152 американки чакат малкия Мишок

  • 50 215
  • 746
# 630
Ева, герой си ти! Браво!

Брех, Анет, аз както си нямам работа, като нищо бих тръгнала за БГ, но ни предстои обикаляне по колежи това лято.

Дами, колко от тези документи имате - http://lifehacker.com/six-documents-everyone-should-have-to-prot … medium=socialflow
Сигурно сме обсъждали, но не помня.
Виж целия пост
# 631
Аталанта, завещание (което трябва да бъде подновено заради #2) и пълномощно да ни задвижат делата тук в случай....

Ева, радвам се, че писа.

Следите ли събитията в Украйна?
Виж целия пост
# 632
Аз лично имам всички докс без тръст (тук трябва да имаш много пари,за да има нужда от тръст,а то няма  Mr. Green). Специално дарение на органи и махане от лайф съпорт ми е много важно и наскоро пак подписвах подновен док по темата..
*
Следя Украйна,да, и ми е страховито..
Виж целия пост
# 633
Нямаме никакви документи ние, а трябва, само не знам как ще се споразумеем къде да отидат децата  Thinking

Не знам къде ги намирате тези билети за Бг по $700, аз последно като гледах най-евтиното, което намерих беше $5000+ за всички ни, "бебето" лети безплатно.

Ева, радвам се, че си по-добре, все така и занапред!
Виж целия пост
# 634
Ева, много се радвам, че си добре! Само хубави неща занапред!

Никакви документи нямаме. Имам суеверен съпруг (с инат за стадо магарета).

До България за по-малко от 1200 пари на човек не съм летяла от 2006та насам.
Виж целия пост
# 635
Свекърва ми си купи билет миналата седмица София-Чикаго-София, Средата на Юни-Средата на Юли за $760 от Орбитз, с хубави връзки. Седмица преди това цената беше $950. Миналата година майка ми и брат ми идваха пролетта с билети за такава цена. Нямам идея колко е стюардеса, но разликата ми се струва огромна.
От България до тук и обратно винаги са по евтини билетите.
Миналата седмица и ние си взехме билети до БГ(Чикаго –София–Чикаго)  юни месец ,цената е 1200$ на човек.
Виж целия пост
# 636
Аз миналата седмица гледах билети по 900$.


Моля ви, кажете ми какъв е-майл ползвате. Не издържам с жимейл.
Виж целия пост
# 637
Аз купих от рано билети за мен и децата $4300, че цените са умопомрачителни...от тук лятото най- евтиният билет е $1678 на човек.

Ева, радвам се че писа  Hug

Цоне, к'во му е жимейла? Аз пък само него ползвам.

Виж целия пост
# 638
Ванх, всичко  ми чете и после ми предлага реклами, иначе нищо му няма. Писма, а? Laughing май само това е изходът...

Фея е по сигурността, чакам да каже.
Виж целия пост
# 639
Ванх, всичко  ми чете и после ми предлага реклами, иначе нищо му няма. Писма, а? Laughing май само това е изходът...

Фея е по сигурността, чакам да каже.

Цоне, аз въобще нямам такъв проблем, много странно, да не си натиснала нещо по грешка и затова да е почнал да ти предлага разни работи  Thinking ? Иначе може и с гълъби да пробваш  Laughing
Виж целия пост
# 640
Ванх, всичко  ми чете и после ми предлага реклами, иначе нищо му няма. Писма, а? Laughing май само това е изходът...

Фея е по сигурността, чакам да каже.

Цоне, аз въобще нямам такъв проблем, много странно, да не си натиснала нещо по грешка и затова да е почнал да ти предлага разни работи  Thinking ? Иначе може и с гълъби да пробваш  Laughing

Аз още преди някоя и друга година го забелязах. Имаше една безумна песен преди време "Такси Драйвър ин Калкута" - търсих я в Youtube, след което в gmail започнаха да ми се появяват реклами за билети до Калкута  Laughing

Иначе си ползвам gmail, това не ме притеснява особено. Нямам нужда от поредната параноя. Нямам какво да крия. Гугъл знае какво ям, купувам, слушам, кого познавам... Who cares? Ще ми пуснат някоя и друга таргетирана реклама - whatever. Както и съм ок FBI или NSA, или който там ни проверява пощите, фейсбуците и сърчовете, да ми нарушава прайвъсито с цел сигурност.
Виж целия пост
# 641
Аз имам невероятния навик даже да не си чета пощата, ама леко ме дразни, съвсем лекичко, не до степен да му разсърдя. Рекох си, че може да знаете нещо по-добро... Какво да крием, да учат български, всичко си казваме тук. Гащи номер-s.  Mr. Green
Виж целия пост
# 642
И аз като Зои, нямам проблем да ме шпионират  Grinning Никой няма да седне да чете рецептите, дето ги праща мама по мейла.

Виж целия пост
# 643
Чувствам се ощетена, никой не ми праща реклами по мейла  Crossing Arms ; явно съм твърде безинтересна и не ме следят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 644
Чувствам се ощетена, никой не ми праща реклами по мейла  Crossing Arms ; явно съм твърде безинтересна и не ме следят  Rolling Eyes

Клер, те не са по мейла, а като отвориш конкретен и-мейл, от приятелка, да речем, и отстрани и отгоре на него се появяват реклами.

Аз, между другото, откакто си направих фолдърс в пощата и различните имейли се сортират по изпращач, се родих. Иначе неща, за които съм се абонирала и принципно искам да получавам, ми задръстваха инбокса. Сега когато искам да ги видя - отивам в съответния фолдър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия