Бъдещи мами 2013-2014 от Велико Търново 3

  • 24 924
  • 729
# 420
Аз го излъгах и казах, че няма да ходя. Той също няма да ходи. Аз също се чудя защо се занимава да диктува, ама по - добре да напиша 2 страници, отколкото да чета листи. Той съкращава.
Навън не е студено, ама аз се прибрах с джвакащи крака - ужас.
Виж целия пост
# 421
И аз най-мразя да е лигаво навън освен да обувам гумените ботуши за друго не се сещам Simple Smile
А якето едва го закопчавам,а като сядам разкопчавам ципа за да не се спраска,накрая ММ има два големи суитчъра дебели и тях ще  нося...за обувки имам си,ама се надявам да не започнат да пропускат,защото са ми на трета година и гумата стареее,да взема да ги намажа с мас,да не пускат Simple Smile
Виж целия пост
# 422
И аз обувки имам, палтото не мога да го закопчея и закопчавам само най-горното копче, дорбе че съм с кола, иначе не знам. Не ми се купува нищо.

scrye лекооо ти завиждам на моменти,че не си завряна вкъщи по цял ден,откакто е преминало гаденето се чувствам пълна с енергия и ми се щеше да поработвам някъде,то и без това зимата не е много за разходки,ама карай ще имам време да си дебелея на воля Simple Smile

То аз не хабя кой знае колко енргия тук, работата ми е мисловна, така да се каже, но пък за сметка на това и аз си дебеля Simple Smile
Браво за пръстчетата, и моята бебка последните 2 дни много шава, иначе е спокойна. И каката беше така само се дупеше Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Нямаше ме няколко часа, а вие сте се разбъбрили доста  Crazy Не знаех, че се събирате да ходите заедно по магазините. И аз искам ама ще е догодина  Joy
Виж целия пост
# 424
Цвети, ние отиваме на лекция утре, не да пазаруваме.
Виж целия пост
# 425
Кикси и аз се прибрах с джвакащи крака.Сега суша обувките до печката,че утре незнам какво ще обуя,че сме и на рд следобяд.
Виж целия пост
# 426
Защо ви няма, момичета? Тициана мина и ви разгони ли?
Виж целия пост
# 427
да като я няма не ми е интересно и затова непиша  Laughing
Виж целия пост
# 428
Момичета вижте какво попитах в темата за майчино счетоводтство и какво ми отговориха:
Здравейте бих искала да попитам следните неща:
1.При изчисляване на майчинството,когато има месец без осигуровка се слага сумата на МРЗ,но тази която е в момента 310лв(след нова година 340лв) или каквато е била сумата напимер както при мен липсва декември 2012г.
2.Излязох в болничен на 28.10-14 дни и след това без прекъсване 30 дни и за в бъдеще ще са без прекъсване.Та въпроса ми е за изчисляване на майчинството  месеците преди датата на излизане в болничен ли се гледат?
 и отговора е
1.да,каквато е била МРЗ тогава,а не сега
2.влизат ти и месеците в болничен в базата.24 м назад от 45 дневния ти болничен

е месеците ще са 18 след нова година...
Виж целия пост
# 429
 kiksi007 добре си се сетила да питаш Simple Smile Мен също ме интересуваше втория въпрос, и сега имам отговор Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Значи излиза, че и болничния се включва... май не е добре така а?
Виж целия пост
# 431
за мен по добре да влиза болничния, инъче хващам 1 месец на борсата и 1 месец на 350 лв осигуровка, ако е преди болничния
Виж целия пост
# 432
Момичета как беше училището в мола? Тъкмо гледах едни снимки от фейсбук и ви видях трите Simple Smile Живот и здраве януарии февруари и аз съм с вас Simple Smile

Иначе за болничния, извинявам се, ако съм подвела някого, може  би не съм разбрала правилно.
Виж целия пост
# 433
Скру,те май не са се прибрали още като гледам.Никой не е писал.
Леле,как вали на вънка.Ние ходихме за ДК с малчо и до магазина и много се радва на снега.
Виж целия пост
# 434
Да, може и да не са се прибрали, ама случайно гледах снимките от училището в мола и ги видях Simple Smile
Нормално е детето да се радва, всички са така и моето тази сутрин ме пита, кога ще играе в снега Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия