Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са ползите от използването на носилка за майката и бебето?
Защо носенето на бебе в кенгуру не е добро за него?
Как е опитът с носенето на бебето през зимата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са ползите от използването на носилка за майката и бебето?
Използването на носилка предлага няколко предимства както за майката, така и за бебето. За майката те включват равномерно разпределение на тежестта, повишена свобода на ръцете, удобство при кърмене в движение и подобрена мобилност. За бебето носенето в носилка помага за предотвратяване на дисплазия на тазобедрената става, насърчава когнитивното и емоционалното развитие и осигурява усещане за комфорт и сигурност чрез близък контакт.
-
Защо носенето на бебе в кенгуру не е добро за него?
-
Как е опитът с носенето на бебето през зимата?
-
Какъв е капацитетът на тегло за слинг шалове?
-
Как да нося бебето в слинга през зимата, ако палтото от бременността не ми става?

Да ни го покажеш после с бебе вътре. Така едно слинг-дефиле.
В кенгуруто му е кеф, а със слинг не.
Плаши се като слагам крачетата и туй то.

Щом и Питър Динклидж е сниман с него, явно много пари влагат.
) и го сравних с "китайчето" - 19 см. кенгуруто; 22 см. - "китайчето" ... И на тази снимка се вижда, че е доста широко при крачетата (друг е въпроса, че никога не бих носила бебе напред ...)
