)
)
Нищо че гаранцията ми тече, сега докато е прибрана, ама здраве да е

Да, на лекции бях и познайте - сама! Оказва се, че до края ще е така. И като изказах възмущението си , даскала каза "това, че идвате само вие на лекции си е ваш проблем и говорете за това с колегите си".безобразие! Ама утре няма да ходя, излъгах го
И ще дойда с вас на МОЛ-а, да не ме забравите 

Всеки сам да си решава и толкова. Пък и мисля, че всички сме се ориентирали вече. Не случайно тука коментираме всички "светила" в Търново. 
много ми стана мило 
аз не знам как на преподавателите им се занимава да диктуват на един човек
А тя Деси като го е излъгала, той ще знае, че дори и тя няма да отиде и той сиг няма да е там... но много тъпо се е изказал, то най-лесно и ти да не ходиш като другите например:) Препоръчани теми