реша кой ми е най-най-пленителен..........


[/quote]


На мен ми харесаха всички без ''Опасност в червена рокля''!  Peace Иначе от другите и на мен ми е трудно да определя кой от братята е най-пленителен! Може би ''Съблазън'' ми хареса най-много,защото е нетрадиционна любовна история!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 654
Някой чел ли е поредицата "Саванти" на Джос Стърлинг.Заслужава ли си newsm78

Превода на бг не е особено добър, но иначе става дума за хора, които имат различни психични особеностти и дарби. Книгите са тийн, но иначе стават за разпускане. Разбира се без да имаш очаквания за велика драма. Лично аз ги харесвам.
Виж целия пост
# 655
Снощи дочетох Линда Хауърд- "Мъжът от сънищата", ако някой не я е чел, препоръчвам я  Peace Финала е уникален- мечтата на всяка жена  Mr. Green, смях се със сълзи  Twisted Evil
http://chitanka.info/book/5674-myzhyt-ot-synishtata

Утре ще я започна! Благодаря за препоръката  Wink Заинтригува ме оценката ти за финала,защото аз рядко оставам изненадана от него каквото и да чета!  Party
Иначе вчера прочетох трилогията за братята Травис на Л.Клейпас!  http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=10692
Не мога да кажа коя книга ми хареса най-много,с удоволствие прочетох и трите,а доколкото знам ще има и 4-та книга за последния брат!
Прочетох и още една поредица от Клейпас, която се състои от 2 книги и ме очароВА!  Heart Eyes http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1022
Виж целия пост
# 656
Приятели днес си взех Вечната Амбър   bouquet Утре започвам да чета. Сетих се нова тема за книга .. знаете ли някоя интересна книга свързана с предателството на приятели или принципно предателство  Peace
Виж целия пост
# 657
Приятели днес си взех Вечната Амбър   bouquet Утре започвам да чета. Сетих се нова тема за книга .. знаете ли някоя интересна книга свързана с предателството на приятели или принципно предателство  Peace

Мразя "Вечната Амбър". Беше една от първите по-дебели книги, които четох.Хиляди пъти съм я започвала, чета, чета, па видя края и се отказвам дотам. Така и не я прочетох цялата.
Виж, от онзи ми период мога да гласувам с две ръце за "Скарлет".Ето това е една книга за силна жена и характерът и е в пъти по-добър от "Отнесени от вихъра", въпреки че е продължение. Мен ако питате и книгата е по-добра.
Виж целия пост
# 658
Брулени хълмове и Джейн Еър бяха моите фаворити на твоите години, Поля. Не ги пропускай.
Виж целия пост
# 659
И аз въобще никога не успях да дочета Вечната Амбър - разгръщала съм я да видя какво става накрая и дотам. Изключително антипатичен женски образ ми е - за разлика от класическата Скарлет, която също е почти безскрупулна опортюнистка, но има остър ум, железен гръбнак и си носи последствията за всяко действие с гордо вдигната глава. Впрочем, впечатлението, което ми е останало от Вечната Амбър е, че тя си е типичната тъпа мутреса без стил, без вкус и без достойнство. Аз и Брулени хълмове не харесвам, а Кати още по-малко, така че това не ми е в препоръките Laughing

Джейн Еър ми е безкрайно любима, и всичко на Джейн Остин, естествено.

Книжката за лорд Син не ми хареса особено... независимо от абсолютно фантастичната оценка, която има в Гудрийдс. Master of Desire определено беше по-добра. За лорд Син единственото ми обяснение защо толкова са го харесали е основанието на Лост - защото е девствен hahaha И явно никой не позволява на реализма да се втурне, докато чете - значи, той е девствен и никога не е имал никакви сексуални контакти с жени, обаче успя от първия път не само да се сдържа безкрайно, ами и да се справи с девствената си съпруга и да я докара до оргазъм - и това на ония години, където грам информация за секса не е имало откъде да получиш, освен чисто практически. Не мога да го преглътна аз това Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия