Носене в слинг - 2

  • 44 480
  • 744
# 630
Съгласна, съгласна Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Да уточним за по-бавно загряващите ( визирам себе си  Mr. Green)

Събирането ще е в четвъртък (17-ти ) 10,30 - 11,00 в Борисовата градина, Езерото с лилиите

Правилно ли съм разбрала?  Grinning
Виж целия пост
# 632
Не точно на него, а в подножието му Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Хора, притеснява ме, че го дават утре да вали. Какво ще кажете? Да се събираме ли въпреки всичко?
Виж целия пост
# 634
Хора, притеснява ме, че го дават утре да вали. Какво ще кажете? Да се събираме ли въпреки всичко?
Ако искате, утре към 9 ч. да видим какво е времето и да пишем тук, ще има или не среща.
Виж целия пост
# 635
Цялата седмица я дават дъждовна Sad
Виж целия пост
# 636
Ако се уговорите и за другата седмица - идвам с "китайчето", за да го пробвате Simple Smile Утре сме на консултация ...

Средната започнах да я нося в слинг след като навърши 8-9 месеца и то на хълбук (в слинг дълъг 2,70 или в такъв с халки) - друг начин не признаваше и пищеше ... Спрях да я нося, когато беше на 3,5 години, защото забременях с най-дребната ... Сега и тя е от този чешит - слинг не признава, а се вози с удоволствие в "китайчето" ... И двете не обичат да са притиснати ... Може би за това ...
Виж целия пост
# 637
Здравейте. Идвам с малко нестандартен въпрос: кога е добре да започне човек да се подготвя за носене на детето в слинг: още в бременността или след като вече има кой да бъде носен? И няма ли да пречи корема в напреднала бременност, ако се правят "сухи" тренировки? Аз съм още съвсем в началото, но се информирам по малко, за да не ми дойде в повече в последният момент.  Laughing
Виж целия пост
# 638
Добра идея е още през бременността човек да проучи, да се загледа, да поговори и обсъди. За да има идея какво кога би му свършило работа  Peace

За утре, ние от дъжд не се боим  Whistling
Виж целия пост
# 639
Според мен е хубаво човек да се информира от рано, но сухите тренировки ми се виждат малко безсмислени.
Просто без дете не можеш да придобиеш реална представа (а и коремът ще пречи)  Thinking
Виж целия пост
# 640
Сухо се тренираше у нас таткото, с едно плюшено магаре  Laughing
Виж целия пост
# 641
Момичета, имам няколко въпроса и се надявам да мога да намеря съвет... Носих голямото си детенце със слинг-шал общо взето докато не забременях с втори номер. Въпроса ми е следния - големият бебешок го носих вертикално изправен, супер удобно ми беше. Обаче тогава имах здравословен проблем и не кърмих. Сега съм твърдо убедена, че ще кърмя. И се чудя - за новородено, от ден първи, по-удобно ли ще ми е със слинг с халки? Като нямам тренинга и не мога да си представя как трябва да е бебето, че да ми е удобно да кърмя с дългия слинг. И също - има ли някакъв вариант за "зимен" слинг с халки, понеже бебчо ще се появи декември - разлика в материите, или пак да си търся памучен?
Виж целия пост
# 642
Момичета според Синоптика може да вали след 13 ч. и то с не много голяма вероятност.
Срещата остава, нали така?
Ние ще дойдем по-скоро към 11 ч. (заради храненето).
Виж целия пост
# 643
Остава срещата, идвам аз Simple Smile Може малко да закъснея, щом в 9.30 ви пиша, ама идвам Wink
Виж целия пост
# 644
dramatea, аз лично винаги съм вадела бебето от слинга за кърмене. Хем да се поразкърши, гащи да сменя... За новородено, еле па зимата - шал ми изглежда много по-добър вариант от халки. Относно кърменето, ако имаш нужда, би могла да получиш информация и подкрепа от Ла Лече Лига, например  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия