Носене в слинг - 2

  • 44 486
  • 744
# 105
Някой има ли слинг от Шушулка да сподели отзив  Flutter

Кой вид?  newsm78 Имам два от тензухените им - къс и дълъг. На мен лично не ми е много удобен. Плата ми идва твърде тънък и ми се врязва неприятно в раменето. Но пък и нося тежък товар.  Wink

Ако правилно съм запомнила Еовин също имаше техен.  Thinking
Виж целия пост
# 106
Ами май от другия вид. Реших да питам точно защото пише, че е от по-плътен плат. Интересува ме дали е мек плата...

  bouquet
Виж целия пост
# 107
Имам, да, оранжевият памучен. Аз много от платове не разбирам, но не ми се вижда много мек. Не е и твърд, де, по-скоро средна работа. Иначе наистина е плътен, аз много го харесвам. Особено за толкова малко бебе ще е супер, моето вече много размахва ръце и краци и трудно да го удържа да го сложа в шал. С раницата става по-бързо Laughing
Виж целия пост
# 108
Благодаря Еовин, май добих представа, сетих се и ходих да гледам и снимката пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Аз имам два на шушулка - един тензухен еластичен и един памучен с коприна - тъкан. И двата са много хубави и си ги харесвам. Тъканият - платът е по-твърдичък, но след еднодневно носене омеква. Тензухеният го ползвах до сега - с новороденото. Но вече с бобата и покривалото (потвърждавам - закача се за раницата)
Виж целия пост
# 110
Leonarons   bouquet  Simple Smile

A може ли да се кърми в слинга? Aз правя засега само ?кръстосано? връзване, ето така и ми изглежда мисия невъзможна.
Виж целия пост
# 111
Уж може, ама аз така и не се научих ни в слинг, ни в раница, ни в движение. Най-безсрамно си сядам по пейките и развявам цици  Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 112
И аз не се научих, твърде сложно ми се видя нещо  Crazy

Да споделя, че от вчера сме с китайска раница - още свиквам, обаче, и засега слинг-шала си ми е по-удобен. Което не ми попречи да направим няколко часа разходка днес с малката, която блажено си заспа в новото возило.

Как успявате да си закопчаете презрамката на гърба? Аз уж не съм толкова голямо дърво, ама малко се озорвам...
Виж целия пост
# 113
И на мене сега, зимата ми е трудно. Все търся някой да помага.
Виж целия пост
# 114
Шанта, зависи от бюста  Mr. Green. Аз съм с голям и успявах да повдигна до горе Simple Smile))
На раниците - задният ремък се мести нагоре - може и до врата да си го нагласите, за да го закопчаете по-лесно.
Виж целия пост
# 115
Аз да се похваля, че след дълго четене тук и умуване, когато бебето беше на около 20 дни си купих 5 м. тензух и си "уших" слинг шал. Не съм излизала още навън с него, но вкъщи ми е втора кожа, много ми е удобен, на малката също, обожава да спи в него. Много евтин и сполучлив вариант. Вероятно ще си направя още един, да ги сменям при пране, единия може да се хвана и да го боядисам.
Виж целия пост
# 116
A може ли да се кърми в слинга? Aз правя засега само ?кръстосано? връзване, ето така и ми изглежда мисия невъзможна.

Зависи от много неща.  Rolling Eyes Не на всеки му се получава. Тъкмо пиша статия за това.  Crazy

Аз да се похваля, че след дълго четене тук и умуване, когато бебето беше на около 20 дни си купих 5 м. тензух и си "уших" слинг шал. Не съм излизала още навън с него, но вкъщи ми е втора кожа, много ми е удобен, на малката също, обожава да спи в него. Много евтин и сполучлив вариант. Вероятно ще си направя още един, да ги сменям при пране, единия може да се хвана и да го боядисам.

Звучи чудесно!  Heart Eyes

Да знаете само как ми се носи новородено... ех...  Crazy Ама ще си почакам още няколко месеца.  Mr. Green
Малкия бати вече много рядко проявява желание да го нося. И обикновено в моменти, в които няма как.  Whistling
Виж целия пост
# 117
Хееей, честито! Лека и страхотна бременност ти желая!  Hug
Виж целия пост
# 118
Благодаря ти!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 119
Прочетох темата и не видях някой да споменава слинговете "Premaxx". Стават ли (харесва ми как изглеждат Simple Smile)?
Колебая се между такъв и Май Тай, кое е по-добре от двете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия