152 американки чакат малкия Мишок

  • 50 215
  • 746
# 615
Какви са ниските и високите цени, които гледаш? $140 как ти се струва?
Виж целия пост
# 616
$130-$140 е максимума за билета, който искам да платя, при положение, че имам и багаж за чекиране, още $ 25. С кои ги гледаш тия $140?
Виж целия пост
# 617
$130-$140 е максимума за билета, който искам да платя, при положение, че имам и багаж за чекиране, още $ 25. С кои ги гледаш тия $140?

С Frontier. За цената дали може да падне преди полета - зависи колко е пълен, но това няма как да го знаем.
Виж целия пост
# 618
Точно защото не знаем колко е пълен полетът, няма значение за цената. Цените за полети след 2-3 дни обикновено са много високи, защото ги купуват хора, на които им е спешно. И имат висока WTP.

Отделно, че уебсайтовете за билети следят какво и кога търсиш и могат да изчислят колко ти  е важно да летиш.
Виж целия пост
# 619
Точно защото не знаем колко е пълен полетът, няма значение за цената.

Има, разбира се. Това е игра на Chicken. До един момент авиокомпанията се надява да хване всеки, на който му е спешно да лети, и е готов да плати цената за това. В един момент обаче, ако има много непродадени места, а датата е много наближила, авиокомпанията има ниска WTS, за да продаде колкото може повече за полет, които така или иначе ще се осъществи. Затова и съществува понятието last minute deals. Много травъл сайтове съществуват благодарение на такива сделки.
Виж целия пост
# 620
Ами, каквото такова. Взех на Frontier за $117, успях да намеря промо код за 10% и свалих до $117 + $20 чекиран куфар. Само дето сега има нещо проблем и не могат да ми потвърдят картата, звънях по кол центрове, да видим.  Praynig
Виж целия пост
# 621
Аз никога не съм била от тези лъки дето са си купили на супер диъл билет както за самолет, така и за влак. Търсела съм, но, не съм намирала. Вие как намирате такива супер диълс?
Виж целия пост
# 622
Аз никога не съм била от тези лъки дето са си купили на супер диъл билет както за самолет, така и за влак. Търсела съм, но, не съм намирала. Вие как намирате такива супер диълс?

И аз имам същия въпрос, дори и до Орландо не успях да намеря евтини билети миналата година яъпреки че наблюдавах месеци наред.
Особено билети до България - никога не успявам да намеря някакъв дийл.
Сега например гледам билети за май месец - цените са супер, но от Януари до Май има толкова много време, че не мога да купя отсега.
Виж целия пост
# 623
Само минавам да се обадя, че не съм влизала от много месеци - чудото се случи и ече съм 70% по-добре!!! Ходя, движа се, имам хубави и лоши дни, но лошите са рядкост пу-пу-пу-пу-пу-пу! Детето дори си гледам самичка от 2 седмици... Имало Господ, не мога да повярвам, че успях да увладея тази коварна и зловеща болест ПОТС! Костваше ми много и борбата е завинаги, но поне съм мотивирана от малкото човече!

Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 624
Само минавам да се обадя, че не съм влизала от много месеци - чудото се случи и ече съм 70% по-добре!!! Ходя, движа се, имам хубави и лоши дни, но лошите са рядкост пу-пу-пу-пу-пу-пу! Детето дори си гледам самичка от 2 седмици... Имало Господ, не мога да повярвам, че успях да увладея тази коварна и зловеща болест ПОТС! Костваше ми много и борбата е завинаги, но поне съм мотивирана от малкото човече!

Поздрави на всички!

Ева, много се радвам, че се разписа! Поздравления за подобрението, притеснявхме се за теб. Много такива чудеса ти пожелавам.
Виж целия пост
# 625
Ура, Ева!

-22Ц. Дълго обмислях дали да си сложа дългите гащи, които мама ми купи за зимите в Мейн...
Виж целия пост
# 626
Чудесни новини,Ева! Ела да разкажеш за Мишо
*
.. аз съм се видяла в живо чудо как да метна децата до Бг..трябва да платя към $ 3000  и да карам до Чикаго,за 2 детски билета със стюардеса..Ако имам възрастен,който да може да седи там 2 м ми излиза по-евтино да му купя билет на него изцяло (т.е 3 билета са по-чип от 2 с придружител)..това е абсолютен абюз и съм много  Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 627
Анет, плати ми на мен билет и ще ти ги заведа децата  Laughing
Виж целия пост
# 628
Свекърва ми си купи билет миналата седмица София-Чикаго-София, Средата на Юни-Средата на Юли за $760 от Орбитз, с хубави връзки. Седмица преди това цената беше $950. Миналата година майка ми и брат ми идваха пролетта с билети за такава цена. Нямам идея колко е стюардеса, но разликата ми се струва огромна.
Виж целия пост
# 629
Jane,целия няма душа,на 1/2  веднага LaughingАко тези дати те оправят,наистина,и си някъде наоколо (синсинати;дейтън;columbus,lexington,luiville,chicago) плс пиши ми на лични защото положението не е' убаво...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия