Бъдещи мами 2013-2014 от Велико Търново 3

  • 24 924
  • 729
# 405
аз с теб няма да споря, аз съм си решила и взела напредвид за мен нещата, но общо взето ти нищо неказваш като нещеш да споменеш имена, все едно нищо не си казала.... "смятам че казах достатъчно,а можеше даже да не го правя" и да небеше казала нищо все тая.. и няма как да си полезна с тея празни думи, които каза... точка по въпроса нежелая и аз да се разправям повече с теб..... (агресивно настроена си.... а това не ме кефи Simple Smile )
Виж целия пост
# 406
kiksi, някъде видя не добър тон ли?Ако е така дай дефиниция за добър и не добър.Някак много назидателно ми прозвуча изказването ти,а не виждам някой да е губил тон,обидил или нагрубил.Защо изказването на различни мнение от общата маса или в частност на някой се приема за спор,груб тон и започват едни заучени призиви "моля спазвайте добрия тон", "няма смисъл да продължаваме спора" и т.н.Иначе благодаря за пожеланията.Още повече че всяка от нас тук е в очакване на едно от най-хубавото и смислено преживяване в живота- появата на собствено дете.Наближава Коледа....още по-красиво и вънуващо Simple Smile
Виж целия пост
# 407
да,имало е защо да го пишеш-Сияна го поизгуби Simple Smile
Виж целия пост
# 408
kiksi007 хубава новина за количките, видях вв фейса, че сте коментирали със Сияна. И без това последно от там съм си харесала количка да видим. Има време още де, няма да бързам, тъкмо ще разглеждам Simple Smile
Виж целия пост
# 409
 scrye да супер е че ще може да се видят наживо, а моята добре че я поръчах тогава, защото от началото на Ноември до сега няма заредена зелена Simple Smile Нищо че гаранцията ми тече, сега докато е прибрана, ама здраве да е Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Е колко да тече, 2 месеца не са кой знае какво, важното е, че имах количка, която ти харесва и ще буташ с кеф Simple Smile
Виж целия пост
# 411
ОО че и гаранция дават супер.
scrye ти милсила ли си,до 45 дневния болничен ли ще си на работа...
Дейзи днес нещо се губи....
Виж целия пост
# 412
scrye  да с мн голям кеф ще бутам Simple Smile
kiksi007 сиг пак е по цял ден на лекции ..... ужас, моите уж след 2 дена започват Simple Smile
tiziana ти на 19-ти беше при Лазаров нали или се бъркам?
Виж целия пост
# 413
kiksi007 да живот и здраве мисля докато изляза в 45-дневния болничен да съм на работа. Сега по Коледа обаче, ще си направя една дълга ваканция от 2 седмици, че имам отпуска и ще съчетавам почивните дни, и то после не остана още няма и месец Simple Smile
Виж целия пост
# 414
На 19.11 ????Нееее
Виж целия пост
# 415
Тук съм вече Simple Smile Да, на лекции бях и познайте - сама! Оказва се, че до края ще е така. И като изказах възмущението си , даскала каза "това, че идвате само вие на лекции си е ваш проблем и говорете за това с колегите си".безобразие! Ама утре няма да ходя, излъгах го  smile3521 И ще дойда с вас на МОЛ-а, да не ме забравите Simple Smile

Честита радост на адашката! Да са много здрави и щастливи всички вкъщи и бързо да се възстанови!   bouquet  party006 smile3531

Аз не разбирам защо тука така сте се разспорили на тема екипи. Я по-спокойно Simple Smile Всеки сам да си решава и толкова. Пък и мисля, че всички сме се ориентирали вече. Не случайно тука коментираме всички "светила" в Търново.
Виж целия пост
# 416
scrye лекооо ти завиждам на моменти,че не си завряна вкъщи по цял ден,откакто е преминало гаденето се чувствам пълна с енергия и ми се щеше да поработвам някъде,то и без това зимата не е много за разходки,ама карай ще имам време да си дебелея на воля Simple Smile
Забравих да ви кажа,снощи усетих пръстчета в корема,не знам от ръчички или от краче бяха Simple Smile много ми стана мило Simple Smile
Офф Дейзи твоите лекциии направо са си пародия,не стига че ходиш всеки път ами накрая няма да има особена файда от това,поне да ти вдигат оценките Simple Smile аз не знам как на преподавателите им се занимава да диктуват на един човек Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Дейзи,браво на теб.Излъгала си даскала и утре като иде ще се чуди защо няма никой.
Сиянче,ние малко се поразходихме с малкия,че в нас подивя.Ходихме за кухнята,до магазина,малко да походи в снега и хайде обратно в нас.Сега той спинка,а аз релаксирам тука.
Дано и утре само да вали,че ако е повече не ми се мисли.Е,то понамаля,ама колко е красиво навънка.
Виж целия пост
# 418
да красиво е и не е студено, ама аз съм неподготвена за зимата (което си е мой проблем) а и го дават само утре да вали и да спира, но аз неискам и утре да вали Simple Smile А тя Деси като го е излъгала, той ще знае, че дори и тя няма да отиде и той сиг няма да е там... но много тъпо се е изказал, то най-лесно и ти да не ходиш като другите например:)
Виж целия пост
# 419
Сиянче и аз не съм твърде подготвена за зимата.Яке си имам,ама обувки се оказа,че нямам подходящи.Сутринта си обух ботите,а краката ми бяха мокри като се прибрахме.После ходих до магазина с маратонките и ми замръзнаха пък.Май ще трябва да си търся ботушки за зимата и за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия