152 американки чакат малкия Мишок

  • 50 215
  • 746
# 540
Мишки, най-вероятно не съм запозната с технологията на фабрично замразяване. Но дори и да греша, в момента, в който сготвиш замразения зеленчук, той вече е предимно температурно обработена целулоза.
Виж целия пост
# 541
Искам поне в началото храните на бебето да са органик. Уж по-чисти. Май трябва грахът да е сварен за бебе, така, че замразен или пресен явно няма да има значение.   
Виж целия пост
# 542
Тумбалинка, да, препоръчва се някои зеленчуци да се стиймват, защото това ги прави по-лесно смилаеми. Грахът ще е още по-лесно смилаем, ако прекараш пюрето през цедка, за да останат в нея люспиците.

Аз харесвам този сайт www.therawfoodmum.com. В него има таблици за захранване, а също и линкове към книги и рецепти за сурови бебешки пюрета, смудита и манджи.
Виж целия пост
# 543
Здравейте, момичета.

След няколко седмици ще бъдем в NYC. За пръв път е за мен и децата, затова имам идея какво трябва да разгледаме (общоизвестните забележителности Laughing). Въпросът ми е кое според вас е най-удачния вариант за закупуване на билети за въпросните забележителности. Имаме възможност да вземем билети за отделните забележителности или The Official NYC Pass (включва Empire State Building Observatory, Statue of Liberty, MoMA, Guggenheim/Top of the Rock, the Metropolitan Museum of Art, Museum of Natural History). Можем да ги купим веднага онлайн, или да изчакаме? Може да ги закупим чрез хотела. Какво бихте ме посъветвали?

Също така ще ви бъда благодарна, ако ми предложите други идеи, освен изброените? Засега имаме билети за 2 Broadway Shows. Имаме и планувана вечеря в Rockefeller Centre, която включва и ползване на пързалката.

Благодаря ви предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 544
Обади се на хотела и говори с консиерж. Питай на каква цена продават НЙС Пас. Купете онлайн, ако е по-добра цената. Пасът определено е по-изгоден от билети за всяко място.
Виж целия пост
# 545
Обади се на хотела и говори с консиерж. Питай на каква цена продават НЙС Пас. Купете онлайн, ако е по-добра цената. Пасът определено е по-изгоден от билети за всяко място.

Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 546
sophiemmaspencer моя съвет като правила туристическата обиколка 3-4 пъти вече  Laughing БИх пропуснала Статуята на свободата с тяхното корабче до острова, за сметка на разходка с корабче по реката около Манхатън ( не целия, а половината, обиколката на целия е прекалено дълга и не толкова интересна). На самия остров няма кой знае какво за правене или супер изглед , а на тура с корабче се вижда доста, и ако се падне добър гайд интересни истории + отива се доста близо до статуята.
Вместо Емпайър  Стейт - Топ ъф дъ рок. СЪщата височина, само че се вижда и ЕМпайър, и Сентръл парк, и гледката е по-добра, защото няма огради и тел като на другата, а плексиглас, на втората площадка си като увиснал във въздуха.
От билетите има смисъл ако наистина ви е интересно да видите всичко, което включват. По това време на годината едва ли ще има съществени опашки за билети на място.
Виж целия пост
# 547
sophiemmaspencer моя съвет като правила туристическата обиколка 3-4 пъти вече  Laughing БИх пропуснала Статуята на свободата с тяхното корабче до острова, за сметка на разходка с корабче по реката около Манхатън ( не целия, а половината, обиколката на целия е прекалено дълга и не толкова интересна). На самия остров няма кой знае какво за правене или супер изглед , а на тура с корабче се вижда доста, и ако се падне добър гайд интересни истории + отива се доста близо до статуята.
Вместо Емпайър  Стейт - Топ ъф дъ рок. СЪщата височина, само че се вижда и ЕМпайър, и Сентръл парк, и гледката е по-добра, защото няма огради и тел като на другата, а плексиглас, на втората площадка си като увиснал във въздуха.
От билетите има смисъл ако наистина ви е интересно да видите всичко, което включват. По това време на годината едва ли ще има съществени опашки за билети на място.

И на теб благодаря.
Виж целия пост
# 548
Кино наказанието остана;ходихме на ски,говорихме сто часа,пффффф
На захранващите само да кажа че каквото и да решите ще е Ок...спомнете си ние (тези малко над 30.. Whistling) как сме гледани,с кисело мляко от тавата..на всяко нещо му трябва мярка,че инак става бели
Виж целия пост
# 549
Аз харесвам този сайт www.therawfoodmum.com. В него има таблици за захранване, а също и линкове към книги и рецепти за сурови бебешки пюрета, смудита и манджи.
Благодаря!
Виж целия пост
# 550
 Как сте северни хора? Много сняг и студ.

Анет, ще можеш ли да летиш за ергенската ваканция?



Виж целия пост
# 551
Олеле, майкааа, какъв е студ навън! Минус -13, а се усеща като -25. За минутката, през която куШИтУ се изака и изпишка, вече ми бяха вкочанени ръцете.
Виж целия пост
# 552
И при нас е там някъде, -17 беше през нощта.  А сме на юг, не мога да си представя какво е на север.    madnoel
Виж целия пост
# 553
При нас в момента е само -18С. Вчера беше -27С по едно време, без да броим вятъра. С уиндчила май беше към -40С. Не съм излизала да проверя как се усеща.
Виж целия пост
# 554
дървена ваканция 2 дни отгоре на зимната ваканция 2 седмици,децата сьвсем пощуряха; седнаха сами да пишат мат и английски от скука вече днес заранта гОрките Mr. Green
*
соу уат,много си мила да ме мислиш така..очаква се от -21Ц днес (някак?) да стане 0Ц утре,та барем излетя..много окам аз срещу техн.революция,обаче само заради киндъл/таблет не бих сменила века,в който живея (помните ли как мъкнехме книги по летища??);пътувам със студентската си раница с два ката гащи,аипад,слушалки и толкоз,ра-хат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия